Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie w ramach utrzymaniówki oferują Canal+ Select z dwoma miesiącami za free czyli:

 

Canal+ Select: 2 miesiące po 0 zł + 10 miesięcy po 39,90 zł (średnio po 33,25 zł)

Canal+ Prestige: 2 miesiące po 0 zł + 10 miesięcy po 59,90 zł

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie teraz głównym moim operatorem przez kilka tygodni będzie UPC.Dekoder to ten niby hiper mega o czym wielokrotnie czytałem Horizon. Ale na dzień dobry zostałem poinformowany że się często zawiesza a listwa z odłączeniem prądu trudno dostępna,Czy to norma?Posiadam niby zły dekoder z NC+ tak przynajmniej wielu twierdzi ale nigdy żadnej zawiechy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie o pakiet Eleven. Biorąc na rok płacę 14 zł miesięcznie a potem 20 zł?

Po tych 12 miesiącach jak sam nie wypowiem automatycznie umowa przechodzi na czas nieokreślony za 20 zł?

Dokładnie tak jak to opisałeś, po 12 miesiącach promocyjnych możesz na nowo podpisać aneks na te kanały.

Z którego regulaminu wynika te 20 zł po zakończeniu ze zobowiazania? Skąd wam się biorą takie wartości?

Jak byk w regu widnieje "po zakończeniu zobowiązania upusty będą nadal naliczane".

 

@czerstwy, musiałeś czytać wpisy operatora ;-)

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja należę do tych szczęśliwców co mają problem co jakiś czas z tym super mega dekoderem Horizon interweniowałem u techników i po tel. na jakiś czas jest spokój ale na nowy nie mają zamiaru wymieniać i pozostało przyzwyczaić się albo walczyć o nowy wybrałem pierwszą opcję bo nie mam nerwów im udawadniać, że mają lipny sprzęt !!! Cały czas myślę zmienić operatora ale to się jeszcze zobaczy (bo można gorzej trafić) pozdrawiam

 

Panowie teraz głównym moim operatorem przez kilka tygodni będzie UPC.Dekoder to ten niby hiper mega o czym wielokrotnie czytałem Horizon. Ale na dzień dobry zostałem poinformowany że się często zawiesza a listwa z odłączeniem prądu trudno dostępna,Czy to norma?Posiadam niby zły dekoder z NC+ tak przynajmniej wielu twierdzi ale nigdy żadnej zawiechy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem przed decyzja nt. wyboru TV i dekodera. Wybór padł na UPC (interesuje mnie i Polsat Sport i Canal+ Sport) i Horizon. Czy zdecydowanie odradzacie Horizon? Jest opcja kupienia tylko modułu CAM CI+ od UPC, ale wtedy trzeba będzie znaleźć odpowiedni dekoder na rynku do tego.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz TV z wejściem na moduł CAM - nie zastanawiał bym się nawet chwili tylko brał moduł o zaletach nie muszę mówić chociażby o własnej liście kanałów TV ustawionej w takiej kolejności jak lubisz itd. Jeżeli nie masz takiej opcji to w moduł bym się nie bawił a tym bardziej dokupywać dekoder do tego modułu... Dekoder Horizon na wady i zalety na szczeście masz 14 dni na test tego dekodera jest jeszcze drugi dekoder Mediabox także nie jest najgorzej... Ja miałem przejścia z tym dekoderem ale wielu użytkowników chwali sobie ten sprzęt także wybór należy do ciebie... pozdrawiam

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...