Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dobrze zrozumiałem nowy cennik, to czeka mnie podwyżka.

Obecnie mam Familijny Relax Mix za 57,80zł/mies

Teraz żeby mieć to samo mam płacić za Familijny HD 39,90zł + Pakiet Extra HD 20zł+ Sport HD 20zł= 79,90zł

20 zł więcej za to, że mi się wciska na siłę kanały HD. Niech mnie ktoś sprostuje, jeśli się mylę.

Nie tędy droga- już spojrzałem na ofertę Cyfry i tam za kilka zł więcej niż teraz mam prawie to samo (polsat sport extra przeboleję). Ewentualnym rozwiązaniem jest trwanie na starej umowie na czas nieokreślony. Możliwe?

Ja dziękuję za taką ofertę polsatu- to jest [beep]kie wciskanie czegoś mi niepotrzebnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci niczego nie wciska. Podpisales umowe na warunkach jakie w momencie podpisywania umowy obowiazywaly i te warunki Cie obowiazuja. Nikt Cie nie zmusza na przejscie na nowa oferte (zreszta w tej chwili nawet jest to niemozliwe). Obowiazuja Cie warunki te ktore masz na umowie

Kończy mi się umowa z końcem listopada- i co dalej? W tym kontekście należy rozumieć moje żale. Pozostaje mi albo wisieć na starej umowie na czas nieokreślony, podpisać na nowych warunkach i płacić więcej 20zł żeby mieć przynajmniej to samo co miałem poprzednio lub podziękować i zmienić operatora (chyba nie mają CAMów w N ?, cyfra wygląda nieźle, a obie te platformy mają w ofercie TVP HD, czego nie ma w CP).

Załóżmy, że nie mam nowego tv zdolnego do wyświetlania HD: w tej sytuacji dlaczego mam za posiadanie tych kanałów płacić więcej 20zł? To jest właśnie wciskanie nie potrzebnej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej mozesz nawet w tym momencie przedluzyc umowe na starych zasadach gdzie bedziesz mial dostep do pakietu Familijnego i Relax Mix, a nawet jesli nie przedluzysz umowy to ona sama ci sie przedluzy... na kolejnych 12 miesiecy z tymi pakietami ktore posiadasz i z ta sama cena. Ewentualnie najpozniej do konca przedostatniego miesiaca mozesz wyslac do cp tzw. wypowiedzenie rollowania aby umowa po okresie podstawowym przeszla Ci na czas nieokreslony z cena 61.80 (cena wynikajaca z cennika dla abonentow na czas nieokreslony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Wypowiedzenie już wysłałem

2) Czy można przedłużyć na starych warunkach, bo nowa oferta jest tylko dla nowych abonentów? Czy będę potem mógł dołączyć jakiś kanał HD bez przechodzenia na nową umowę? Nie chcę się zablokować takim manewrem wykonanym teraz.

3) Nie o to chodzi, że mogę HD obejrzeć w SD, ale że za fakt dostarczania niepotrzebnej mi jakości HD muszę płacić 20zł więcej bo tak wymyślił polsat- przecież powinienem mieć to samo SD za te 20zl mniej.

To jakby ci internet za 59zł 4mbit zamienili na 100mb za 89zl bez wyboru- uszczęśliwią cię na siłę, mimo że 100mbit nie potrzebujesz i twój komputer będzie to zmniejszał do 4mbit bo 100 nie umie obsłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką telefonicznie przedłużyłem umowę z CP na "starych" warunkach, tj. Pakiet Familijny + Relax Mix + Pakiet HD za 72,80 zł.

Dodatkowo:

- całość 6 miesięcy GRATIS

- pakiet HBO (bez HBO HD) przez 6,5 miesiąca GRATIS

- umowa na 24 miesiące.

 

Umowy przedłużeniowe są proponowane na dotychczasowych (moim zdaniem korzystniejszych warunkach).

Nowe pakiety są dedykowane dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że nowe kanały będą dołączane, tylko w nowych pakietach

Pytałem kilkakrotnie - nowe kanały HD będą dołączane do Pakietu HD.

O SD nie pytałem aczkolwiek wydaje mi się nieprawdopodobne żeby nie miały być dołączone do starego FAM bądź RM ...

Bardzo prawdopodobne, że jednak tak będzie. Dlaczego? Aby zmusić do przechodzenia na nowe pakiety.

Pytanie: czy jeśli przedłuże teraz familijny relax mix na 2 lata to nadal przez te 2 lata będę miał możliwość włączenia/wyłączenia pakietu HD lub osobno kanałów HD po 5zł? Nie chciałbym się odciąć od możliwości oglądania HD w przyszłości, a pozostać przy starym pakiecie. Zapragnę kiedyś włączyć Polsat Sport HD a usłyszę- proszę bardzo, ale musi pan przejść na Familijny HD + Sport HD + Extra HD (jeśli będę chciał utrzymać kanały obecnie dostępne w familijnym relax mix) czyli podwyżka z 57,80 na 79zł albo czekać bez HD aż miną 24 miesiące i dopiero przejść do innej platformy, bo decydować się teraz na przedłużkę FRM + pakiet HD= praktycznie to samo co wziąść nowy FamHD + 2 pakiety HD, a może nie być dobrym rozwiązaniem, jeśli CP będzie stosował strategię nie dodawania do starego pakietu HD nowo dołączanych kanałów HD z powodu wymienionego przeze mnie na początku.

Już się rozejrzałem i interesująco wygląda oferta N- 54zł za wszystkie kanały oprócz HBO (ale to zrozumiałe) no i jest TVPHD, którego w CP nie można się doprosić ze wględu na wojnę między TVP i CP (po co ja abonament publiczny płacę skoro TVP HD nie mogę oglądać inaczej niż przez drogi abonament prywatnej platformy sat?).

Co prawda trzeba jeszcze poczekać do końca października na ofertę dla obecnych abonentów, ale jeśli zawsze nowi byli lepiej traktowani niż starzy, to nie ma się co łudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to cennik usług dla abonentów, którzy mają umowy podpisane przed 11.10.2010. Taki cennik ich obowiązuje. Zgodnie z polskim prawem operator telekomunikacyjny ma taki obowiązek, aby informować o zmianach w cenniku. Cennik się zmienił (jest nowy cennik nowych pakietów dla nowych klientów) to też się mu data zmieniła od kiedy obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...