Skocz do zawartości

Skoki narciarskie


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajszy konkurs nie był najgorszy w wykonaniu naszego zespołu, gorzej było ze stroną techniczną zawodów, w pewnym momencie na ekranie były pokazywane błędne wyniki i odległości, później przez chwilę nie pokazywali w ogóle odległości i not za styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brawo dla Adasia za podium w lahti ( znowu skrzywdzili go sędziowie Amman dostał lepsze noty za to ze wylądował w 1 serii na dwie nogi ) ale teraz będa zawody w Kuopio a tam nasz orzeł zawsze skakał znakomicie ( z tego co wiem zawsze uwielbiał te skocznie )

w 2001 i 2007 wygrywał na trzecim miejscu stawał 2001, 2005, 2006, 2009 ( jak się nie mylę ) .Później Lillehammer czuje ze będzie dobrze może w końcu uda się wygrać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli ktoś nie oglądał kwalifikacji do konkursu Pucharu Świata w Oslo to informuję, że wygrał Kamil Stoch. :D Mam nadzieję, że nas nie zawiedzie i jutro zajmie miejsce w pierwszej dziesiątce. :D Marzeniem byłoby zobaczyć dwóch Polaków na podium. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Stoch ma tylko przeblyski formy, wiec szansa marna :wink: W 2007 roku wygral konkurs Letniej GP w Oberhofie, w poprzednim sezonie na MŚ byl czwarty, a oprocz tego kilka miejsc w dziesiatce PŚ.Talent ma, ale musi sie jeszcze znalezc trener, ktory pomoze mu go wykorzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu nie tyle potrzebny trener co jakiś psycholog który "namiesza" mu w głowie. Małysz też był mocny ale skakał różnie. Dopiero jak zajęli się nim goście (to były dwa w kółko powtarzane nazwiska, nie pamiętam jakie) którzy wmówili mu że trzeba oddać dwa równe skoki zaczął zwyciężać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Stoch ma problem z dwoma dobrymi skokami, warunki na skoczni były dziś różne, niektórzy zawodnicy mieli tylni wiatr, a niektórzy pod narty i potrafili to wykorzystać, Małysz skoczył bardzo dobrze mimo obniżonego najazdu i juto może powalczyć o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wczoraj Adam Małysz pokazał, jak trzeba w sporcie walczyć do końca. Pomimo wielu przeciwności z trzynastego miejsca awansował na drugie. Mam nadzieję, że w Mistrzostwach Świata w lotach narciarskich stanie na najwyższym stopniu podium. A za rok Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich. Gdzie? Właśnie w Oslo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak jak kiedyś Roar. Z 11 na 1. Ale to było w Sapporo, zupełnie inny poziom. ;) Za to zachowanie Tepesa to skandal. Traktowanie Małysza jak :censored: nie mieści się w głowie. Gdyby nie to, zmiótł by rywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam Małysz mowił ze tepes bedzie go pilnował bo w próbnej poleciał 142,5 i niestety tak zrobił ( a koflera zaraz puscił mimo mocnego wiatru ) w serii 2 nasz mistrz pokazał sporowa złosc i zanotował wielki awans . W zeszłym sezonie w Kuopio awansował na 3 miejsce chyba z 12 ale pewien nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to można gdybać. Gdyby w pierwszej skoczył daleko to w drugiej miałby takie warunki ja Amman czy reszta czołówki i wtedy mógłby nie polecieć daleko. Nie śledziłem dokładnie ale skoczkowie z pierwszej 6 po pierwszej serii spadli dosyć mocno. Na lotach też Małyszowi nie będzie łatwo, tym bardziej że lotnikiem to on nie jest. Kranjec jest mocny, Hajek ostatnio szalał, kilku Norwegów zawsze jest mocnych w lotach, Schlierenzauer i Amman na pewno będą daleko latać. Nie oglądam studia ale pewnie już zdążyli nakręcić atmosferę by ludzie oglądali transmisję. Później pochwalą się rekordem oglądalności i wypełnieniem misji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...