Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko dobrze mam wpisane wiem ze sie pomija 2 ostatnie cyfry, nawet nie daloby sie ich wpisac bo sie nie mieszcza w okienku ;]

Może to dla tego że dekoder i karty multiroom (na ktorych jest ten numer) byly brane 3h temu ?

Zauważyłem że nie ma także canal + i canal + film za to canal + film hd dziala dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze mam wpisane wiem ze sie pomija 2 ostatnie cyfry, nawet nie daloby sie ich wpisac bo sie nie mieszcza w okienku ;]

Może to dla tego że dekoder i karty multiroom (na ktorych jest ten numer) byly brane 3h temu ?

Zauważyłem że nie ma także canal + i canal + film za to canal + film hd dziala dalej

 

Jeśli brałeś 3 godziny temu to myślę że nie zdążyli jeszcze zarejestrować w systemie twoich danych itp.

Ja na możliwość korzystania z VOD czekałem ok.10 dni.

Myślę że w przyszłym tygodniu powinno być z ICA wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tej pory wszystko dzialalo, cyfre kupilem 31 stycznia i dopiero jak dzisiaj wydali mi ten pvr to sie schrzaniło, pozatym canal + sport hd tez dziala. Nie było by problemu gdybym mógł sie zalogować do ICA, jednak to !@#$% nie trybi. Mam czekać tydzień żeby mi działało ?! Czyli mam płacić za niepełną usługa, kpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tej pory wszystko dzialalo, cyfre kupilem 31 stycznia i dopiero jak dzisiaj wydali mi ten pvr to sie schrzaniło, pozatym canal + sport hd tez dziala. Nie było by problemu gdybym mógł sie zalogować do ICA, jednak to !@#$% nie trybi. Mam czekać tydzień żeby mi działało ?! Czyli mam płacić za niepełną usługa, kpiny

 

No cóż , w takiej sytuacji pozostaje Ci chyba jednak wykonać ten telefon do CTA.

Życzę powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tej pory wszystko dzialalo, cyfre kupilem 31 stycznia i dopiero jak dzisiaj wydali mi ten pvr to sie schrzaniło, pozatym canal + sport hd tez dziala. Nie było by problemu gdybym mógł sie zalogować do ICA, jednak to !@#$% nie trybi. Mam czekać tydzień żeby mi działało ?! Czyli mam płacić za niepełną usługa, kpiny
Przy pierwszym logowaniu podajesz nr abonenta i (TU UWAGA) nr karty... w dniu dzisiejszym wymieniłeś karty, więc zmienił się jeden z parametrów umożliwiających dostęp do ICA. Wybierz jeszcze raz PIERWSZE LOGOWANIE i w miejsce numeru karty podaj nr modułu głównego. Ot, cała filozofia.
Czyli mam płacić za niepełną usługa
Tu mnie rozbawiłeś... gdzie w cenniku, czy regulaminie jest napisane, że płacisz za dostęp do ICA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe a myślisz że do tej pory podawałem numer czego ? numer buta ? przeczytałem dział pomoc...

Po 2. Jest napisane że powienienm mieć dostęp do pakietów które zakupiłem, a takowego nie mam...

ICA można uznać za pomoc techniczną dzięki której te programy mogłyby by działać.

+ Cyfra przysyła jakiś spam reklamując jakie to nie, wygododne jest płacenie i obsługiwanie ICA.

Widze że jesteście zaptrzeni w cyfre... Fakt faktem może też jestem troche przewrażliwiony bo ze 4h nie mam paru kanałów a już się żale na forum ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś ze szczęśliwców korzystających z PACE miał / ma problemy z odbiorem EUROSPORT 2 HD / ANIMAL PLANET HD? Ja sprawdziłem i po wprowadzeniu odpowiednich poprawek czyli ustawień anteny -> rodzaj konwertera, nie mam sygnału na tych kanałach. Ktoś może ma jakis pomysł? Czy ustawienie konwertera na zewnątrz ma wpływ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe a myślisz że do tej pory podawałem numer czego ? numer buta ? przeczytałem dział pomoc...

Po 2. Jest napisane że powienienm mieć dostęp do pakietów które zakupiłem, a takowego nie mam...

ICA można uznać za pomoc techniczną dzięki której te programy mogłyby by działać.

+ Cyfra przysyła jakiś spam reklamując jakie to nie, wygododne jest płacenie i obsługiwanie ICA.

Widze że jesteście zaptrzeni w cyfre... Fakt faktem może też jestem troche przewrażliwiony bo ze 4h nie mam paru kanałów a już się żale na forum ;]

Zostaje Ci w takim razie CTA... po połączeniu wciśnij 5 (reaktywacja karty), potem wykonuj polecenia lektora, tylko po rozłączeniu włóż tę kartę z brakującymi kanałami do dekodera, a dekoder ustaw na 3 (TVP INFO) i zostaw na 30 minut... bo rozumiem że zwykłe wyszukiwanie kanałów zrobiłeś - a tak w ogóle, to jaki to dekoder, pytam o markę i model?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że wgrywaja sie po 3-4 filmy w nocy.

A może ktoś powiedziec czy jest róźnica w ilosci wgranych filmów w zaleznosci czy sie ma twina czy full band ?

W nocy to filmy z HBO Digital się zgrywają, VOD w dzień (od 6:00 do 24:00).

Jeśli jest podłączony jeden kabel antenowy, to filmy wgrywają się na dysk tylko, kiedy dekoder jest na stand by'u.

Jeśli są dwa, to praktycznie ściąga na bieżąco - chyba że dokonuje jakiegoś przez Ciebie zaprogramowanego nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm karta cały czas w dekoderze i po reaktywacji przez telefon siedzi na tvp info, styknie tak pare minut ?

A dekoder jak w temacie

 

PS Wiem że to bardzo ale to bardzo lamerskie pytanie stand by to wtedy gdy dekoder jest wlaczony czy gdy jest wylaczony (tzn. wylaczony podpiety do sieci)

a i jeszcze jedno, napisałeś że filmy zgrywaja sie z cyfra VOD, tzn mam je na dysko mimo ze ich nie kupiłem ?

Bezsens. Czyli gdy wykupie tak naprawde sciagaja mi sie tylko prawa do obejrzenia filmu bo film mam caly czas na dysku ? Jezeli tak to czekać tylko aż ktoś się pokusi o złamanie tego wybrakowanego dekodera xD (ironia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem tylko na chwile do menu i wszystkie kanały zatrybiły ;]

Dzieki wielkie za pomoc ;]

Mogę dostać jeszcze tylko odpowiedzi na

PS Wiem że to bardzo ale to bardzo lamerskie pytanie stand by to wtedy gdy dekoder jest wlaczony czy gdy jest wylaczony (tzn. wylaczony podpiety do sieci)

a i jeszcze jedno, napisałeś że filmy zgrywaja sie z cyfra VOD, tzn mam je na dysko mimo ze ich nie kupiłem ?

Bezsens. Czyli gdy wykupie tak naprawde sciagaja mi sie tylko prawa do obejrzenia filmu bo film mam caly czas na dysku ? Jezeli tak to czekać tylko aż ktoś się pokusi o złamanie tego wybrakowanego dekodera xD (ironia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W tym tygodniu zostałem "szczęśliwym" posiadaczem dekodera PACE PVR 500GB i od razu mam kilka pytań związanych z tym sprzętem (soft 126/ RC 1):

1) oczywiście nie działa piliot ( raz działa OK ale przeważnie nie reaguje na przyciskane funkcje)

2) po wyłączeniu pilotem niby przechodzi w stan STAND BY ale raz świeci dioda na fioletowo, potem robi się czerwona ( ale cały czas słychać pracujący HDD) Jak uda się go poprzez wyłączenie z zasilania w końcu wyłączyć( chodxzi o HDD) po jakimś czasie zapala się na niebiesko zegar. Czy tak ma być ? Kiedy w końcu jest w czuwaniu?

 

 

Bardzo proszę o odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być, kiedy pali się zegar, to ściąga Ci filmy do VOD i HBO Digital.

Jeśli odłączysz zasilanie to Twój kolejny problem jaki poruszysz na forum, to że nie masz dostępnych filmów w tych usługach.

Zaś problem z pilotem, to są różne rozwiązania... zależy jaki masz telewizor - wystarczy poczytać forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To VOD ściąga się w nocy, czy w dzień?(nie mam HBO DIGITAL) Przez noc nie ściągnął mi się ani jeden film:/ A w dzień, gdy przełączę na stand by nie włącza się zegar czyli filmów VOD nie ściąga...

 

PS: Dopiero po około godzinie po właczeniu dekodera w tryb STAND BY świeci się zegar, czyli mam rozumieć, że w tym własnie momencie ściąga VOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tv Panasonic 42" plazma ustawiłem tryb obrazu Eco i o dziwo pilot reaguje na większość komend. Nie sprawdziły się u mnie kombinacje z foliami, kartonami, taśmą izolacyjną i itp. Nie jest idealnie, ale przynajmniej mogę w miarę płynnie obsługiwać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ustawiam nagrywanie i jeżeli wyłączę dekoder to mi audycji nie nagra a jak zostanie dekoder włączony to nagra!! Tez tak macie ? Tak samo czemu nie mam jednego discovery pisze mi brak sygnału ?? a wszystkie inne kanały mam o co chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...