Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kanał MGM to napisze Wam tak. Mam ten kanał w N i gdyby nie wersja HD która przyciąga oko mimo klasyki filmowej to w przypadku wersji SD ten kanał nie jest już taki atrakcyjny.

Można tam znaleźdź jakiś dobry film ale rzadko. Patrząc na tytuły prezentowane przez TV 1000 to napisze Wam, że będzie lepszy od MGM.

A tak apropos to ten kanał jest na wyłączność w N i czas zakończyć ten temat bo nie ma to wogóle sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGM to MGM i standard nadawania nie mu tu nic do rzeczy, jest na wyłączność w N.

 

No i mamy nasz hollywoodzki kanał Filmowy Tylko co on ma wspólnego z hollywood, oprócz amerykańskich filmów?

Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.

 

CP ma jak widać wielki problem z przynależnością tematyczną kanałów (FoxLife,AXN Crime,AXN SciFi), a teraz pojawił się także problem z przynależnością narodową.

Najprościej idzie im z kanałami muzycznymi i bajkowymi bo ich nie sztuka pomylić.

No chyba, że MTV bo obecnie mało on ma wspólnego z muzyką ale ta pomyłka CP nie dotyczy zresztą kanał już od dawna nadaje w CP w swoją drogą to ja też bym nie wiedział tak dokładnie gdzie go wrzucić...mmm chyba stworzył bym jakiś nowy pakiet, ale jaki to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Hollywood można nazwać narodowością?

Bo w/g mnie CP nie zrobiło wielkiego przekłamania nazywając ten kanał hollywoodzkim może nie w sensie miejsca pochodzenia samego kanału, a w sensie pochodzenia filmów z ramówki tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy na to, że FoxLife też nazwali hoolywoodzkim kanałem to nazwanie TV1000 jest trochę dziwne bo ten pierwszy poza tym, że pochodzi z Hollywood NARODOWOŚĆ- USA ma jeszcze ramówkę rodem z hollywood a ten drugi poza filmami nie ma z nim nic wspólnego. No jeśli Szwedzi sie nie obrażą to ja tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że TV1000 nie jest kanałem z super nowościami. pozycje sięgają roku 2000 i nic poza tym. Dokąd umowe ma CYFRA z HBO nici z nowosci na CP. Ciekawi mnie tylko gdzie trafi HIT tego sezony HBO DIGITAL... Czy do CP czy do N (może POLSAT zaskoczy nas nowym tunerem jednak aby VOD mógł smigać, a jak nie to HBO DIGITAL trafi na 100% do N'ki). Ciekawy rok sie zapowiada. Oj bardzo ciekawy... hehehe... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...