Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bzdury, ludzie opanujcie się.

No fakt bardzo ciekawa i pouczajaca dyskusja w pełni na temat Zapowiedzi CP.

Viasat Sport ha ha ha, z może jeszcze Premiere Sport wejdzie do CP.

I co taki kanał miałby pokazywać w Polsce jak Viasat Sport?

Nie moge, prosze Was wróćcie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeśli dodadzą Viasat History i Viasat Explorer to nie obędzie się to bez podwyżki abonamentu,bo ostatnio dodali kilka programów bez podwyżki lub ewentualnie stworzą jakiś nowy pakiet ( po wyższej cenie)bo trudno by te Viasaty znalazły się w pakiecie film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko apropos kolegi "kolesia"..jest to ewidentne nabijanie postów z jego strony..chyba każdy już to zdążył zauważyć..od 9 lutego nabił już ponad 190 postów..ja siedzę na tym forum od pół roku..mam na koncie kilkanaście postów a wiem wszystko o co pyta wspomniany "koleś"..jak ja to robię...po prostu UWAŻNIE CZYTAM FORUM! ot filozofia..(sorki za podniesiony ton)..pozdrawiam ps. Odnosi się to nie tylko do :kolesia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spekuluje się od kilku dni o kanale NICK od Viacomu, emitowano tam seriale animowane dla młodzieży np. Spoge Bob Kanciastoporty, Hej Arnold, Rocko i jego świat, Pełzaki czyli filmy powszechnie znane na zachodzie - u nas w kraju troszkę mniej, jednak stacja ta ma największe szanse zawitać do N bo Comedy Central jest też tylko w tej platformie jako kanał ze stajni Viacomu.

 

Dawniej w Polsce kanał ten nazywal się Funtastic i nie był dostępny na żadnej z platform, wobec czego wycofał sie kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie,mogliby stworzyć pakiet dokument w którym znajdowałyby się

następujące kanały:Discovery Channel,Discovery Science,Civilisation,Animal Planet,Travel Channel i ewentualnie te dwa Viasaty.Tylko jest ten problem że wszystkie te kanały oprócz Viasatów znajdują się w pakiecie familijnym i musieliby ten problem jakoś rozwiązać.No ale 7 kanałów dokumentalnych wydaje się być bardzo bogatą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w to bardzo wątpię gdyż byłoby to furtką do zerwania umowy (nie uszło by to tak łatwo jak z Cinemaxami) a pakiet familijny bardzo straciłby na jakości. Poza tym nie rozumiem dlaczego tak chcecie tego pakietu przecież im więcej kanałów w familijnym tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma możliwość stworzenia Pakietu z Viasat-ami i to tylko dwom i może go włączyć do Pakietu Relax Mix, żeby jeszcze bardziej go wzbogacić i zachęcić do jego wykupywania. Tutaj zostały wymienione kilka postów wyżej praktycznie wszystkie kanały dokumentalne dostępne w CP, które mogły by tworzyć Pakiet Dokumentalny, pomijając, że te kanały są wymienione w umowie, co gwarantuje, że CP nie może ich od tak sobie wycofać z Pakietu Familijnego, to jeszcze na dodatek CP by sobie też zaszkodził, ponieważ nie mógłby się pochwalić bogatą ofertą kanałów dokumentalnych w Pakiecie Familijnym i to by był samobój, gdyż by nie było ani jedneko kanału popularno-naukowego (dokumentalnego w Pakiecie Familijnym). Zreszto, czy to pierwszy by był Pakiet, który składa się tylko z 2 kanałów. Pomijając Pakiet Cinemax (Cinemax i Cinemax2) to jeszcze po 2 kanały ma Pakiet Muzyka (MTV, VH1) i Pakiet Bajeczka (Boomerang, Jetix Play), więc narazie nie ma czym się przejmować i głowy sobie zawracać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą usunąć kanałów Discovery bo byłoby to zerwaniem umowy z tymi co maja pakiet familijny

 

Mało tego, to by jeszcze nie ładnie to medialnie wyglądało - konkurencja każe sobie osobno płacić za kanały "Discovery" a w CP one są jak by "za darmo" tak przy okazji bo w pakiecie familijnym :wink::wink:

a wielu ludzi lubi te programy( m. in. i ja też)

w/g mnie ewent. przeniesienie ich do osobnego pakietu było by wielkim błędem :!: i podcinanie gałęzi na której się dobrze siedzi.

 

ps.mam nadzieję że w nieodległym czasie zawitają w CP kanały Viasat Explorer i Viasat History było by to wspaniałe uzupełnienie oferty tego typu i jednocześnie bardzo ciekawy ekwiwalent za brak National Geographic w ofercie platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...