Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Nie zauważyłem, że skończyła mi się 13 września umowa, gdyby nie zwiększony rachunek. Złożyłem rezygnacje i na razie po 2 telefonach słysze albo jakieś sumy po 140 zł albo to, że moja obecna umowa, która przeszła na czas nieokreślony jest bardzo dobra i że warto wycofać rezygnacje z usług. Aktualnie wygląda to tak :

 

 

HBO MAX4,00 zł

PAKIET HORIZON MAX Z NAGRYWARKĄ51,83 zł

PAKIET MULTIROOM HD14,99 zł

PAKIET PREMIUM HBO HD10,99 zł

PAKIET PREMIUM MEGA SPORT7,79 zł

INTERNET

INTERNET ŚWIATŁOWODOWY DO 1000 Mb/s40,99 zł

Razem brutto

130,59 zł

 

Myślicie, że da się coś urwać? jak nie to chyba ide w jmdi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak można. Niestety nie potrafię wyszukać aktualnych warunków promocji z UPC. Czy tutaj czy na mediaswiat. W necie też bieda albo źle szukam. Muszę podjąć decyzję odnośnie TV i internetu.

Czy wiecie może gdzie tego szukać? Mam na myśli: "Warunki Promocji 'Twój Happy Home itp"

 

Z góry dzięki z pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, rotalplus napisał:

W umowach na 24M rzekomo te kanały premium są na całą umowę za 1 zł- przynajmniej tak jest napisane przy prezentacji oferty ale wybierając pytajnik przy tym info w rozwinięciu opisu jest mowa o 12M.

 

Kanały premium są na 12 miesięcy (to chyba Super dodatkowy pakiet (2022-1)), dlatego ja zrezygnowałem z przedłużenia umowy i czekam na nowe oferty. Po roku musiałbym dorzucić 15 - 20 zł za pakiet Mega Sport

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2022 o 18:36, joski napisał:

Dzień dobry,

27 października kończy mi się umowa. Kiedy najlepiej wypowiedzieć umowę, aby nie ponosić żadnych kar?

Aktualnie mam Internet światłowodowy do 300 Mb/s + Pakiet Horizon Select + Pakiet Polsat Sport Premium + Pakiet Premium HBO HD + HBO Max w kwocie 89zł.

Co mogę ugrać na dzień dzisiejszy?

Najbardziej zależy mi na karcie Cl+ (nie chce żadnego z dekoderów, horizon czy ten nowy 4k), polsat sport premium opcjonalnie eleven, internet może zostać 300 lub większy. Proszę o opinie i pomoc. 

Dzisiaj przedluzem o:

 

Select(24msc) + cl+4k(24msc) + net 500(24msc) + HBO(24msc) + eleven(12msc) + Polsat Sport(12msc) + canal +(12msc) = 80.98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kubrak napisał:

 

Kanały premium są na 12 miesięcy (to chyba Super dodatkowy pakiet (2022-1)), dlatego ja zrezygnowałem z przedłużenia umowy i czekam na nowe oferty. Po roku musiałbym dorzucić 15 - 20 zł za pakiet Mega Sport

 

Na sieci POPC pokazuje że jest na całe zobowiązanie - tutaj na 24M, bo na stronie dla sieci własnej są umowy 12M. W ogóle UPC wymiata tymi cenami i takimi krótkimi umowami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś słyszał o tym, że od nowego roku mają być podwyżki w UPC? Dzwonił dzisiaj do mnie konsultant i oferował nową umowę (nawet na niezłych warunkach), twierdząc, że szykują się jakieś podwyżki. Ktoś coś wie na ten temat czy to jakiś nowy sposób na wymuszanie na ludziach brania nowej umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko nowych?

Za internet płaciłem większą kwotę, po 2 latach zmniejszyli rachunek. Następnie zaproponowali rewelacyjną ofertę łącząca telewizję i internet.

Cały czas jestem ich klientem a nie "nowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...