Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

czy jak dobrze czytałem gdzieś tutaj na forum PLAY jest telewizją internetową czyli jak jest awaria internetu to nie oglądam TV ?
Czy jest na dekoderze PLAY BOX TV replay, przewijanie czy też możliwość nagrywania programów, żeby można było sobie zobaczyć?
Jak jestem klientem UPC można coś ugrać więcej w ofercie czy tylko to co jest na stronie to aktualnie obowiązuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywanie i cofanie? A co chcesz cofać? W dekoderze Play działa to tylko na WYBRANYCH kanałach. Nagrania po 3 miesiącach są automatycznie usuwane. Możesz cofać kanały m.in. FOX, BBC, Eleveny lub WP. Na paczce TVN, Polsat i TVP nic nie cofniesz i nie nagrasz. To tak w dużym skrócie. Komu potrzebne cofanie i nagrywanie na TVP Sport, Eurosport i Polsat Sport? ;-) Sport masz oglądać tylko na żywo, bo później wynik zawodów już jest znany. Komu są potrzebne powtórki?

Przyzwyczai się taki do nagrywania wszystkiego co do minuty i trzymania tego na wieczność. Play już zrobi porządek z tymi "archiwistami"! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderze Play masz jeszcze dostęp do kanałów naziemnych. Padnie sieć, to jeszcze masz DVB-T2. Pod warunkiem posiadania odpowiedniej instalacji antenowej.

 

Dużo starszych użytkowników nie potrzebuje internetu, tylko dostęp do podstawowych kanałów rozszerzony m.in. o TVN24 czy Eurosport. Instalują kablówkę tylko w tym celu. Nawet dekoderów nie potrzebowali, chcieli tylko kabel do telewizora. Pewnie Play stwierdził, że ta grupa odbiorców jest na wymarciu i muszą walczyć o młodych, których ucieszy guzik na pilocie do bezpośredniego połączenia z YouTube niż cofanie TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, swordfish napisał(a):

O ile musiałaby być droższa oferta, aby dało się cofać i nagrywać wszystkie kanały? I ile musi kosztować dekoder, aby była odblokowana funkcja samodzielnego układania własnej listy, aby mieć np. Stars.TV pod nr 1?

Wielu nadawców nie chce abyś mógł przewijać ich kanał, wielu nadawców płaci za miejsce na liście tak więc nie można układać swojej listy. To jest biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy i potężny gigabuldożer już niedługo u mnie. Przy migracji nie da się zamówić do paczkomatu, tylko wizyta technika za 50 zł i przy okazji zabiera stary router. Do internetu można sobie dobrać Netflix na cały okres umowy. Podstawowy 0 zł, Standard 6 zł, Premium 21 zł. Jak ktoś weźmie jeszcze telewizję, to może mieć HBO Max za 5 zł i jeszcze inne usługi ze sporymi rabatami. Jak ktoś chce przedłużyć umowę z UPC, to nadal może to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dokonałem migracji z UPC do Play. Tak jak na stronie Play, oferta Internet 1 Gbps z nowym routerem za 80 zł i Netflix 4K za 21 zł. Obie usługi z umową na 12 miesięcy. Jeśli chodzi o stare umowy z UPC, to nadal można przedłużać nawet na 2 lata. Migracja do Play jest tylko dla chętnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...