Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zapowiedzi - wspomniałem o National Geographic ostatnio.

Chodzi wyłącznie o NG HD, wersja SD pominięta.

 

A i o TVP HD można już zapomnieć :)

Tak ogólnie to CP nie widzi sensu dodawania kolejnych kanałów, na których ramówka to wielokrotne powtórki, uboga oferta programowa kanału/ów oraz kiepska jakość.

Także co do kolejnych kanałów HD można śmiało stwierdzić, że rewolucji i rewelacji nie będzie (samych kanałów również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak ogólnie to CP nie widzi sensu dodawania kolejnych kanałów, na których ramówka to wielokrotne powtórki, uboga oferta programowa kanału/ów oraz kiepska jakość.

Bez sensu. Tak można powiedzieć o wszystkich kanałach Polsatu. Z tego można wywnioskować, że CP nie dołączy Polsat Kino czy Polsat dla dzieci, gdyż te kanały będą spełniać powyższe warunki.

Może i nie liczy się ilość, a jakość, ale kanały, które CP ma w swojej ofercie jakością nie grzeszą to niech idą na ilość, a nie na jakość. Np. Cyfra+ w swojej ofercie za bardzo podobne pieniądze ma znacznie większą ilość kanałów niż CP. Cyfra+ staje się coraz tańsza. Obecnie CP nad C+ ma taką przewagę, że posiada w ofercie kanały Polsatu(News, Sport) i kanały BBC nic poza tym, no może jeszcze Boomerang. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xenomorph ale ty glupoty wypisujesz

ludzie jo wom mowia ze jezeli mieliby juz dolaczyc NG to predzej wersje sd a nie hd albo obie naraz i nie pytajcie dlaczego bo to dla mnie oczywista oczywistosc :]

 

Tak ogólnie to CP nie widzi sensu dodawania kolejnych kanałów, na których ramówka to wielokrotne powtórki

 

jezeli tak uwaza cp to ja nie wiem po co oni tworza swoje kanaly tematyczne na ktorych mozemy ogladac powtorki powtorek powtarzanych i to w slabej jakosi :/ [beep]e? :shock:

 

co do tvp hd to juz tylko sam Farfal wie gdzie i kiedy bedzie ten kanal

 

Także co do kolejnych kanałów HD można śmiało stwierdzić, że rewolucji i rewelacji nie będzie (samych kanałów również).

 

mysle ze bedzie wrecz przeciwnie wystarczy ze wprowadza do oferty polsat hd bbc hd ( co jest bardzo prawdopodobne ) i utworza pakiet HD i juz bedzie rewolucja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gabrys - ja stwierdzam fakty, tym bardziej, że informacja o tym, że chodzi wyłącznie o wersje HD została już potwierdzona przez wiele osób (zarówno na forum, jak i kilku PR, z którymi rozmawiałem osobiście). Twoje gadanie jest bezcelowe. Czytaj moje posty - co do kolejnych kanałów napisałem, że chodzi wyłącznie o kanały HD. O wersji SD nie było ani słowa.

 

mysle ze bedzie wrecz przeciwnie wystarczy ze wprowadza do oferty polsat hd bbc hd ( co jest bardzo prawdopodobne ) i utworza pakiet HD i juz bedzie rewolucja :]

Takie "wystarczy" innym nie wystarczy :)

 

 

@eMTi - jak napisałem wyżej - chodzi o to, że liczba kanałów HD (nowych) została zawężona właśnie między innymi z tego samego powodu, który podałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... co do kolejnych kanałów HD można śmiało stwierdzić, że rewolucji i rewelacji nie będzie (samych kanałów również).

I tu znowu zagadka... bo... według PR będzie w tym roku pakiet kanałów HD składających sie z ilości 8... oczywiście HBO HD odpada bo nie może... więc brakuje jeszcze 4 kanałów HD... jak by nawet NGC HD... to jeszcze brakuje 3... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xenomorph

chodzi wyłącznie o wersje HD została już potwierdzona przez wiele osób (zarówno na forum, jak i kilku PR, z którymi rozmawiałem osobiście). (...) O wersji SD nie było ani słowa.

To chyba mi Bóg wzrok odebrał.

jedna z twoich wypowiedzi (właściwie jej fragment):

Przy okazji wersja National Geographic SD też dołączy.

i jeszcze jedna twoja wypowiedź (też właściwie jej fragment):

Wracamy do tematu zapowiedzi. Co do National Geographic dowiedziałem się 3 rzeczy:

3) tyczy się to HD i SD

na dodatek 4 lipca napisałeś że:

Ja daję nie więcej niż jeden miesiąc.

minął już miesiąc i 3 dni a NG HD ani widu, ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do prawdziwych zapowiedzi to super by było gdyby Polsat Kino był w HDTV (ale jest jeden minus - 6zł) Może chociaż w 16:9 (to też się tyczy Polsatu Dla Dzieci :) ) - tak chyba będzie napewno gdyż każdy nowy kanał który TERAZ startuje jest w 16:9 (nFilmy - HD, Eska, OSI... /nie licząc kanałów Discovery :/ /)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było też logo tego "Polsatu HD" czy Polsatu Sport HD?

jak ruszy to fajnie, nawet kanał TVN HD jest coraz lepszy (np. Fakty, kiedyś szedł film na TVN w 4:3 a w TVN HD jak w kinie).

Już powinni dawno dostać upownienie od KRRIT w sprawie Polsatu HD bo podobnie było z Play TV.

10 urodziny CP mamy już 4 zapowiedzi :D Ciekawe ile bedzie kosztował może za darmo do Familijnego? W końcu nie powinien być drogi (może 3zł)

Ale nie rozpędzajmy się tak, może to była pomyłka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, miejmy nadzieję, że to nie będzie pseudo HD, jak TVN HD.

W Polsacie kilkakrotnie zmieniano wersję - raz miał to być nowy kanał, raz wersja HD wersji SD. Ja stawiam na to, że Polsat HD nie będzie odbiegał od TVN HD, tzn. zaoferuje tę samą ramówkę. Stacje komercyjne rządzą się swoimi prawami i przede wszystkim muszą zarabiać - przy dodatkowym kanale HD pojawia się problem reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na media2.pl pisali, że transmisje LM bedą w Polsacie, Polsacie Sport(mecze kwalifikacyjne), mecze Lm będą dostępne także w jakości HD w POlsacie. Kilka minut póżniej zaglądając na na komentarze zobaczyłem różnicę pisało, że mecze będą dostępne w jakości hd min. w Polsacie Sport HD, a dziś pisze

że transmisje w jakości HD w Polsacie Sport Hd.

Pomyślałem, że to po prostu pomyłka, ale jeśli taka reklama leciała to wcale nie musi być pomyłka, albo niedomówienie. Bo na media2.pl czasmi piszą bez sensu, ale to trochę teraz ma sens.

edit.

Jak ktoś nie wierzy niech poczyta pierwsze komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że nie mogła to być kolejna wpadka. Teraz bardziej uważają na to co piszą i co pokazjują na swoich antenach. Myslę że Polsat HD jest potwierdzony i ruszy z liga mistrzów. Pewnie usuną Kopię Discovery HD który bedzię tylko z Tp. N. i dadza na to miejsce Polsat HD, ale pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...