Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do @zielony841 - cytat: "Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej na ostatnim posiedzeniu analizowała problematykę dostępności kanałów tematycznych, w szczególności TVP Sport.

Rada nadzorcza TVP jest zaniepokojona sytuacją sportowego kanału TVP Sport. Problem jest w niskiej dostępności tej stacji. Według niektórych członków RN TVP nie podjęto w tym kierunku odpowiednich działań.

Rada zleciła w tym zakresie kontrolę wewnętrzną"

Być może coś w końcu ruszy !? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASN w ofercie CP to możliwe.

Ale Sprtkluby sa w N na wyłączność.

a o tym NBA24 to nie słyszałem.

 

 

Skoro nba nie jest puszczane w godzinach ilościowo słusznych nigdzie i de facto nigdy nie było puszczane w tak dużej ilości, to wątpię by CP był w stanie skusić się na taki program. Poza tym koszta. Raczej nei wydaję mi się, żeby było stać CP na taki program, nie mówiąc o podniesieniu abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz piszę, że to nie temat o TV1000, a jeśli chodzi o powtórki, to wskaz mi kanał filmowy, który nie jest nafaszerowany powtórkami. Też chcę zwrócić uwagę, że TV1000 zaczął nadawanie w poniedziałek i jak narazie puszcza produkcje tylko z jednej wytwórni Warner Bros, a w najbliższych tygodniach mają być filmy także innych wytwórni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz piszę, że to nie temat o TV1000, a jeśli chodzi o powtórki, to wskaz mi kanał filmowy, który nie jest nafaszerowany powtórkami. Też chcę zwrócić uwagę, że TV1000 zaczął nadawanie w poniedziałek i jak narazie puszcza produkcje tylko z jednej wytwórni Warner Bros, a w najbliższych tygodniach mają być filmy także innych wytwórni.

 

 

A czy ktoś wie jakie to będą wytwórnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeśli chodzi o negocjacje, to nie wiadomo, czy są prowadzone w sprawie dołączenia Viasat Explorer i Viasat History, bo informacje były nie oficjalne, jedynie można się domyślać, chociażby z tego powodu, że się dogadali z Viasat w sprawie dołączenia TV1000 na wyłączność. Możliwe jest też, że już się dogadali, ale chcą nam zrobić kolejną niespodziankę i dołączyć te kanały np. w kwietniu, ale niestety możemy tylko spekulować i się domyślać, a jak jest naprawde, to może się przekonamy w najbliższych tygodniach. Fajnie by było zobaczyć te kanały w ofercie CP, bo miałem kiedyś kilka razy oglądać te kanały w kablówce u rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalnie wiadomo, że 5 marca Viasat World Ltd. wraz z polskim dystrybutorem - firmą Ostrowski wprowadzą do naszego kraju kolejny kanał po Viasat Explorer i Viasat History. Będzie to filmowy TV1000 Balkan. Prawdopodobnie trzy kanały Viasat dołączą do jednej z platform - nieoficjalnie wiemy, że toczą się negocjacje z Cyfrowym Polsatem. źr. Sat kurier 2007-01-30 więcej>>>

na chwile obecna CP wynegocjował tylko TV 1000. O pozostałych kanałach tj. Viasat Explorer i Viasat History cisza tak z jednej jak i z drugiej strony. pozostaje tez kwestia miejsca na transponderach, a miejsca tego jak wiadomo CP brakuje i odbija się to niestety na jakości kanałów. Pozostaje jeszcze czwarty transponder 12,265 GHz, pol. V, SR 27500, FEC 3/4.

ale on ma być przeznaczony na kanały HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Prawdopodobnie tak też będzie że te dwa kanały dołącza do CP w kwietniu.

Ale do końca nic nigdy nie wiadomo.

Pozostało nam tylko czekać.

 

A gdzie oni znajda miejsce na swoich TP na te kanaly :shock::? Chca chyba pobic europejski rekord, a moze i swiatowy na najwieksza ilosc kanalow na jednym transponderze :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak też będzie że te dwa kanały dołącza do CP w kwietniu.

Ale do końca nic nigdy nie wiadomo.

Pozostało nam tylko czekać.

 

A może na zajączka :?::?::?::?::?::?:

 

 

 

Wiesz,zawsze mogą stworzyć nowy pakiet(np.pakiet nauka,Pakiet Edukacja) i tam dać Viasat History i Explorer.

 

za taki prezent to mogę nawet dopłacić :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...