Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz przypomniało mi się jak rzecznik Polsatu pod koniec listopada dementował informację, portalu DVBnews, jakoby na satelicie Hot Bird, a dokładniej na transponderze 12284.00 H należącym do Cyfrowego Polsatu pojawiły się testy dwóch programów - Viasat History oraz Viasat Explorer, który był dostępny tylko przez kilkadziesiąt minut, a następnie zostały zakodowane w systemie Nagravision 3."

Więc może jednak nie tylko History, ale też Explorer ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiara d..... mokra :cry:

 

Zadzwoniłem właśnie do biura Viasatu w Wa-wie i tam już też wiedzą o TEJ pomyłce w T&O :cry:

 

Pani Joanna (manager ) stanowczo zaprzeczyła że kanał może się pojawić w najbliższym czasie w platformie CP ( brzmiało to tak jak by to właśnie CP był winowajcą takiej sytuacji) :cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dostałem maila w tej sprawie z Viasat :

 

Witam,

 

niestety w artykule wkradł się błąd. Cyfrowy Polsat nie ma w swojej ofercie naszego kanału historycznego (Viasat History).

Dostałeś odpowiedzi prawdziwą... boooooo... na dzień dzisiejszy prawdą jest że nie ma... ale nikt nie powiedział że za kilka dni nie może wejść :smile:

A co do zaprzeczeń to już nie jedni się zarzekali że nie będzie tego czy owego... a się pojawiało. Istnieje coś takiego jak tajemnica firmy i takie pionki jak wy możecie sobie dzwonić nawet do kaczek. Przykład Animal Planet HD... zarzekali się że nie jest przewidywany i nie ma takiej opcji aby się pojawił w Polsce. A tu proszę... fakt że w CP jeszcze nie ma :/ ale miejmy nadzieje ze tez niebawem zagości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno zapytanie o treści :

 

Przepraszam bardzo, ale proszę Pani chodziło mi raczej o to czy ta reklama

oznacza ze za dzień czy dwa ten kanał pojawi się w ofercie Cyfrowego Polsatu ?

No bo chyba musieli mieć jakieś podstawy by pisać o waszym kanale w gazecie i

reklamować ja w swojej reklamie, czyż nie ?

 

Odpowiedź :

 

Witam,

to pytanie proszę skierowac do Cyfrowego Polsatu.

 

Czyli nic nie wiadomo.

 

EDIT : Poszedł mail do Pani Zomer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie... błędem może być logo czy z dodanym HD lub złe umiejscowienie ORANGE SPORT jak to miało miejsce w Cyfrze... ale nie cały opis tak obszerny. Tak samo w to&owo wyczaiłem logo POLSAT FILM które obiegło potem cały internet co też okazało się prawdą. Trza czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, polecam sobie dać spokój z tymi domysłami, kilku Kolegów zamieściło odpowiedzi z kilku instytucji które się wzajemnie potwierdzają.

Nie ma i w najbliższym czasie tych kanałów w ofercie polsatu NIE BĘDZIE. I podejrzewam że w tym roku nic nie będzie dodane...

Ten temat zaczyna wyglądać jak " koncert życzeń "....

 

Dodam, jeżeli miała by być to jakaś niespodzianka to na pewno nie był bo dawany baner w prasie i treść wiadomości e-mail była by trochę inna, może nie potwierdzająca ale na pewno nie dementująca treść reklamówki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy pewnie powiedzą "ch.. bombki strzelił - prezentów nie będzie", no a ja nie będę protestował przeciwko temu stwierdzeniu, bo CP na gwiazdkę ani palca nie przyłożył żeby zatrzymać lojalnych klientów, nie ruszył żaden program lojalnościowy, ruszył za to nowy regulamin i podwyżki, a nowych abonentów nadal traktuje się lepiej niż "starych".

Cyfrowemu Polsatowi należy się rózga pod choinkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Digi ale powiem niby dlaczego miał by dodawać kanały ?? To że kiedyś tam ktoś coś powiedział/napisał że będzie super oferta na 10 lecie czy też dodamy w tym roku mnóstwo superowych kanałów nie znaczy że to zrobią. A niektóre Osoby tak twardo w to wierzą że czasami niepotrzebnie prowadzi to do kłótni.

Od samego początku istnienia cyfrowego polsatu dużo obiecywali a wychodziło jak zawsze....

A poza tym po co iść w koszty jak oferta i tak się sprzedaje.... kto to kupuje nie wiem, chyba Osoby dalej twierdzące że to dalej jest najtańsza platforma cyfrowa z bardzo bogatą ofertą programową....

aaa zapomniałem o "mega" internecie którego nie ma :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do MaFia_87 Reklamy w telewizji robią swoje i te ich zapowiedzi internetu i telefoni, wczoraj jak chciałem podpisac nową umowę to gdy poszedłem do APS'u nie mogłem tego zrobić ponieważ był zawias systemu z powodu zbyt dużej ilości zamówień, czekałem 1 godzinę aż system się odblokuje, a kolejka przed mną wynosiła 10 osób więc te ich zapowiedzi i promocje robią swoje ponieważ więkoszość tych osób brała min. pakiet familijny z dekoderkiem hd i polsatem sport w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...