Skocz do zawartości

TVN Player - dekoder blu ray


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na wstępie zaznaczę, iż nie wiem czy piszę to w odpowiednim dziale, wydaje mi się, że tak.

 

Umowa z nc+ się kończy i myślałem nad alternatywą - player.pl

 

Smart TV nie mam. W odpowiedzi od serwisu player.pl dostałem informacje, że tvn player mogę odbierać na odtwarzaczach blu ray firmy Sony i Samsung. Wiem, że można też to zrobić na nBoxie, ale prawda jest taka, że sprzęt zdać muszę a i lutownicy nie używałem jeszcze.

 

Z TVN Player interesuje mnie oczywiście Eleven Sports - 11 zł na miesiąc - super. Zależy mi na tym żeby nie było przycięć i odbywało się to wszystko z poziomu telewizora i za pomocą pilota (nie tylko ja bd korzystał).

 

Słyszałem jeszcze o czymś takim jak Chromecast. Telewizory jeden Sharp, drugi Blaupunkt, średnio nowe, bez rewelacji.

 

Mogę wydać ok. 200-300 zł jednorazowo na sprzęt, chyba że się do starszych telewizorów nie da "wysmarcić", to będę musiał pomyśleć o czymś innym. Proszę o radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromecast streamuje po sieci to co wyświetlasz na pc lub androidzie - musisz mieć pc z chrome lub smartfona z androidem.

Kanały live potrzebują silverlighta i drma - nbox odpada, nieoficjalna wtyczka tutaj nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o tych z e2 pisałem.

 

Klient 'iptv' nie robi nic poza wyciągnięciem url z plikiem mp4 przy pomocy tego skryptu: http://miniskrypt.blogspot.com/2014/04/3-w-1.html

 

Te blureje mogą działać, ale zabezpieczyłbym się ewentualną możliwością zwrotu / ew. sprawdzeniem przed zakupem czy faktycznie ruszą kanały live z drm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to odtwarzacze blu ray. Kup poprostu Smart Tv, ściągasz apke tvn player i oglądasz. Kupowanie odtwarzacza blu ray tylko po to by ogaladać eleveny jest absurdem. Odnośnie płynności obrazu w takim playerze wpływ na to ma wiele czynników min. Twój internet (dostawca, stabilność, prędkość) łączysz się kablem czy wifi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko o tych z e2 pisałem.

 

Klient 'iptv' nie robi nic poza wyciągnięciem url z plikiem mp4 przy pomocy tego skryptu: http://miniskrypt.blogspot.com/2014/04/3-w-1.html

 

Te blureje mogą działać, ale zabezpieczyłbym się ewentualną możliwością zwrotu / ew. sprawdzeniem przed zakupem czy faktycznie ruszą kanały live z drm.

A reszta boxów też nie obsłuży ? W takim razie poszukam czegoś w okolicy i sprawdzę jak to działa

 

Jeśli już to odtwarzacze blu ray. Kup poprostu Smart Tv, ściągasz apke tvn player i oglądasz. Kupowanie odtwarzacza blu ray tylko po to by ogaladać eleveny jest absurdem. Odnośnie płynności obrazu w takim playerze wpływ na to ma wiele czynników min. Twój internet (dostawca, stabilność, prędkość) łączysz się kablem czy wifi etc.

Kupowanie Smart TV za 1000 zł nie ma sensu, zależy mi na tym by i starsza osoba umiała to sobie uruchomić

 

Na smarttv samsunga kanały live działają,ale bez Eleven niestety...

Może w przyszłości będzie działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...