Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, taniej kosztuje pakiet wyższy Max Premium z urządzeniem 4K niż pakiet telewizyjny z mniejszą ilością kanałów ale za to z  HZN z PVR.

Faktycznie urządzenie jest promowane nie tylko, że klienci częściej otrzymują Viaplay za 10 zł to umowa jest bardziej atrakcyjna z 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aandin@ Pakiet Viaplay w UPC jak i pakiet internetu i telefon kosztują tyle samo przez 24 mieś. jak i po tych 24 mieś. po prostu przechodzą na czas nieokreślony. Drożeje tylko pakiet TV od 25 mieś. +5zł.

Też jestem abonentem UPC a wcześniej PTK i oni takie praktyki stosują od lat. Na screanie co dał Pawop wszystko doskonale widać co drożeje od 25 mieś. czyli po zobowiązaniu. 

 

Tym sposobem mam u rodziców starą umowę na usługę multiroom w cenie 5zł przez 24 mieś. jak i po tych 24 mieś. (jakieś 9 lat już) (aktualnie usługa kosztuje 15zł) 

 

Kiedyś były słynne umowy : Rewelacyjna Układanka Usług (czy jakoś tak) gdzie ludzie ciągneli te umowy przez 7/8 lat bo cena się nie zmieniała :) całe UPC 

 

Od jakiegoś czasu stosują aneks do umów i po upływie zobowiązania mogą doliczyć miesięcznie do rachunku 8zł (czyli co roku mogą podwyższać rachunek o 8zł)

Ale przy okazji tej tzw. podwyżki rocznej podwyższają też usługi oferowane. Czyli jak masz internet 500 to za 8zł masz 750 itd.  

 

Edyta: Wodnik Szuwarek@ widać w temacie :)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
9 minut temu, Woocash napisał:

Kiedyś były słynne umowy : Rewelacyjna Układanka Usług (czy jakoś tak) gdzie ludzie ciągneli te umowy przez 7/8 lat bo cena się nie zmieniała :) całe UPC 

Wielka Rewia Usług :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulaminy są różne jak i ceny do nich są różne :) Dlatego napisałem zależnie co się posiada za sprzęt to można ugrać inną cenę. Nacisk jest na wciskanie Box 4K i zniechęcanie do modułów CI+. Temat opisywałem właśnie na tym forum co wspominasz.

 

Wodnik Szuwarek@ Teraz dopiero przeczytałem wcześniejsze posty co pisałeś w związku z Viaplay. Przedłużyłem umowę 3 dni temu i bez problemu dostałem ofertę Viaplay za 10 zł a posiadam dwa moduły CI+.

Oni po prostu kłamią i mówią takie bajki (szczególnie jak wyczują w rozmowie że jesteś zwykły Kowalski i nie masz pojęcia co i jak) żeby zgarnąć większą prowizję za wciśnięcie Box-a 4K.

Do mnie oddzwonili dzień po złożeniu wypowiedzenia że oferta z opcją Viaplay jest tylko oferowana do Box-a 4K i muszę zdać jedną kartę CI+, na co powiedziałem dziękuję ale nie skorzystam ponieważ Vectra oferuję opcję Viaplay jak i moduły CI+. Oczywiście kłamałem (oni też kłamią) nie mam pojęcia co oferuje Vectra gdyż nie jestem w jej zasięgu :) Po dwóch godzinach telefon że jednak mają ofertę Viaplay z modułem CI+. Oni kłamali ja kłamałem ... wygrał lepszy :)

 

Przed złożeniem wypowiedzenia miałem dwa telefony czemu nie chce przedłużyć umowy bo aktualnie jest bezterminowa. Na co powiedziałem że interesuje się opcją Viaplay i rozglądam się po ofertach. Konsultant oczywiście od razu rozpoczął festiwal kłamstw że z tym sprzętem co posiadam to oferta Viaplay kosztuje 34zł ale jak bym zwiększył internet ze 150 do 750 i telewizję z Select do Max to cena za Viaplay była by 24zł. Na co spokojnie odpowiedziałem że to zdecydowanie za drogo i zakończyliśmy rozmowę.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, Woocash napisał:

Wodnik Szuwarek@ Teraz dopiero przeczytałem wcześniejsze posty co pisałeś w związku z Viaplay. Przedłużyłem umowę 3 dni temu i bez problemu dostałem ofertę Viaplay za 10 zł a posiadam dwa moduły CI+.

Oni po prostu kłamią i mówią takie bajki (szczególnie jak wyczują w rozmowie że jesteś zwykły Kowalski i nie masz pojęcia co i jak) żeby zgarnąć większą prowizję za wciśnięcie Box-a 4K.

Do mnie oddzwonili dzień po złożeniu wypowiedzenia że oferta z opcją Viaplay jest tylko oferowana do Box-a 4K i muszę zdać jedną kartę CI+, na co powiedziałem dziękuję ale nie skorzystam ponieważ Vectra oferuję opcję Viaplay jak i moduły CI+. Oczywiście kłamałem (oni też kłamią) nie mam pojęcia co oferuje Vectra gdyż nie jestem w jej zasięgu :) Po dwóch godzinach telefon że jednak mają ofertę Viaplay z modułem CI+. Oni kłamali ja kłamałem ... wygrał lepszy :)

Ja dzwoniłem na infolinię i warunki gorsze jak dla nowych klientów. Jestem na bezterminówce, ale gość tylko ziewnął. Wyślę im rozwiązanie umowy i DUK powinien się sam odezwać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Woocash napisał:

Regulaminy są różne jak i ceny do nich są różne :) Dlatego napisałem zależnie co się posiada za sprzęt to można ugrać inną cenę. Nacisk jest na wciskanie Box 4K i zniechęcanie do modułów CI+. Temat opisywałem właśnie na tym forum co wspominasz.

 

Wodnik Szuwarek@ Teraz dopiero przeczytałem wcześniejsze posty co pisałeś w związku z Viaplay. Przedłużyłem umowę 3 dni temu i bez problemu dostałem ofertę Viaplay za 10 zł a posiadam dwa moduły CI+.

Oni po prostu kłamią i mówią takie bajki (szczególnie jak wyczują w rozmowie że jesteś zwykły Kowalski i nie masz pojęcia co i jak) żeby zgarnąć większą prowizję za wciśnięcie Box-a 4K.

Do mnie oddzwonili dzień po złożeniu wypowiedzenia że oferta z opcją Viaplay jest tylko oferowana do Box-a 4K i muszę zdać jedną kartę CI+, na co powiedziałem dziękuję ale nie skorzystam ponieważ Vectra oferuję opcję Viaplay jak i moduły CI+. Oczywiście kłamałem (oni też kłamią) nie mam pojęcia co oferuje Vectra gdyż nie jestem w jej zasięgu :) Po dwóch godzinach telefon że jednak mają ofertę Viaplay z modułem CI+. Oni kłamali ja kłamałem ... wygrał lepszy :)

 

Przed złożeniem wypowiedzenia miałem dwa telefony czemu nie chce przedłużyć umowy bo aktualnie jest bezterminowa. Na co powiedziałem że interesuje się opcją Viaplay i rozglądam się po ofertach. Konsultant oczywiście od razu rozpoczął festiwal kłamstw że z tym sprzętem co posiadam to oferta Viaplay kosztuje 34zł ale jak bym zwiększył internet ze 150 do 750 i telewizję z Select do Max to cena za Viaplay była by 24zł. Na co spokojnie odpowiedziałem że to zdecydowanie za drogo i zakończyliśmy rozmowę.

Masz sporo racji. Konsultant powiedział, że dostanę Hit Mikołaja,  ale do umowy z dekoderem 4K. Dla mnie nie było podobno innej opcji.

Zatem dobrałem CI+ jako multiroom.

Nie interesowałem się czy umowa wtedy była proponowana wraz z modułem.

Cena za ilość świetnych opcji w pakiecie była na tyle zachęcająca.

Tak czy inaczej w 90% korzystam z karty a z dekoderka raczej okazjonalnie i przyjdzie czas na negocjacje umowy na multiroom- jest oddzielna umowa za tą usługę  do Hitu i kiedyś obniżę tą cenę (15zł) wypowiadając w odpowiednim czasie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wodnik Szuwarek zrób taki manewr.

Możesz zamówić tą ofertę, domawiając oddzielne HBO MAX.

Wypowiedz po paru dniach HBO i powinni znaleźć "lepszą" ofertę z tym pakietem.

Fajna opcja bo z modułem.

 

U mnie z kwoty za C+ 41 zł- zrobiła się oferta za 30 zł.  (prestige)

Szybko był telefon z DUK.

Odrzuciłem bo i tak podpisałem już  wcześniej aneks z Canal+ w ramach atrakcyjnejszej oferty.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeszcze jest z wcześnie by mówić o rezygnacji z telewizji.

Sport, informacje, nawet takie programy ze stacji typu HGTV, DOMO+, Planete, NG lubię oglądać.

Niektóre seriale/ filmy mają premiery w telewizji.

Około 40 zł za pełny pakiet telewizyjny bez erotyków uważam za dobrą cenę.

Zwłaszcza że praktycznie cała wartościowa oferta już w HD a na sat jeszcze wiele kanałów jest w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...