Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, czerstwy napisał:

bo np w UPC jest za 10zł ale przy rachunkach 100 zł.

To jest nie prawda. Mogłem dostać ten pakiet w takiej cenie przy przedłużaniu umowy pod warunkiem, że skorzystam z tego nowego dekoderka TV BOX. Nie chciałem go i wolałem zostać z Horizonem i dlatego mimo wielu prób nie dostałem tej oferty za 10 zł. Tak, że nie jest dla każdego a abonament mam ponad 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay jest za 10 zł w UPC , ale najwidoczniej w jakiś sposób oferta jest limitowana inaczej cena nie byłaby już tak atrakcyjna. 😃

Także jak się komuś nie udało- trudno, peszek 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Pod nr 813 813 813 obecnym abonentom proponują Viaplay za 10 zł w pakiecie, ale tylko z boxem 4K. Jak ktoś chce moduł czy dekoder, to wtedy podają cenę za pakiet 20-30 zł wyższą :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Nie rozumiesz o co chodzi. Viaplay za 10 zł jest dostępne tylko w pakiecie z internetem i telewizją. Telewizja jest przez moduł, dekoder lub boxa. Box jest z kiepskim softem i ludzie go nie chcą, więc w ten sposób go ludziom wciskają.

Moduł lub dekoder proponują w pakiecie 20-30 zł droższym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie jest też instytucją charytatywną aby każdemu klientowi rozdawać Viaplay za 10 zł.

Tak czy inaczej w umowie jest zapis w usłudze, że od 1 miesiąca taka kwota, więc po zakończeniu umowy nie powinna się zmienić w czasie nieokreślonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Każdy kto chce Viaplay za 10 zł dostanie bez problemu, tylko obecnym abonentom proponują z boxem, ale jak ktoś chce moduł czy dekoder, to też dostanie Viaplay za 10 zł, ale w droższym pakiecie, no chyba, że umie się dobrze targować. Nowi klienci są w lepszej sytuacji, bo sobie wybierają pakiet jaki chcą przez stronę i z nikim nie muszą dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Każdy kto chce Viaplay za 10 zł dostanie bez problemu, tylko obecnym abonentom proponują z boxem

Właśnie o tym pisałem. Za Chiny ludowe żaden konsultant nie chciał mi dać Viaplay za 10 zł przy przedłużeniu umowy z Horizonem. Czytali mi zapisy regulaminu,że muszę wziąć ten box aby uzyskać to promo. Tak było w kwietniu.

3 godziny temu, Pawop napisał:

Już pisałem. Przedłużyłem dwie umowy z Horizonem i dostałem Viaplay za 10 PLN

Gdzieś czytałem,że zostałeś na bezterminowej umowie. Widać,nie jestem na bieżąco. Czytając różne strony o UPC stwierdzam,że jesteś jedynym,któremu się taki manewr udał. Dostałeś jakiś regulamin do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę sobie (trwało zobowiązanie), a drugą rodzicom (od miesiąca na bezterminówce), mieliśmy Horizony. Wcale nie musiałem prosić o ich pozostawienie, przy mojej umowie konsultant nawet mnie zachęcał do zatrzymania Horizona. Tylko nie ma co dzwonić na infolinię, tylko do DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy umowa we wrześniu (miałem na 12 miesięcy) i się zastanawiam czy lepiej dzwonić/czekać na telefon czy lepiej pójść do salonu. Mam o tyle komfortowo, że jak nie przedłużę umowy to na bezterminowej mi wzrośnie opłata o jakieś kilka złotych tylko, więc nie zamierzam składać wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją umowę przedłużyłem za drugim, albo trzecim razem, a rodziców za pierwszym. Obie bez wypowiedzenia, rodziców była od miesiąca na bezterminówce. Sam zawsze dzwonie sam do DUK. Dzwoniłem pod koniec czerwca, a umowę miałem do połowy lipca. Jak dzwoniłem w maju, to oferta była słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Powinni wprowadzić do oferty router z WiFi 6, bo gigabestia ma WiFi 5 i więcej jak 650 Mbps to nie widziałem. Konkurencja już od dawna ma routery z WiFi 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pawop napisał:

zawsze dzwonie sam do DUK. Dzwoniłem pod koniec czerwca, a umowę miałem do połowy lipca. Jak dzwoniłem w maju, to oferta była słaba

Ja też zawsze załatwiam sprawy przez DUK. Teraz się sprawa wyklarowała.Jak sam piszesz w maju było słabo a ja załatwiałem w kwietniu.

Widać, że zmienili podejście ale nadal nie spotkałem się jeszcze z innym głosem niż  Twój, że do Horizona dali Viaplay za 10 zł. Rozumiem, że regulaminu do tego nie masz? 

Edytowane przez aandin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Woocash napisał:

Jest już dostępny nowy router z WiFi 6 Sagemcom Fast 3895 LG.

Aktualnie jest oferowany do najwyższej prędkości internetu 1 gb

Skąd masz taką informację? W Google szukałem i nic nie znalazłem w tym temacie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...