Skocz do zawartości

Umowa na czas nieokreślony


jajen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś doradzi jak obnizyć koszty bez wymiany sprzętu. Mam obecnie umowę na czas nieokreślony w pakiecie Canal plus Optimum HD dodatkowo opcje  HBO HD, HD optimum promo. Płacę 140 zł/mies . Na infolinii powiedzieli, ze jak chce nową taryfę to musze wymowić tą umowę, oddać sprzęt i zawrzeć nową. Kartę rozdzielam na dwa pokoje linuxowym tunerem i wymiana sprzętu nie wchodzi w grę. Nowa karta ponoć nie da się rozdzielić.

 

Da się to zrobić tak  żeby płacić mniej ale nie wymieniać karty? Coś mi się wydaje , że goście kręcą żeby namówić mnie na wymianę sprzętu. Tylko w jakim celu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie wiem po co zakładasz nowy temat jak sprawa jest oczywista. Nic nie musisz oddawać. Możesz dalej zostać przy swoim sprzęcie i dalej dzielić kartę. Musisz złożyć wypowiedzenie w APS i wtedy czekać na tel. od nc. Wtedy możesz się troche potargować o ofertę. I nie słuchaj bzdur, że musisz sprzęt wymieniać. Specjalnie taki kit Ci wciskają, bo widzą, że jesteś zielony w tym temacie i mają okazję dodatkowe z 2 stówki wyciągnąć od Ciebie. Temat można zamknąć.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...