Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,za pół roku kończy mi się umowa z UPC obecnie za 50 zł mam neta i tv ten pakiet bez dekodera

teraz patrzyłem na stronie i ten pakiet tv bez dekodera jest jakiś inny

moje pytanie jest więc takie:Czy jak teraz mam ten pakiet naziemnej z kabla to gdy podpisze nową umowę będę musiał mieć dekoder czy jest możliwość żebym bez dekodera i anteny miał tv?

Miał/ma ktoś tak czy muszę pisać do obsługi Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś już teraz zdeterminowany do podpisania nowej umowy?

Poczekaj, masz jeszcze czas pół roku do końca umowy.

W UPC "przymykali" oko na korzystanie z tv po kablu, gdy oddałem kilka lat temu kartę CI+ I zostawiłem sam internet. 

Pytanie jakie kanały będą właśnie po kablu i w jakiej jakości, może być tutaj różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Woocash napisał(a):

Nie słuchaj co mówią kłamcy na infolinii, tam praktycznie każdy Ci będzie wmawiał co innego aby osiągnąć korzyść majątkową mówiąc w skrócie oszukali Cię :) 

Chyba jednak nie oszukali. Na czacie Play napisali mi, że nie da się w Play przedłużyć umowy zawartej z UPC, czyli to samo co mówią w UPC. Najpierw trzeba rozwiązać umowę z UPC i potem zawrzeć nową z Play. W UPC coś wspominali, że mogą zamówić ten nowy box TV dla klienta i nie trzeba zawierać umowy z Play, ale nowego routera nie mają i jak ktoś go chce to musi brać w Play.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lakiman napisał(a):

W UPC "przymykali" oko na korzystanie z tv po kablu, gdy oddałem kilka lat temu kartę CI+ I zostawiłem sam internet. 

Wydaje mi się, ze nie musieli przymykać. Do samego Internetu jest przecież dodawany pakiet niekodowanych kanałów dostępnych przez DVB-C i online na UPC TV GO.

 

51 minut temu, FanMMA napisał(a):

Czy jak teraz mam ten pakiet naziemnej z kabla to gdy podpisze nową umowę będę musiał mieć dekoder czy jest możliwość żebym bez dekodera i anteny miał tv?

Miał/ma ktoś tak czy muszę pisać do obsługi Play?

 

Jak przedłużasz stara umowę w UPC to wszystko zostaje po staremu. Oferta PLAY cie nie interesuje do momentu az nie podpiszesz z nimi nowej umowy jako nowy klient.

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michaelred napisał(a):

Wydaje mi się, ze nie musieli przymykać. Do samego Internetu jest przecież dodawany pakiet niekodowanych kanałów dostępnych przez DVB-C i online na UPC TV GO.

To z pakietem TV START. Ale były oferty na sam Internet bez telewizji, wtedy i tak były dostępne darmowe kanały DVB-C, ale bez dostępu do UPC TV GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2- 3 lata temu zmodernizowali sieć w mojej okolicy. Jednak po ostatniej rozmowie z Działem Obsługi Klienta, gdy konsultantka stwierdziła zapachaną sieć i wynikające możliwe problemy z internetem nie jestem  przekonany do tego nowego routera.  Bo raczej w tym przypadku niewiele pomoże.

Mam wrażenie , że internet po przełączeniu na mniej obsługiwaną sieć działa nie  jednak  zdecydowanie  lepiej.

8 minut temu, Woocash napisał(a):

słuchaj infolinii: Trzeba nie trzeba, nie da się ... da się  😂

Tak samo już widzę, że dostanę pewną informację co do nowego dekodera. 😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ty się nawet boisz zapytać, to nie uzyskasz nie tylko pewnej, ale żadnej informacji. Dekoder też ma być dostępny jeszcze w tym roku. Także można się wstrzymać z przechodzeniem do Play, no chyba że ktoś już ma taką możliwość.

39 minut temu, Woocash napisał(a):

Dalej słuchaj infolinii: Trzeba nie trzeba, nie da się ... da się  😂

Twierdzisz, że mnie oszukali, ale zapomniałeś wyjaśnić jak przejść do Play mając aktywną umowę z UPC. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to było tak że z pewnych ważnych przyczyn rozwiązałem umowę z UPC ,a potem zaproponowano mi nową umowę na warunkach Telewizji Play.Zresztą chyba gdy się kończy komuś umowa z UPC to można wybrać czy chce się dalej korzystać z oferty programowej UPC czy też z nowej oferty Play ? Dostałem dwie umowy na maila  -jedną z Play drugą z UPC którą dodatkowo dziś podpisałem przy wizycie technika.Boxy dostałem już kilka dni temu podczas podpisywania umowy w salonie Play,a dziś tylko technik zabrał stary sprzęt z UPC.W umowie z UPC mam coś takiego - Telewizja Pakiet Start 29 zł , Internet Swiatłowodowy do 600 mb/s 25,99 przez 6 mieś potem 35,99 zł ,rabat dla klientów Play - 20 zł (posiadam także tel w Play i jeszcze dodatkową usługę Play Now TV z starym dekoderem - jeszcze około rok umowy ).W umowie z Play mam - telewizję 157 kanałów łącznie z Viaplay ,Eleven Sport ,Cinemax i do tego dobrałem HBO Max za 30 zł .Jeśli wszystko podliczyć to wychodzi 150 zł za mieś.

Dodam że router został z UPC - Compal .Coś podczas podpisywania umowy w salonie Play mi wspominano że mogę też korzystać z nowego z Play ,ale płaciłbym 20 zł więcej,

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwiązałeś umowę z UPC, to wiadomo, że mogłeś zawrzeć nową z Play. Ja muszę czekać do 30 września i wolałbym mieć ten nowy router jednak z UPC, bo ładnie wyślą go do paczkomatu i sam sobie aktywuję. Wizyta technika jest obowiązkowa tylko przy pierwszej instalacji po rozwiązaniu umowy i zawarciu kolejnej, bo nie ma ciągłości, ale i tak ta wizyta jest zbędna. Z drugiej strony wolałbym umowę z Play bo abonament wyjdzie taniej o 10 zł w porównaniu z tym co jest teraz w UPC. Chyba że będą jakieś nowe umowy przedłużeniowe w UPC już z nowym routerem.

 

To masz 2 umowy. Jedna z UPC na internet, a druga z Play na telewizję internetową. Dlatego zostawili ci Compala.

Ja bym starego Compala pogonił i wziął nowego Kaona w Play.

W dniu 16.06.2023 o 13:47, Michaelred napisał(a):

Jak pytalem 2 konsultantow to mowili, ze w PLAY niekodowanych kanalow z koncentryka nie bedzie tylko streaming. Niezaleznie od tego czy to bedzie dalej modem na HFC czy swiatlowod.

Chyba się wyjaśniło, bo on ma DVB-C z racji umowy na internet z tv start w UPC.

Chociaż ja miałem tv start w DVB-C nawet nie będąc abonentem UPC 😀

Także nie wiadomo jak jest z DVB-C w Play. Jeśli będę miał umowę z Play, to dopiero w październiku będę wiedział.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jak ty się nawet boisz zapytać, to nie uzyskasz nie tylko pewnej, ale żadnej informacji. Dekoder też ma być dostępny jeszcze w tym roku. Także można się wstrzymać z przechodzeniem do Play, no chyba że ktoś już ma taką możliwość.

 

Jeszcze będzie czas na rozmowy z nimi. Na pewno jednym z głównych argumentów będzie wypowiedzenie  umowy z końcem roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są już te czasy, że z wypowiedzeniem umowy dostajesz nagle dużo lepsze warunki przedłużenia niż bez. A teraz sytuacja jest specyficzna i moim zdaniem nie warto ryzykować z wypowiedzeniem, lepiej zostawić sobie furtkę w postaci przejścia na czas nieokreślony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem płacę mniej. Ale teraz mamy Play, więc różnie może być.

Nje mam ciśnienia bo prawdopodobnie przejdę do Pomarańczowej konkurencji.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomo21 napisał(a):

To nie są już te czasy, że z wypowiedzeniem umowy dostajesz nagle dużo lepsze warunki przedłużenia niż bez.

Zgadza się. Ja już rok temu nie dostałem lepszej oferty niż miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawop napisał(a):

Jak to jest z tymi punktami na wymianę? Można je jakoś dokupić?

 

Z tego co czytałem, w ramach abonamentu otrzymujesz punkty (podobno są ważne tylko w danym okresie rozliczeniowym), więc chyba nie można ich zbierać, by później wykorzystać jak będzie coś ciekawego w danym serwisie sVOD). Oprócz tego można dokupić (10 pkt za 20 zł, 20 pkt za 25 zł lub 40 pkt za 40 zł).

 

Prawdopodobnie jest tak, że jak włączysz np. HBO Max (25 pkt.) w połowie okresu rozliczeniowego, po kilku dniach klikniesz, że rezygnujesz z HBO, to oglądasz tylko do końca okresu rozliczeniowego.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kończy za chwilę. 

Obecnie mam: Max Premium + Horizon z nagrywarką + Viaplay + Internet 750 (modem Compal biały)

Płacę za to 104,99 miesięczne. 

Do tego żona ma telefon z 20GB internetu za 40 zł miesięcznie. 

Dzisiaj dzwonił konsultant i zaoferował mi takie warunki:

- pakiet tv zostaje jaki jest

- dekoder proponował 4K, podziękowałem bo wolę Horizona

- zwiększenie internetu do 1GB plus do tego nowy modem jakiś (nie wiem dokładnie jaki, może ten od Playa) 

- cena za pakiet o 5 zł więcej niż teraz 

- umowa na 24 miesiące 

- przeniesienie numeru tel. bezpośrednio do Play i abonament 35 zł, w tym 120 GB internetu 

- Netflix za darmo na rok

 

Powiedziałem że się zastanowię, ma dzwonić znowu w sobotę. Co sądzicie o takiej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...