Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u innych co mieli problem z niebieską diodą z rana.

U mnie po 2 dniach wróciła.

Patrzę o świtaniu niebieska dioda, włączyłem, wyłączyłem dekoder, czerwona dioda - standby, po 30 minutach niebieska dioda, po jakimś czasie czerwona migająca później znów niebieska, teraz czerwona migająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974

jesli jednym to sprawdz poziom sygnalu dla hbo (sd) czyli 10719v FEC 5/6 (menu-> 7 -> 1 -> ok -> "b" -> 3xstrzalka w dół -> strzałka w prawo -> i kolejno czestotliwosc 10719, polaryzacja V (pionowa), symbol rate bez zmian, FEC 5/6, sygnal 22kHz nie -> b (i teraz masz poziom sygnalu dla hbo (sd)))

jesli dwoma to zmien typ konwertera w menu na pojedynczy, odlacz kabel ze zlacza sat2 i patrz punkt 1 (drugi kabel w miejsce pierwszego i znowu punkt 1)

A parametry HBO HD? Wcześniej chodziło ok, wczoraj na granicy, dziś brak sygnału. Miałem problem na TVN HD, ale naprawiłem to [teraz mam sygnał ogólnie 4, a na TVN HD 3,5].

Sprawdziłem tutaj http://www.hdtv-sat.eu/tunery_satelitar ... w4,39.html i nie działa, albo pokazuje mi 0. Poszedłem na inny tuner gdzie HBO HD śmiga i też przy tych ustawieniach pokazuje 0 więc to problem tych nastaw.

HBO 2 HD i COMEDY HD działają i pokazują sygnał około 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się okazało, że awaria konwertera... Wszystkie kanały chodziły a te z częstotliwości HBO HD nie. Zrobiłem podmiankę i śmiga...

Coś się musiało dziać bo jak zawsze było ok tak wczoraj bardzo dużo klatkowania, a dziś już w ogóle brak sygnału...

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ta lista działa na zasadzie "wyrzucania" kanałów, których nie chcesz (nie masz wykupionych itp). Kolejności zmienić nie można, jedynie przy "skakaniu" po kanałach omijasz te, których nie zaznaczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy są na częstotliwości 11411 H - przy zmianie na jakiś kanał dvb-s2 z polaryzacją V (np. HBO HD), traci w/w częstotliwość (co objawia się przerwaniem nagrywania, lub po zamianie kabli miejscami - brak sygnału lub szatkowanie na 11411 H, w momencie nagrywania np: TVN HD). Konwerter Quad Golden Interstar Platinium X GI-204S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...