Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mój tata jest klientem UPC od ładnych parunastu lat na jaką ofertę utrzymaniową może liczyć w korzystnej cenie :?:

Aktualnie posiada: Pakiet Select z nagrywarką i HD 96,84zł + Pakiet Premium Canal+ 40,37zł w sumie płaci 137,21zł

Interesuje go obecny pakiet + paczka C+ ewentualnie multiroom do kompletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zaglądam na to forum już prawie od roku ale nigdy nie było okazji, żeby się zarejestrować. Jednak przechodząc do sedna sprawy mam pytanie dotyczące tej nowej promocji UPC na Canal +. Czytałem ten nowy regulamin promocji z 10 razy ale dalej go nie rozumiem i czy on obowiązuje również "starych" odbiorców tego pakiety czy tylko nowych co będą brali Canal +. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Promocja jest przeznaczona dla wszystkich pełnoletnich osób fizycznych, które („Uczestnicy Promocji”): 
a) w dniu przystąpienia do Promocji są Abonentami Organizatora Promocji w zakresie Pakietu Premium Canal+ lub Pakietu Premium Canal+ SD lub Pakietu 
Premium Canal+ SD z Opcją Canal+ HD,

 

Tak jak napisali, tylko dla abonentów, którzy już mają pakiet Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjTomy: Obecnie trudno jest ugrać dobra ofertę na samą telewizję. Sam pakiet Select Extra HD z nagrywarką to dzisiaj - 94 zł, ale UPC często prowadzi jakieś promocje zniżkowe dla wypowiadających umowy. Niech tato zastanowi się nad ofertą Select Extra HD z nagrywarką + internet 30 Mb/s w cenie 90 zł (oferta - "Rewelacyjna kombinacja usług"). A pakiet Canal+ może mieć już za 29 zł (regulamin promocji na którym można się powołać jest wyżej).

 

@karwan_2007: Powyższy regulamin obowiązuje akurat osoby, które już mają abonament Canal+ i przedłużą go na zasadach nowej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv No rzeczywiście ciężko jest ugrać dobrą ofertę. Dostałem taką ofertę dla ojca: Pakiet Select Extra HD z nagrywarką 74zł umowa na 12 m-cy + pakiet Canal+ za 29zł bez zobowiązania. W zasadzie ojciec zaoszczędzi jedynie 30zł miesięcznie, ale lepsze to niż nic. Co do oferty z internetem to nie byłem zainteresowany ponieważ ojciec nie posiada komputera.

Ps. Dzieki za pomoc, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą. Czekamy na Sport, a ja tutaj widzę kolejny wałek. W ten weekend abonenci Canal+ Platnum w nc+ na kanale dodatkowym będzie transmitował mecze Pucharu Davisa. Rozgrywki te powinny być dostępne dla wszystkich, którzy mają wykupiony Canal+ Platinum. Więc jestem ciekawy czy abonenci kablówek, w tym UPC, otrzymają pełny produkt czy wybrakowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...