Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojna Twoja rozczochrana ;)

 

Ci, którzy liczną na TVP HD w CP przed Mundialem - rozczarują się. I tyle. Nie ważne skąd mam info. Ważne, że prawdziwe.

 

:wink:

Widzę, że n-kowicze w ramach protestu po stracie wyłączności się obrazili na TVP i postanowili nie oglądać TVP HD, a teraz nie mają co robić, tylko wypisują posty niepotwierdzone wiarygodnymi informacjami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej - czy TVP HD będzie w CP, czy nie, to nie zapominajcie, że ten operator poinformował, że ma niespodziankę związaną z HD i Mundialem, o której ma poinformować właśnie przed tą uroczystością. Więc radziłbym, nie gdybać, nie zapewniać o braku TVP HD w CP i odwrotnie, bo za takie coś mogą być przecież bany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD jednak chyba będzie w CP!! : TVP HD dla Cyfrowego Polsatu: Hot Bird 8 - 13E - 12,265GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, SID 3109, PID Video 701, PID Audio 711, ID: Test HD. Kanał dostępny jest na pozycji 303 na liście kanałów w tunerach operatora, brak uprawnień do oglądania! :Źródło TV SAT 24.PL. ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mundial w TVP Zaczyna się za... 5 minut

Mały OT, ale mam nadzieję, że mi Modzi wybaczą. :mrgreen:

 

Ok, może się i tak, ale przecież najważniejsze są spotkania. Studio zaraz się zaczyna, ale prezentacja jeszcze nie. Więc w spokoju poczekajmy, a nie robimy aferę na całą Polskę. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cyfrowy Polsat ma dla Państwa jeszcze jedną niespodziankę związaną z tą technologią, o której poinformujemy jeszcze przed startem Mundialu. "

Państwo to pracownicy APS a nie abonenci, tak to jest jak się opublikuje nie swoją korespondencje. Niespodzianka dla nas jest, marna bo marna ale jest, konkurs sprzedażowy :) O szczegółach nie piszę bo zainteresowani wiedzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP HD jednak chyba będzie w CP!! : TVP HD dla Cyfrowego Polsatu: Hot Bird 8 - 13E - 12,265GHz, pol. V (pionowa), SR 27500, FEC 2/3, DVB-S2/8PSK, SID 3109, PID Video 701, PID Audio 711, ID: Test HD. Kanał dostępny jest na pozycji 303 na liście kanałów w tunerach operatora, brak uprawnień do oglądania! :Źródło TV SAT 24.PL. ;

 

Jezus Maria. To byłaby już 4 kopia tego kanału na HotBirdzie :shock:

- n (11.258 H)

- C+ (11.278 V)

- Orange (12.476 H)

- Polsat ? (12.265 V)

 

Czy tylko w PL dochodzi do takich fenomenów i to w dodatku w HD? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER: Dziś około g.18:00 TVP HD dołączy do oferty C/Polsatu

Jak wynika z potwierdzonej (przez pracownika telefonicznego Centrum Obsługi Klienta Cyfrowego Polsatu) informacji dziś w późnych godzinach popołudniowych - dokładniej około godziny 18:00 do oferty największego polskiego operatora Telewizji Sat ma dołączyć kanał HD należący do grupy TVP!!

ktoś tak napisał ze strony tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7, czytałeś news na tvpolsat.info ?

 

Cyfrowy Polsat przygotował niespodziankę dla swoich abonentów, która związana jest z technologią HD. Operator informuje o niej w korespondencji kierowanej do Autoryzowanych Punktów Sprzedaży. (...)

 

Czytałem to co dostałem bezpośrednio do APSu i zacytowałem nawet, to z tvpolsat.info jest przeredagowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Polsat zrobił wam niemiłą niespodziankę. Cyfra postąpiła rewelacyjnie - kanał dodany praktycznie z dnia na dzień i jeżeli miałbym gdzieś stawiać, że nie będzie TVP HD to prędzej powiedziałbym, że nie będzie to w Cyfrze.

 

Polsat narobił ochoty abonentom na Mundial w HD, a tutaj Black Eyed Peas rozkręcają się na dobre, a TVP HD w CP brak. Mam nadzieję, że Polsat na jutro odrobi zadanie domowe i doda TVP HD, bo trochę głupio postąpili, najpierw obiecanki, a niespodzianki brak, chyba, że niespodzianka to nie TVP HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria. To byłaby już 4 kopia tego kanału na HotBirdzie :shock:

 

 

dzięki temu ilośc polskich kanałów HD na HotBirdzie gwałtownie wzrosła :lol2:

 

ale szczerze to też łudziłem się że będzie ale już drugie przeszukiwanie i nic :( a jutro mecz rozpoczęcia, TVP Sport to ja mam w TnK SD za 10zł miesięcznie i na telewizorze HD ready wygląda faktycznie ładnie, czy ja się przypdakiem sam nie oszukuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie o to chodzi że oficjalnie cp o włączeniu tvphd nic nie mówił. Ludzie rozkręcili całą sprawę.

polsat zawsze idzie jako ostatni (wprowadza nowe kanały), poprostu nie idzie z postępem. Ale z drugiej strony ma największą ilość abonentów i nie musi się tak starać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straci na takiej polityce? A czy CP kiedykolwiek gdzieś mówił, że włączy TVP HD? :)

 

Straci, bo inni dołączyli TVP HD, tylko oni muszą, jak zawsze targować się o każdą "złotówkę" i czekają, aż TVP odda im ten kanał za "pół ceny".

Straci, bo ja tylko czekam, aż mi się skończy umowa podstawowa ( cztery miesiące) i im podziękuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...