Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpię w ramówkę podobna do Ale Kino. Moim zdaniem będzie to kanał w typie TV1000, tylko, ze filmy będą (jest to zresztą w powyższej wiadomości) "ze stajni Polsatu". Podsumowując będziemy oglądali to co daje Polsat na głównym kanale, tyle, że w większej częstotliwości i w nazwijmy to "zapętleniu" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda - Polsat Film. Co, jak co, ale na tym kanale cudów to nie będzie. Będą korzystać ze swojej biblioteki, więc polskimi produkcjami nie będziemy raczeni.

Ramówka nowej stacji będzie się składała początkowo z biblioteki nadawcy.

Jak będziemy czekać na produkcje spoza biblioteki Polsatu to tak się doczekamy, jak na nową ramówkę Polsatu 2 po zakodowaniu(czy już wszyscy o tym zapomnieli? :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoją bo TVP dla emerytów będzie bez opłat... ale jest coś za coś... Minimum pod "Pocztą" musi zejść dziennie 10 kart... :lol2:

... Będą korzystać ze swojej biblioteki, więc polskimi produkcjami nie będziemy raczeni...

Jak to nie... a "Pawlaki i Kargule" pokolorowani... który Polsat sam wykonał?? A "jak rozpętałem 2 wojne światową" też kolorowaną przez Polsat... coś tam jednak będzie :D

 

Edit: na HD nie stawiam ale mam nadzieje ze będzie chociaż w dobrym 16/9...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie... a "Pawlaki i Kargule" pokolorowani... który Polsat sam wykonał?? A "jak rozpętałem 2 wojne światową" też kolorowaną przez Polsat... coś tam jednak będzie :D

O, tak. Przepraszam. Czasami mam dziury i zapominam o niektórych rzeczach. Z tych polskich produkcji to chyba wszystko wymieniłeś? Trochę tego będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś była rozmowa na temat Filmbox'ów........ tam jest dopiero tragedia jakościowa. Mam nadzieje że nie wejdzie do CP... a jak wejdzie to nie w takiej jakości zjechanej kasety VHS :!: Może i nie głupi ten pomysł z Polsat Film... nie wiem jak wy ale ja na przykład częściej oglądam Zone Europe i komedie z Louisem Definesem jak HBO. Stare dobre kino szybciej przyciągnie jak nowości w ilości ala "krew z nosa". A właśnie kiedy w końcu TCM całodobowy będzie na liście :?: A co do Polsat dla dzieci moim zdaniem będzie robione razem z SPI... oni mają prawa do polskich bajek i takowe zagoszczą zapewne na tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka podstawowych pytań odnośnie Polsatu Film jeśli coś wiecie to dajcie znać.

-w jakim formacie będzie nadawany 4/3 czy 16/9?

-na której będzie on pozycji na liście Cyfrowego Polsatu?

-czy filmy będą przerywane reklamami?

-jaka będzie jego jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka podstawowych pytań odnośnie Polsatu Film jeśli coś wiecie to dajcie znać.

-w jakim formacie będzie nadawany 4/3 czy 16/9?

-na której będzie on pozycji na liście Cyfrowego Polsatu?

-czy filmy będą przerywane reklamami?

-jaka będzie jego jakość?

 

A coś Ty taki niecierpliwy :?::?:

 

ad.1 -4/3 albo 16/9 :mrgreen:

ad.2 - trudno wyczuć toż to nie kiełbasa, ale jestem przekonany że na liście będzie :P

ad.3 - oczywiście ... jak każdy :brawo:

ad.4 - taka jak całej reszty - zaj.... :]:jupi:

 

A tak poważnie to zobaczymy 2go października ewent. już pierwszego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- prawdopodobnie 16:9 bo to standard wśród nowych kanałów szczególnie polsatu

- tego na razie nikt nie wie pożyjemy zobaczymy domysły (pozycja 27)

- tak ale prawdopodobnie nie zaraz po starcie

- a kto to wie (swoją droga dziwne pytanie)

 

Zapewne będzie w 16/9 ale z logo prawie na środku ekranu, jak w każdym kanale tak nadawanym w PC. Porażka, fatalnie to wygląda, kanały TVN-u oprócz CNBC Biznes potrafią nadawać w pełnym 16/9 bez safe-area a Polsat robi cyrk np. Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Sport Extra. Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się czepiasz, przecież wiele kanałów nadaje w safe-area. To taki kompromis pomiędzy nowym (16:9) a starym (4:3) formatem nadawania kanałów. Zauważ że większość widzów wciąż ogląda telewizję na telewizorach kineskopowych dla których taki format nadawania daje możliwość ogłądania bez czarnych pasów. Aha i jeszcze jedno... piszesz że "fatalnie to wygląda". Oglądam wiele seriali z amerykańskich stacji TV i powiem ci że np ABC czy CBS nie dość że nadają w safe-area to jeszcze w HD!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorujmy się raczej na naszych zachodnich sąsiadach gdzie prawie wszystkie kanały nadają w 16/9 bez safe-area. Przecież posiadacze TV 4/3 mogą zrobić sobie letterboxa i oglądać cały obraz, co z tego że przytną do 4/3 jak np. obraz będzie niepełny tj. np. obcięty w połowie aktor itp. Przecież coraz więcej ludzi ma TV 16/9 dlaczego np. Polsat nie myśli o nich, tylko katuję ich safe-area, to równie dobrze kanały nadawane w 4/3 też powinny mieć loga bardziej u dołu ekranu żeby posiadacz LCD mógł sobie powiększyć bez utraty grafiki ekranowej ? Takim tokiem myślenia to pełne 16/9 w polskiej TV ujrzymy za 10 lat.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że znaczna większość abonentów posiada w domu dekoder SD, a tylko pewien % abonentów posiada dekoder HD :roll: I załóżmy, że CP wprowadza Polsat Film do pakietu Film/Relax Mix/Super Film w jakości HD, to nie dość, że tym już ograniczyliby oglądalność tego kanału, to jeszcze doszłoby do tego, że dodatkowym ograniczeniem byłoby to, że abonenci nie mają odpowiedniego sprzętu, aby ten kanał odbierać, a wprowadzać 2 kanały - jeden w SD, a drugi w HD, też się nie opłaca, bo niby na którym tp. je i następne upchać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...