Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/73228/edusat-t ... j-upc.html

"Nowe kanały – Edusat i TVR – znajdą się w pakietach Select, Select HD, Max i Max HD Telewizji Cyfrowej UPC pod numerami – 856 i 855. "

to już pokazuję że kolejne zapchajdziury dali, zamiast porządnych kanałów.

i ten tekst na początku:

"...które uzupełnią szeroki wachlarz oferowanych przez UPC kanałów tematycznych, odpowiadających zainteresowaniom klientów" :lol2:

i oni mówią że konsultują się z klientami odnośnie dołączenia nowych kanałów. :brawo: Po prostu Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mam wybór więc zrezygnuje z Telewizji w UPC i przejdę do JamBox-a - oferta o wiele bogatsza i ma większy wybór pakietów tematycznych w całkiem niezłej cenie.

No to teraz przynajmniej widać czym UPC chce karmić abonentów.

TVR, Edusat, Pomorska.tv(tylko Trójmiasto) - są oferowane sieciom kablowym bezpłatnie.

Wycofuje się w zamian Polsat Futbol i Czwórka - Radio na wizji.

Więc kanałów będzie dalej 114 - więc jak dla mnie gdzie jest oferta telewizyjna rozwijana?????!!!!!!!

W zarządzie UPC siedzą [beep]e którzy muszą wyrobić odpowiedni zysk dla firmy Liberty Global...

 

 

Liczyłem że chociaż wprowadzą brakujące stacje Premium (C+ Gol HD, C+ Weekend HD, HBO 2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD) i ewentualnie stacje z portfolio N...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak to się teraz UPC tłumaczy:

 

"Telewizja Cyfrowa UPC oferuje widzom całe spectrum kanałów, także stacje niszowe, i nie ma takiej możliwości, by każdy z nich ucieszył Was wszystkich. Każdy ma inne zainteresowania, a my szanując gusta wszystkich klientów, chcemy zapewnić wartościową rozrywkę każdemu z Was. Jesteśmy świadomi, że Edusat, TVR i Pomorska.TV to kanały trochę mniej popularne, ale dla niektórych osób, regionów bardzo ważne. Gwarantują one dostęp do szeregu zagadnień odpowiadających zainteresowaniom wielu osób i zapewniamy Was, że jest wielu klientów, którzy chcą z nich korzystać. Od dawna mieliśmy od Was zapytania np. o Pomorską.TV i dołożyliśmy starań, by ją Wam zapewnić. Nie bądźcie wobec nas tak krytyczni - w ciągu ostatniego miesiąca do oferty dołączyło w sumie 5 kanałów (oprócz wymienionych powyżej na początku lutego Eurosport HD i Eurosport 2 HD- na których również Wam zależało). Dziś widzowie Telewizji Cyfrowej UPC mają do dyspozycji ponad 150 programów, w tym 24 w jakości HD. (...) Ponieważ stale rozwijamy naszą ofertę programową, nie wykluczamy, że w niedalekiej przyszłości dołączą do niej kolejne kanały. Prowadzimy rozmowy z nadawcami, a o ich efektach będziecie informowani na bieżąco"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wybór i w maju rezygnuję z tej badziewnej Tv jaką dostarcza UPC. Mam w bloku Vectre jest Multiedia, szkoda że nie mam JamBox-a - jeśli chodzi o tv kablową najlepsza oferta. Również liczyłem na większa ilość kanałów m.in. (C+ Gol HD, C+ Weekend HD,), Orange Sport, Fox, Axn Spin, Rebel TV, kanały z DVB-T i ewentualnie stacje z portfolio N które podobno są testowane od 7 miesięcy... a doczekałem się dwóch niszowych kanałów których oglądalność w granicy 0,1%. Zresztą Edusat ze 3 lata temu wycofali ze względu na słabą oglądalność. Brawo UPC za 4 miesiące znów będzie się pisało że "UPC straciło 6 tys abonentów TV." (a może i więcej)

PS właśnie ze skrzynki wyjąłem ulotkę Vectry i porównałem kanały. Oferta pomiędzy UPC a Vectrą to różnica ok. 20-25 kanałów przy czym w Vectrze kanały HD są za free a za np. pakiet sport płacę 9,91zł i mam 10 kanałów sportowych. W sumie na 130 kanałów miałbym 13 w HD. Jedyny minus to brak kanałów Polsatu. Ale skoro PolsatHD i SportNews jest z "dachu" za free to można to jakość pogodzić. Z resztą Polsat i tak stracił prawa do pokazywania LM i LE kosztem NSport. I jeszcze ta cena ok 20zł mniej płacę za TV a mam więcej kanałów i lepszej jakości. Szkoda UPC "żeście zeszli na psy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mogliby dodać stacje które są oferowane bezpłatnie dla sieci kablowych:

 

TV Disco

ORANGE Sport

CSB TV

Polo TV

POLSAT Sport News

TTV

ATM Rozrywka TV (wprowadzić zapowiedz pojawienia się gdy tylko stacja oficjalnie wystartuje)

Rebel:TV

Rodin TV

 

może następnym razem jako nowości te stacje się pojawia bo w końcu widać że najniższym kosztem się poszerza ofertę...

 

a także stacje:

 

VIASAT History

VIASAT Nature

VIASAT Nature HD/VIASAT History HD

TVN Style HD

TVN Turbo HD

nSport

nSport HD

nPremium HD

nPremium HD 2

nPremium HD 3

nPremium HD 4

MGM HD

Romance TV HD

HBO 2 HD

HBO Comedy HD

Cinemax HD

Cinemax 2 HD

Canal+ Gol HD

Canal+ Weekend HD

Ale Kino+ HD

Domo+ HD

Kuchnia+ HD

Mini Mini+ HD

Planete+ HD

Teletoon+ HD / Hyper+ HD

 

i ewentualnie stacje spod znaku NEXT

 

i myślę że tej krytyki by nie było (szczególnie kiedy okłamywano abonentów że wyłącza się stacje analogowe w zamian aby było miejsce na rozwój oferty telewizji cyfrowej),

Teraz tłumaczenie i obiecywanie że prowadzone są rozmowy i że w niedalekiej przyszłości pojawia się nowe stacje jest robieniem idiotów z abonentów - już tak nas karmiono taką propagandą w stylu amerykańskim (w końcu monopolista jest właścicielem amerykanów a tam się za wszystko słono płaci)...hheehhh żenada.....

 

Idiotyczny zarząd UPC w ogóle nie zna polskiego rynku i oczekiwań swoich abonentów (pamiętam jak kiedyś jeszcze PTK Rytronik wysyłała co jakiś czas wraz z rachunkiem ankietę jakie stacje by oczekiwali w swojej ofercie - ze strony UPC ani razu nie miałem okazji otrzymać takiej ankiety - więc ja się pytam skąd oni wiedzą czego chcą abonenci jesli się ich o opinie nie pyta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jakie stacje teraz dołącza UPC widać że są to stacje które w sieciach kablowych są oferowane bez opłat, stąd pomyslałem że jak juz ida ta drogą, to niech włączą inne bezpłatnie dostępne stacje.

Te które wymieniłeś niestety kosztują za ich reemisje w sieciach kablowych, a co do MTV Classic UK (nie jest oferowana poza wyspami brytyjskimi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAMBOX w tym roku planuje powiększenie oferty o stacje tematyczne C+ Cyfrowego nadające w HD i C+ 3D.

 

 

Widać po mniejszych sieciach kablowych i IPTV że nie ma problemów z wprowadzeniem nowych stacji do ofert telewizji cyfrowej - ciekawe dlaczego pierwsza 20 największych sieci kablowych miewa aż takie opory... być może zagraniczny kapitał w tych sieciach kablowych skutecznie blokuje im rozwój... bo jak wytłumaczyć przykład UPC... myślę że wielu ludzi wybiera usługi Telefonu czy Internetu i tak przy okazji bierze telewizje (poprzez oferty łączone)... Niestety czas na to aby nieco zmienić ofertę tzn. pakietyzacje na bardziej przyjazna klientowi i wprowadzić moduły CI+ tak jak to jest w innych oddziałach UPC w Europie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

info z innego forum pisze @NEXT Music HD

"w niedziele zaczynają się targi telekomunikacyjne na których spotkają się wszyscy ze wszystkimi. Wystosujemy tam do UPC ofertę na NEXT Music: za darmo, bez żadnych warunków, do pakietu jaki im pasuje... lepszej oferty zrobić się nie da!.."

 

i coś na pocieszenie

http://w11.wrzuta.pl/audio/4TaowxB9WOE/hej_upc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja chciałem to zrobić ale usłyszałem, że dostępność dzisiaj jest teoretyczna jedynie i generalnie mam nic nie robić bo na moim dekoderze sygnał Aster sam zamieni się na sygnał UPC...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie zauważyłem aby UPC się chwaliło z włączenia nowych stacji tematycznych tak jak to robiła gdy włączyła stacje Eurosport HD i Eurosport 2 HD.

 

Widać chyba sami sie wstydzą co narobili, ale to nie zmienia faktu że mam ich głęboko w d...e, i tylko czekam sobie do maja > bye bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wizerunkowo to strzelili sobie w stope. Teraz nie powinni wydawac juz zadnych komunikatow dopoki nie beda mogli oglosic, ze wlaczaja jakis wypasiony kanal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...