Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pan [beep]

Właśnie, że nie informują przykład: MTVN HD - zaprzeczali że nie będzie na drugi dzień już był, to samo z Discovery HD nie wiadomo skąd się wziął od razu na liście, bez żadnych zapowiedzi (no może prawie żadnych :P ). O Polsacie HD wiemy tylko tyle że ma koncesje na nadawanie a od kiedy będzie nadawał nie wiemy.

 

Ramówka może być dosyć dobrze zaopatrzona w HD na pewno Wydarzenia będą w HD, Pierwsza Miłość, Świat według Kiepskich, Rodzina zastępcza, sport, koncerty, Top Trendy, wszystkie show typu Jak Oni Śpiewają. Krótko - coś w HD na pewno pokażą.

 

Swoją drogą zobaczcie jedna wiadomość a 3 strony gadania :lol:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myslicie w jakiej rozdzielczości bedzie ja mysle ze 720p

@peterwares

Na 99% będzie w 1080i (tylko TVN HD z polskich nadaje w 720p). Kolega wczesniej tez przytoczył zapowiedzi równiez sugerujące tą rozdzielczosc. Bez wchodzenia w dyskusje która lepsza, dla siebie osobiście powiem dobrze że 1080i. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj Solorz, dał przysłowiowego kopniaka w [beep]ę, grupie ITI. Spokojnie się przygotował, zdobył prawa do programów i seriali. Choć będzie trzeci ze swoim kanałem, z racji materiału jaki ma na pewno będzie najlepszym kanałem ogólnodostępnym w HD. Po pierwsze seriale: Tylko Miłość, Świat wg. Kiepskich, Samo Życie i Pierwsza Miłość (te dwie ostatnie zmieniają czołówkę, i sposób realizacji, przechodząc na HD), Skazany na Śmierć, 24 Godziny, Gotowe na Wszystko, Ostry Dyżur! Najlepsze produkcje ostatnich lat! Do tego transmisje sportowe, oraz show "Jak Oni Śpiewają". Pewnie nie od razu, ale pojawią się "Wydarzenia" bo jak wiemy nie ma najmniejszego problemu, żeby nadawać je w HD, tak samo jak Interwencje czy inne programy z Polsat News. Szykuje się naprawdę ciekawa stacja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wydarzenia" są nagrywane w 16/9, a nie w HD, a to różnica. Podobna sytuacja jest z Faktami. Nie jestem też pewien, czy aktualnie emitowane odcinki "Ostrego" były nagrywane w HD. Trzeba jeszcze dodać, że to, że były nie oznacza, że Polsat kupił materiał HD. Jak dobrze wiemy TVN HD kupował do maja tego roku filmy w 4:3 lub 16:9. Efekty widzieliśmy w piątek, kiedy wyemitowano w TVN HD film w innym formacie niż na SD. Nie łudźcie się, że na Polsacie będzie inaczej, bo możecie się rozczarować ;-). Będzie inaczej tylko pod jednym warunkiem - że będą mieć inną, odrębną ramówkę. Nie wiem tylko jak to się ma np. do praw do Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest osobna koncesja za pewne będzie osobna ramówka. Polsat ma prawa do ER od sezonów emitowanych w HD. A sprzęt w Wydarzeniach przystosowany jest do HD. Wyraźnie napisałem, że pewnie po jakimś czasie pojawią się w HD, choć oczywiście nie od razu.

 

PS. Nie zapominajmy, że Polsat ma jeszcze serial "EKIPA" w HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie może być, słyszałem o co najmniej dwóch zmianach w tym zakresie. Według mnie Polsat powinien iść ze swoją ramówką taką jaką ma - to motywuje do przekształcania całej ramówki do HD, a nie tylko jej części. Bo jeśli będą mieć odrębną ramówkę to należy się spodziewać masy powtórek i jedynie prime time w HD - i to też pewnie nie w całości.

 

A co do Ekipy to podejrzewam, że nie tylko to mają w HD, podobnie jak podejrzewam, że TVP i TVN też mają sporo niewyemitowanego materiału HD. Wszak przecież to "Odwróceni" chwaliły się, że są pierwszym serialem kręconym w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, i się zaczęło bawienie w nowe logo. Nic Wam nie da to wymyślanie logotypów. Nie jest to związane z tym wątkiem. Jest to temat zapowiedzi, a nie wymyślania nowego logotypu dla Polsatu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvpolsat.info napisał(a):

Polsat zmienia plany: najpierw ruszą kanały filmowy i piłkarski

Telewizja Polsat zmieniła plany odnośnie startu nowych kanałów tematycznych. We wrześniu lub październiku ruszą dwa z nich. Będzie to stacja sportowa, poświęcona piłce nożnej, a także kanał filmowy. Natomiast stacje dziecięca i młodzieżowa wystartują nieco później – zapowiedział Zygmunt Solorz-Żak, główny akcjonariusz Polsatu, w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

 

Dodał również, że mimo zmniejszenia wpływów reklamowych, Polsat nie przekłada planów uruchamiania nowych stacji telewizyjnych, ponieważ rozwój kanałów tematycznych to biznesowa konieczność. Inwestycje na ten cel wyniosą w tym roku kilkadziesiąt milionów złotych. Solorz-Żak wspomniał również, że kanał dla dzieci zostanie uruchomiony we współpracy z innym podmiotem.

 

Kanał piłkarski = Polsat Futbol, który był już zapowiadany.

Zastanawia mnie współpraca z innym podmiotem co do kanału dziecięcego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe, podobnie działać miała swego czasu Grupa ITI (Kanał miała stworzyć z RTL i Disneyem). Jak to się skończyło - niestety wiemy. Dopiero od roku Disney Channel jest dostępny w ofercie N. Ciekaw jestem o kogo chodzi Polsatowi, na myśl przychodzi mi jedynie Minimax.

 

A co do kanału futbolowego to jest to nic innego jak kolejne wydarcie kasy od sieci kablowych - czyli powtórka z Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zamieszanie powstało z tymi nowymi kanałami. Ale chociaż znamy już daty startów poszczególnych kanałów (mniej więcej :wink: ), no i wiemy których należy się spodziewać:

POLSAT HD - NIE PÓŹNIEJ NIŻ 16 WRZEŚNIA / POLSAT FUTBOL I POLSAT KINO - WRZESIEŃ LUB PAŹDZIERNIK

 

 

Zastanawia mnie współpraca z innym podmiotem co do kanału dziecięcego

@XYZ, chodzi o Cartoon Network

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką informację znalazłem w internecie, nie wymyśliłem sobie tego. Też mi się to wydaję nierealne.

A co do nowych kanałów Polsatu na razie trzeba się cieszyć że znamy daty startów.

 

Media2.pl piszą w tytule

PolsatHD od września i bez opłat?

Ciekawe jak sprawa opłat za Polsat HD będzie się miała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...