Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bloo411

Nie słyszałem żebyś, ktoś tak powiedział, ale też nie słyszałem żeby ktoś powiedział, że doda.

@cyfra_lbn

Sportu nigdy za wiele. Nie interesuje mnie to, ale taki kanał jak ESPN America by się przydał. W CP amerykańskiego sportu nie uświadczymy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n już prezentuje swoją ofertę, Cyfra+ też wystartowała ze swoimi mikołajami, darmowymi kanałami HD i multiroomem. Myślę że do końca najbliższego tygodnia poznamy ofertę świąteczno - urodzinową Cyfrowego Polsatu, bo to jest przecież oczywiste, że nie zrobią tego przed wigilią bo już nikt nie miałby czasu na zakup. Promocje świąteczne muszą trwać co najmniej miesiąc, a więc myślę że w najbliższym tygodniu poznamy nie tylko szczegóły promocji świątecznych ale również niektóre nowości programowe... o ile takie planują na urodziny :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zaatakują....... w lutym :lol2: Jak zawsze poślizg... aby sami się nie poślizgnęli. Mówili "multiroom" będzie jak się rynek nasyci. Wprowadzą w 2011 jak zostanie im 1 milion klientów pakietu MINI :/ Internet super pomysł... ale kiedy mówią styczeń-luty to skończy się na przyszłych świętach. Jak na święta nie dowalą HIT'a... to odejdzie od nich tylu klientów ile liczyli że dojdzie nowych... :/ A u konkurencji "monitoro-telewizor" robi furorę... nie ma to jak dać coś klientowi za darmo :smile:

 

Najlepsze padło pytanie dziś w APS... "A u państwa na święta zamiast telewizora co będzie gratis...?" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herman78

 

A niech klienci CP odchodzą ja mam CP ze względu na zawartość a nie promocje.

Jak spora grupka ucieknie to tylko na dobre wyjdzie bo wtedy bardziej będą się starać i nam d... lizać :mrgreen::mrgreen: i tylko na dobre to może wyjść :)

 

 

Ps. Na stronie CP TRWA AKTUALIZACJA OFERTY - czyli już coś chyba dzisiaj ujawnią :!::!::!::!::jupi::jupi::jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411, bartiiivhut zle mnie zrozumieliscie, w tym poscie chodzilo mi o to co podkreslilem, czyli te kanaly sportowe, a nie AP HD i NG HD. Tak wiec bartiiivhut, co pani mowila o tych kanalach sportowych?

 

Powiedziała ,że dodadzą kanały sportowe ( w liczbie mnogiej) i żadnych konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dniu dzisiejszym jak usłyszałem jaką maja dla mnie propozycję to ....na już serdecznie podziękowałem. Pan był tak uprzejmy, że poinformował mnie również abym czekał na przesyłkę pocztową bo tam będzie dla mnie bardzo atrakcyjna propozycja(mam nadzieję, że nie taka jak dziś :evil: ). Nasuwa mnie się pytanie: to dlaczego nie przedstawiono mi propozycji, którą prawdopodobnie wsłali :?::!: (umowę mam do 27.12.2009)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre wypowiedzi na forum ,kogo wy chcecie straszyć ze wypowiecie umowe z Cp bo nie dokladają programów itd .Zobaczcie ilu tu jest ludzi na forum co narzeka (garstka) i ciągle jedni a Ci sami ,Cp ma to głeboko gdzieś i podejrzewam ze w ogóle nie przejmuje sie tym waszym płakanie ,wedlug mnie to skladajcie już rezygnacje ,większość abonentów Cp to starsi ludzie albo tacy co nie mają tunerów hd ani takich tv, są zadowoleni z tego co mają ,wy byście zaraz chcieli miec wszystko ,nie podoba sie to są konkurencyjne platformy tam będziecie mieli mnóstwo programów i nie będziecie narzekali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sie znajdzie grupka ludzi,mielących w kolko ten sam temat.Narzekaja,strasza CP swoim odejsciem,oczekujac telefonow od konsultantow ktorzy zaproponuja im CO NAJMNIEJ rok gratis i generalnie nic innego nie robia tylko skacza od platformy do platformy,korzystajac z "niesamowitych" i "wspanialych" promocji za 0 zl.A jak promocja sie skonczy to juz krzycza:Drogo!Za malo kanalow HD!Za duzy tuner!Za malo sportu!Kolor menu do niczego!Za duzo powtorek!

Pozdrawiam tych wiecznie niezadowolonych ze wszystkiego "skoczkow platformowych" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, do wiosny jeszcze daleko :)

 

Mi tam nie zależy generalnie AŻ tak bardzo na jakichś mega promocjach, ale jak facet do mnie dzwoni i mówi dosłownie : "nie podpisuj z nami umowy teraz bo później na święta będzie mega promocja taka że ho ho" no to chyba naturalne jest że czekam cały czas na tą niby wielką promocję która ma być.

 

A co do kanałów, no to czy nie mamy prawa do narzekań? Zastanówcie się nad tym kiedy ostatnio CP dodał jakiś kanał nie licząc ich własnych produkcji?

Ile procent z nowo dostępnych kanałów nowych bądź tych, które przestały być w n na wyłączność dodał do swojej oferty CP? Ostatnimi dodanymi kanałami były TVP Info i TVP Sport, jeśli chodzi o HD - doszły tylko MTVN i Discovery. Wcześniej długo długo nic i teraz też jak na razie cisza.

Ja nie twierdzę że od razu wszystko nowe co się pojawia jest jakieś mega super ekstra wspaniałe.

Ale nie potrafię zrozumieć dlaczego ciągle brak w CP takich kanałów jak Investigation Discovery, Religia TV czy TVP Historia, które moim zdaniem są bardzo wartościowymi kanałami.

Już nie mówię o Filmboxach, Universalu, Sci Fi, Comedy Central czy Discovery T&L, których wartościowość może budzić wątpliwości, ale te kanały też nie są części z nas obojętne i mają sporo swoich zwolenników, a Cyfra+ dołączyła je wszystkie jak tylko straciły wyłączność w n.

 

Jeśli chodzi o ofertę HD to mi jest ona obojętna, ale w porównaniu do konkurencji jest pożałowania godna - 4 kanały na krzyż raptem.

 

I powiedzcie mi: jak tu nie narzekać patrząc na CP i porównując z konkurencją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie racji, narzekająca i ciągle powiększająca się grupka ludzi tu na forum, to tylko sygnał, że takich narzekających jest więcej, przecież na forum jest tylko odsetek abonentów, a trzeba patrzeć w skali globalnej. Oczywiście że znaczna część tych osób nie odejdzie, ale jeżeli np. z 200 tys. narzekających odejdzie choćby połowa, to jest jednak dużo i burzy plany sprzedażowe, zakładające 3 miliony abonentów do końca roku!!!

Ja jednak myślę że nie zmarnują okazji, takie urodziny zdarzają się raz na 10 lat, a jak pokazał zeszłoroczny przykład Cyfry+, urodziny to doskonała okazja żeby zdobyć grono nowych klientów, zatrzymać odpływ obecnych i umocnić pozycję na rynku.

Dodanie pakietu HD za 15 zł zubożonego o kanał HBO HD to na pewno nie koniec ich możliwości.....oby!!!

 

P.S. A propos pakietu HD, czy obecni klienci, którzy mają już pakiet Familijny (+ew. pakiety dodatkowe) mogą dokupić pakiet HD na czas określony? I na jak długi okres trzeba podpisać umowę? Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej że nikt tego nie skasuje... bo to jest cała prawda o CP na dzień dzisiejszy. Wojnę świąteczną uznaje za przegraną przez CP :/ Srają teraz w gacie co będzie dalej... wszędzie bałagan... brak promocji dla stałych abo... i do tego karzą czekać :!: A może myślą że teraz wyskoczą z promocją i wszyscy przylecą... jak ten co się zastanawiał poleciał do Cyfry? :lol2: Co tam się do :censored: dzieje :?: Co my mamy mówić klientom... cięgle jutro i jutro? :brawo: A oferta świąteczna elegancka ale ciekawe dla kogo... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak byś zrezygnował z ciągłych emotikonów czy kończył i zaczynał zdanie sensem to może by ten post był sensowny.

 

Co do tematu, nadal to nie jest oferta świąteczna, będzie tak jak w tamtym roku czyli przed samymi świętami coś zaoferują jak 12 miesięcy bez płacenia abonamentu. Klientom nie trzeba nic obiecywać, jeśli nie dostają tego czego chcą, mają drogę wolną jest konkurencja. Sam jestem pewny że przejdę do CP (może TNK), bo po prostu cena i ilość kanałów w CP (familijny) mi wystarcza w 100%, odchodźcie masowo, może i dla wybrednych CP zaoferuje coś super po większych ucieczkach. Wynajem dekodera SD za 1zł uznaje za trafny pomysł do tego umowa na 13 miesięcy i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wszyscy doczytali wlasnie odwiedzilem strone internetowa CP i tam Wielki napis Swiateczna Promocja do 6 miesiecy bez abonamentu.

Czyli dzisiejsza oferta to oferta Swiateczna i przestanmy sie oszukiwac ze CP da cos wspanialego super hiper promocyjnego.

Nalezy zejsc na ziemie.

polecam rowniez porownianie obecnych ofert z najnowsza CP pod adresem http://nt.interia.pl/audio-wideo/news/k ... na,1397176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej że nikt tego nie skasuje... bo to jest cała prawda o CP na dzień dzisiejszy. Wojnę świąteczną uznaje za przegraną przez CP :/ Srają teraz w gacie co będzie dalej... wszędzie bałagan... brak promocji dla stałych abo... i do tego karzą czekać :!: A może myślą że teraz wyskoczą z promocją i wszyscy przylecą... jak ten co się zastanawiał poleciał do Cyfry? :lol2: Co tam się do :censored: dzieje :?: Co my mamy mówić klientom... cięgle jutro i jutro? :brawo: A oferta świąteczna elegancka ale ciekawe dla kogo... :crazy:

 

Prawda jest taka ze malo kogo obchodzi twoja zlosc na CP. Frustracja sprzedawcy CP mnie jako zwyklego abonenta nie interesuje.To ze inni maja jakies promocje nie oznacza ze akurat CP ma je rowiez robic.Swoje pytania skieruj do szefostwa tej platformy,bo tutaj nikt ci nie udzieli odpowiedzi lub zalozcie sobie jako sprzedawcy osobny temat na Forum.Przeciez nikt nie obiecywal "zlotych gor" w zwiazku z jakims tam 10-cio leciem CP,to jest temat nakrecony przez pewne osoby z tego forum,tak jak pisanie bajeczek o obiecanych NOWYCH kanalach przez pania na infolinii.To nie CP robi balagan ale sami abonenci ktorzy wciskaja kit na takich forach jak to a potem wszyscy krzycza:Gdzie sa OBIECANE nowe kanaly.Nikt z CP niczego nie obiecywal w tym roku,oprocz kanalow zapowiadanych od dluzszego czasu,wiec miedzy bajki wlozcie opowiadania o nastepnych kanalach majacych sie pojawic wkrotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...