Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I już pierwsze reklamy. Już wiadomo do czego ma służyć ten kanał. Na pewno nie do oglądania filmów. Jak na kanał, który dopiero co wystartował to coś dużo reklam. Za taki kanał to ja dziękuję. Co to będzie, gdy ten kanał się rozkręci?

 

Zapowiedzi są w 16:9(WSS), wiec co będą mieli w 16:9 to będą puszczać. Oprawa graficzna na plus.

 

Na wielki minus już dziesięciominutowe reklamy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ale jak to się tak nie robi :wink: Przecież to jest stacja prywatna a nie publiczna ( a w dodatku to nie jest kanał PREMIUM ) więc reklamy w takich stacjach są na porządku dziennym, zresztą nie wiem czego byście oczekiwali :/ Hitów prosto z kina, albo zaraz po premierze na dvd :D Kanał z czegoś się musi utrzymać, a jak wiadomo reklamy są niezłym dochodem kanału, zwłaszcza, że będzie w tak niskich mimo wszystko pakietach.

PS. Jak zwykle polak i tak będzie narzekał na wszystko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jest to kanał premium

po drugie ma być dostępny od pakietu MiniMax

więc domyślacie się dla czego filmy są przerywane reklamami

A co to ma do rzeczy? Nędza ten kanał i tyle. Jak już się robi kanał filmowy ze słabymi/starymi materiałami to należałoby zadbać o jakość techniczną i brak reklam. Vide np. MGM HD. Na razie Polsat Film to pomyłka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie jest to kanał premium

po drugie ma być dostępny od pakietu MiniMax

więc domyślacie się dla czego filmy są przerywane reklamami

Święta prawda.

:brawo: POLSAT :brawo:

Niebawem pojawi się nowy kanał Polsat Film 2, gdzie w bezczelny sposób reklamy będą przerywane filmami. :lol2:

Jak tak można robić. Toż to przecież szok - jak mawiał Pawlak do Kargula. :mrgreen:

A tak na serio, niedługo się zaczną chwalić, że w swojej ofercie mają 20 programów filmowych.

Zostawmy to bez komentarza. :P

 

PS.

Może po wprowadzeniu kanału Polsat Film 123, nagle kogoś u nich olśni i zaoferują wreszcie w rozsądnej cenie i jakości pakiet kanałów HD.

Czego sobie i wszystkim życzę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się od początku niczego dobrego nie spodziewałem. Pamiętam ta platformę z czasów kanałów On Ona Komedia itp to i teraz po kanałach Polsat Play Cafe Film i nawet Futbol niczego rewelacyjnego się nie spodziewałem . To samo tylko w innej oprawie. mnie to już nawet zaczynają denerwować te ich loga. Wszystkie na jedno kopyto. Jedynie logo głównego Polsatu według mnie może zostać. Nie stać ich na zrobienie loga z prawdziwego zdarzenia? Natomiast o jakości nadawanych kanałów wolę się nie wypowiadać bo to woła o pomstę do nieba. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak.Jak zwykle zaczely sie narzekania.Mnie ten kanal ani nie rozczarowal ani nie zachwycil.Potwierdza tylko moja opinie ze wiekszosc dobrych kanalow juz zostala zrobiona i nic nowego raczej sie nie pojawi.WIEKSZOSC kanalow filmowych to lipa!Niezaleznie od tego czy premium czy tez nie.Ile mozna ogladac w kolko te same filmy na HBO,Cinemax,Canal+,N Film itp?Najpierw jest duzo szumu wokol a potem niezaleznie do platformy wszyscy nazekaja.

Jesli chodzi o loga kanalow Polsat to mi sie one podobaja,wszystkie zrobione w tym samym stylu.Mogliby tylko loga Polsat Cafe i Play zrobic tez pol-przezroczyste.

A tak na serio, niedługo się zaczną chwalić, że w swojej ofercie mają 20 programów filmowych.Zostawmy to bez komentarza.

Kanaly filmowe to nie tylko te "premium"(tak naprawde nic nie warte) ale rowiez kazde inne nadajace filmy i seriale.Kwestia gustu oczywiscie nie podlega dyskusjii ale dla mnie istnieja filmy klasy A oraz B i dalsze.Bardzo dobrych filmow na kanale premium to ja raczej nie widzialem...

A co to ma do rzeczy? Nędza ten kanał i tyle. Jak już się robi kanał filmowy ze słabymi/starymi materiałami to należałoby zadbać o jakość techniczną i brak reklam. Vide np. MGM HD. Na razie Polsat Film to pomyłka

MGM ma przeoogroma biblioteke filmowa z arcydzielami wszechczasow i nie musi kupowac filmow tak jak to musza robic inne stacje.A te ich HD... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGM ma przeoogroma biblioteke filmowa z arcydzielami wszechczasow i nie musi kupowac filmow tak jak to musza robic inne stacje.A te ich HD... :lol2:

 

A co musiał kupować Polsat Film? Przecież to co będą puszczać na tym kanale, to już posiadane przez Polsat pakiety filmowe kilku dystrybutorów dla kanałów otwartych. Niczego innego się nie spodziewaj.

 

A HD MGM jest na pewno lepsze od Polsatowego :lol2:

 

Prawda jest taka, że CP chciał też mieć "kanał filmowy" żeby mieć się czym chwalić w ulotkach, no bo C+ miała kanały stricte filmowe od dawna, a enka od teraz. Więc zrobili coś, co dla mnie jest jawnym robieniem abonentów w trąbę :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że CP chciał też mieć "kanał filmowy" żeby mieć się czym chwalić w ulotkach, no bo C+ miała kanały stricte filmowe od dawna, a enka od teraz. Więc zrobili coś, co dla mnie jest jawnym robieniem abonentów w trąbę :crazy:

Denerwuje mnie to że Polsat do swojej platformy daje tylko własne kanaly! A filmboxy, universal, sci-fi...

Wolę w CP inne kanały filmowe niż taki Polsat Reklama & Film.

C+ potrafiła stworzyć 5 kanałów filmowych w tym 2 premium (C+, C+Film, C+Film HD, AleKino, Hallmark)

N-ka potrafiła stworzyć 4 kanały filmowe w tym 2 premium (nFilm HD, nFilm HD2, MGM, Wojna i Pokój)

Ale dlaczego Polsat nie potrafi stworzyć dobrego kanału filmowego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak.Jak zwykle zaczely sie narzekania....

 

 

Jeśli o mnie chodzi to moje narzekania nie zaczęły się teraz. Ja swoje zdanie na temat kanałów tworzonych przez Polsat mam od dawna. A CP mam tylko dla tego że tam jest najwięcej tenisa ziemnego bo tym się 8) interesuję. Jeśliby jakaś inna platforma wykupiła prawa transmisyjne do Serii Masters tenisa to bez wahania bym się przeniósł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: A ja uważam że Polsat Film jest naprawdę dobry, bo wypełnia lukę, prezentując znane filmy, nie tak stare jak np. TCM ale też nie premiery jak w HBO. Myślę że wiele filmów będzie w stanie przyciągnąć widzów, szczególnie wtedy gdy na innych kanałach filmowych nie leci akurat nic ciekawego. Na plus zasługują wieczory tematyczne i oprawa graficzna która jest całkiem przyjemna i nie przeszkadza w oglądaniu filmów. Niektórzy oczywiście narzekają na reklamy, ale to głównie ci, którzy myślą że można zrobić kanał filmowy za darmo, w najlepszej jakości i bez reklam. Polsat to nie instytucja charytatywna, taki kanał musi przynieść zysk, jeżeli nie z abonamentu to z reklam.

 

P.S. Zapowiedzi filmowe i grafika są w 16:9 to znaczy że te nowsze filmy też będą w 16:9

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Film to dobra propozycja ze względu że nadaje od NimiMaxa a tam nie ma nic z filmów... I nie trzeba wykupywac Relax Mix lub Pakietu Film aby cos pooglądać.. A reklamy da się przeboleć, w tym czasie można iśc zapalić papieroska, zrobic kupkę czy zjeść kolację lub cos w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...