Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Tak, to normalne - jeśli czerwona dioda mruga, to pobiera pozycje VOD.

Uprzedzając pytanie - nawet jak nie masz wykupionego HBO On Demand i nie jesteś zainteresowany CYFRA+ VOD, to pozycje i tak się ściągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to normalne - jeśli czerwona dioda mruga, to pobiera pozycje VOD.

Uprzedzając pytanie - nawet jak nie masz wykupionego HBO On Demand i nie jesteś zainteresowany CYFRA+ VOD, to pozycje i tak się ściągają.

dzięki za info a jest możliwość wyłączyć to pobieranie?

 

 

Ciekawe ile muszę zapłaci więcej za prąd przez tą prace dekodera przy ściąganiu filmów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam ten dekoder od wczoraj i niestety jak dla mnie porażka, wolno działa, kiepskie menu i tak można wymieniac. W związku z tym

moje pytanie - czy można odstapic od wynajmu w jakims czasie? Umowe z C+ mam od 2007r ale na dekoder zdecydowałem sie dopiero teraz czego żałuje...

Już po jednym miesiącu możesz oddać dekoder 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w Pace jest możliwość powrócenia do fabrycznego softu? Zaczął zawieszać mi się - nie reaguje na żaden przycisk. Jak go odetnę od zasilania i włączę ponownie i jest podłączony do anteny to nie pokazuje obrazu, a gdy go bez podłączonej anteny włączę to przekazuje obraz na tv, można wejść do menu itp. Jak podłączę wtedy kabel antenowy to za chwilę znowu przestaje reagować. Dodam że prawdopodobna przyczyna to wyłączenie dekodera i włączenie kilka sekund później. Ktoś ma jakiś pomysł co można zrobić czy pozostaje wymiana sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z tym dekoderem. Gdy nagrywam coś " na żywo" np. tvp1 oglądając przy tym tvp2 wszytsko jest OK, ładnie się nagrywa. Gdy natomiast zaprogramuje nagrywanie z funkcji "PILOT" np. film o 2.00 to rano gdy sprawdzam okazuje się ze pozycja jest w nagraniach, podgląd to czarny ekran a czas ok 1,30 :/ moze mi ktoś poradzić co może być. Antena cyfra duża, konwerter TWIN podłaczony pod 2 dekodery ( PACE oraz Philips)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Panowie,

 

jestem nowym użytkownikiem pozwolę opisać swój problem ,

 

posiadam od kilku miesięcy dekoder peace hd pvr z nagrywarką z cyfry + podłączony przez kabel hdmi

 

przez drugi kabel hdmi mam podłączoną konsole xbox 360

 

w dniu dzisiejszym zakupiłem nowy tv lcd sharp le 820

 

podaczas zmiany kanałów na dekoderze występuje nie wiem jak to określić "zanik " "zgrzyt" tak jak by dzwięk na chwilkę przerywał po czym wszystko jest okej,

popatrzyłem w ustawienia dekodera ale wszystko wydaje mi się że jest ok, te same dźwięki zauważam grając na konsoli co mnie tym bardziej dziwi.

 

wcześniej używałem tv sharp na którym też to zjawisko występowało dzisiaj podłączając nowy tv nieźle się zdziwiłem :))

 

kable hdmi wydaja się być ok zresztą nowy (vivanco) kupiłem kilka dni temu

 

 

powiedzcie proszę co może być przyczyną tych irytujących mnie dźwięków bo oszaleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem dekoder do sklepu elektronicznego i podłączyłem kablem do telewizora... Obsługa była na tyle fajna że pozwoliła mi i pomogła dobrać kabel do sprzętu.

Albo kup sobie kabel (raczej droższy niż tańszy) zapytaj czy w razie "niedziałania" możesz wymienić na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co kupić nowy kabel?? no mam dwa podłączone do tv obecnie obydwa mają te" pozłacane końcówki" to co mam kupić droższe tańsze?? bo już sam nie wiem

I na dwóch kablach hdmi jest ten problem? Ja jeszcze to kupiłem pierwszy lepszy w markecie i problem znikł.

PS. Jak podłączysz eurozłączę to nie będzie "zgrzytania"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bez kabla dekoder normalnie się uruchamia, a podłączasz kabel i zaczyna wariować - spięcie w instalacji czyli do sprawdzenia kabel/konwerter. Z tego co piszesz, to wykluczam usterkę dekodera.

A jednak /na szczęście/ wina dekodera. Bałem się że mógł być konwerter, skoro było powiązanie wariowania z podłączeniem do anteny. Na infolinii nie potrafili pomóc (standardowe rzeczy - żeby poodłączać wszystkie kable itp.) W serwisie sprawdzone i też się wieszał, a nowy dekoder działa bez zarzutu :) Szkoda tylko nagranych filmów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest sterowanie obrotnicą anteny za pomocą tego tunera ? W Arivie lub Pioneerach można obrócić antenę wyłączeniem i załączeniem dekodera.W tym dekoderze to nie działa.

Pytam dlatego bo jak wieczorem wyłączę dekoder i antena jest zwrócona na Hotbird to rano jest przestawiona na Astrę.

Myślę że antena przestawia się w momencie jak dekoder w nocy się włącza i pobiera VOD.

Natomiast włączanie i wyłączanie dekodera pilotem nie przestawia obrotnicy.

Antenę obracam odkręcając i przykręcając kabel antenowy przy włączonym dekoderze. Jest to jednak uciążliwe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...