Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeglądam niektóre regulaminy i widzę że chyba już WRU nie ma :(

Obecnie płacę 75 zł za pakiet MAX HD (z modułem CI+) i internet 30 mega. Miałem wcześniej za 70 zł, ale skończyło się zobowiązanie i zgodnie z regulaminem podskoczyła cena o całe 5 zł ;) Myślałem że obecnie uda się coś lepszego ugrać w tej cenie (nadal CI+ bo nie wyobrażam sobie powrotu do dekodera) ale chyba skoro już nie ma WRU to nie da rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i Koleżanki,

 

mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy w UPC. Aktualnie posiadam sam Internet (120 Mb/s) w cenie 69 zł miesięcznie i kończy mi się dwuletnia umowa. Skontaktował się ze mną konsultant, który przedstawił mi następującą ofertę za 113 zł brutto na kolejne 24 miesiące: 

 

Dekoder Horizon:

- Telewizja pakiet Select Extra HD (102 kanałów w tym 49 HD) z możliwością nagrywania 4 kanałów jednocześnie

- Pakiet kanałów ELEVEN

- Internet 120mb/s z dostępem do sieci bezprzewodowej WiFi

 

Darmowy dostęp do:

- aplikacji internetowych na ekranie telewizora

- Horizon go (telewizja internetowa)

- wypożyczalnia filmowa MyPrime, ponad 3000 filmów, seriali, dokumentów, bajek i koncertów

 

Możliwość podłączenia tego za pomocą 1 urządzenia tj. dekodera Horizon albo pozostawienia osobno modemu i wymianie go na Compal Connect Box.

 

Czy jest możliwość dodatkowej negocjacji oferty bez wypowiedzenia? Czy po wypowiedzeniu aktualnej umowy i kontakcie z DUK mogę liczyć na jeszcze bardziej korzystną ofertę i coś jeszcze ugrać?

 

Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez ingwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się. Wyślij wypowiedzenie i walcz o lepsze warunki. Możesz sobie policzyć ceny jakie możesz wywalczyć z mojego arkusza: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit?pref=2&pli=1#gid=0 .

 

Na zaprzyjaźnionym forum masz pełno informacji i porad jak wywalczyć lepsze warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Korzystam z usług VECTRY w Świętochłowicach w województwie śląskim.

Niedawno w moim bloku zamontowało się UPC.

 

Dostałem propozycję przejścia do UPC

 

za 82zł miesięcznie na 12 miesięcy umowy,

instalacja 59zł

TV max plus nagrywarka Horizon,

net 120 Mb plus Wifi.

 

Czy oferta jest ciekawa, czy można jeszcze coś wynegocjować?

 

U obecnego operatora płacę 85zł miesięcznie, umowa już na czas nieokreślony, net 60 Mb plus Wifi, TV Platynowa z nagrywarką.

 

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i poświęcony czas.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis wyslalem rezygnacje z uslug UPC internet 120mb/s i tv pakiet start 69 i 29zl, koniec umowy zobowiazania w lutym, okres wypowiedzenia grudzien. Myslicie,ze beda do mnie dzwonic z jakimis propozycjami? narzekam na predkosc internetu 45mb/s a place za 120 oraz wiadomo na cene. Mieszkam na Warszawskim Mokotowie takze z dostepnoscia innych ofert nie ma problemu. Chcialbym miec internet 120mb/s 100 kanalow i pakiet nc+ za 100zł moze z haczykiem, jest to realne?

 

Czy warto,zmienic dostwace na Netie? Tam sa pakiety do wyboru internet 100mb/s jak myslicie, chyba jednak zmienie dostawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winstrol, pakiet Select HD (102 kanały) + 120 Mb/s możesz mieć za około 60 zł (z nagrywarką 70 zł). Ze zgodami marketingowymi jeszcze taniej.

Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia.

Nie wiem co masz na myśli pisząc pakiet nc+, ale pewnie chodzi Ci o Canal+. Pakiet Canal+ Select (6 kanałów) w UPC chodzi po 40 zł. Dodam, że nSport+ jest w pakiecie Max, ale jeśli weźmiesz pakiet Canal+ to masz dostęp do nSport+.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...