Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tylko inny sprzęt :)

 

 

 

co mogę wg Was ugrać do mojego 

Max HD + 60 mega + 240min za 95zł?

Poluj na któryś pakiet za 1PLN, FilmBox lub Cinemax. Jak pogadasz dobrze w DUK coś da się dobrać.

Edytowane przez atrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.... ja mam UPC u siebie w prywatnym mieszkaniu i korzystam z oferty indywidualnej, chociaż mam firmę więc mógłbym mieć biznesową, ale się nie opłaca :) Natomiast w STARS.TV w Piasecznie nie potrzebujemy takiej oferty, tam potrzebuję dwóch dużych niezależnych światłowodów 1GB i je mam. Mam też rozkodowane dekoderki CP i nc+.  I to mi wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dwa dni bez telefonu i internetu, oraz czas stracony przez telefon z konsultantami  żeby zgłosić awarię i słuchać że to prawdopodobnie problem w mieszkaniu że sygnału w modemie nie ma. A okazało się że jakiś [beep] podpiął inny modem niż ten co mam od 6 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TV jestem zadowolony,  natomiast Internet na testach wychodzi mi .. 20-30 mega :-| Ja rozumiem, że pełnych 120 nie będę miał, ale aż tyle mniej?

 

Udało mi się pokombinować z ustawieniami i na kablu mam 100, na wifi 50.

Edytowane przez jmk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zawsze pełną prędkość  tylko może raz miałem spadek bo jakaś usterka 

Ciekaw jestem co chce zrobić Ericsson na sieci bo ma podobno poprawić sieć i jeszcze jakieś parę rzeczy  a boję się że mogą poprawić na gorszę bo z tego co kojarzę Ericsson zajmuje się siecią Netia i jakoś dobrze tam nie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cofam co powiedziałem, wystarczyło trochę pokombinować z ustawieniami routera Horizon w panelu i mam 100 mega download nawet na sieci 2,4ghz. A jak u Was z uploadem? Bo zawsze mam 10 i tego się chyba nie da przeskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC powinno pomyśleć o necie, który będzie konkurencją dla Orange i jego Supernovej.

Jeśli nie o takich prędkościach, to chociaż o symetrycznych łączach lub przynajmniej zbliżeniu UP do DL. Masz 250Mbps DL, a UP 20Mbps trochę słabo.

 

@jmk, parametry masz na sztywno. O ile niższe mogą być to wyższe nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez atrix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-szego przedłużałem umowę i do tej pory nie mam potwierdzenia zamówionych usług, ani regulaminów. 3-ego dzwoniłem to mi konsultant z DUK powiedziedział że przekazał moją interwencje do działu korespondencji i cisza. Niby cena w Moim UPC się zmieniła, ale wolałbym mieć wszystko czarno- na białym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi "podrzucił" technik montując MR. Cyfrowo tarfiło do Moje UPC, choć wcześniej lądowało na mailu.

Już nawet pomyślałem, że może wysłali na tego maila co założyli w domenie UPC, na którego się nigdy nie logowałem. Sprawdzał nie będę, mam papier w domu, z linków w Moje UPC potargałem regulaminy aby mieć cyfrowo - wiadomo papiery mają to do siebie, że czasem giną :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...