Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Sieci kablowe stawiaja niestety głównie na rozwój internetu. Telewizja to dla nich tylko niszowy dodatek. Dlatego zawsze jest zaniedbany. Dlatego platformy satelitarne które skupiają się na TV są lepsze.

 

Próbka działania UPC:

 

https://www.youtube.com/watch?v=cBZie3GCfQI

Edytowane przez Darth Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://forum.satkurier.pl/index.php?/topic/13293-UPC&do=findComment&comment=1337432

Człowieku płacą Ci za ten hejt na UPC?

Czy jesteś typowym trollem.

Mam UPC (telewizja+ internet) od dobrych paru lat.

Wprawdzie zostałem na mediaboxsie po przedłużeniu umowy(negatywne opinie o horizon) + karta Cl na drugim telewizorze.

Ale generalnie jestem zadowolony.

Interet 250, tv max (ponad 100 programów w HD) + multiroom za 104 zeta.

Czego chcieć więcej.

Nie ma idealnych dostawców.

Tak samo jak nie ma idealnych smartfonów.

Ja ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, akurat Vectra słynie z upychania kanałów, podobnie jak CP  :mrgreen:

@Darth Vader, jaką masz wersję softu?

@PLANETKA, ja mam Horizon, kiedy tylko się pojawił w Polsce i początki były ciężkie, ale od dużego upgradu softu (kiedy to zmienił się również interfejs) nie mam prawa narzekać. Z tego co wiem, to niektórzy mają spore problemy z tym dekoderem, dlatego proszę, żeby jak komuś coś nie działa to pisać wersje softu. Ja mam 0.13.145 (dekoder LS)

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli więcej jest minusów na horizomna z nagrywarką , a dają jeszcze te starsze tam , btw chyba jutro pójdę do nc plusa i spytam o ich ofertę , bo coś mi smyczy że w upc bym miał przeprawę z nimi ze 2 lata nerwówki, no chyba że pozostane w cp zobacze jutro ,prześpię sie z tym i jutro coś wybiorę ok. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z dekodera Horizon z PVR od prawie miesiąca i nie zauważyłem dosłownie żadnych problemów.

Mając obecnie dostęp do oferty nc+ , trochę z racji przymuszenia, bo do zbiorczej instalacji sat w bloku  nie mam zaufania, po przeprowadzce zdecydowałem się na UPC -po drodze był epizod z Orange IPTV (porażka) rezygnując z usług tv wspomnianego operatora.

Oferta jest ok -dużo kanałów w HD, mix oferty z nc+ i CP .Pakiet łączony z dostępem do internetu. Cenowo wyszło podobnie,Polecam :)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa tak jak ma być powinno.Też na początku byłem uprzedzony i jak na razie zposród dekoderów, z którymi miałem do czynienia  ten jest najbardziej wręcz dosłownie bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja "pacze", syn marnotrawny do tego złego UPC przymierza się wrócić? Zygmunt Cię rozczarował?

Z Horizonem prawda jest taka, że kto ma stabilne połączenie u siebie, ten po zmianie software problemów nie ma, a że działa w chmurze, to jak z połączeniem problemy, to dek c... dostaje.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale abonament płacą wszyscy. I powinni być jednakowo traktowani i mieć taki sam poziom usług. Tymczasem niestety tak nie jest. A pisanie reklamacji i odwołań niewiele wnosi. Grają na czas i obiecują od lat nowe oprogramowanie. Rozwiązać umowy przed czasem z powodu niedziałającej poprawnie usługi nie pozwalają bez kar umownych. Upustu w abonamencie nie chcą dać (niektorzy tylko dostają jednorazowo). I klient jest w pułapce. Musi płacić i nie ma wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...