Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
@blue_voyager

Wyświetlała się - przy pierwszej wersji oprogramowania jak pobierał VOD. Teraz też się wyświetla zamiast nazwy kanału - można to zmienić w ustawieniach. 8)

I kto straci głowę? :P

Chodzi o stand-by :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie coś ostro działają z opisami typu audycji w EPG. juz prawie wszystkie kanały mają opisy typu: "magazyn informacyjny, komedia, melodramat, talk-show, dla dorosłych, horror, sci-fi" itp. nawet na tvn-ach pojawia się często coś poprawnego ale jednak TVN walczy, o coś mu chodzi... i czasem po krótkim wyświetleniu na Kubie Wojewódzkim "talk-show" szybko wraca do normy na "mistrzostwa/olimpiada" :D no ale zauważyłem, że wczoraj podczas ich grzebania w EPG to 'cacko' dwa razy się zresetowało podczas oglądania TVN-u ... przypadek ? ja wiem wiem .. pewnie to wina kabli na dachu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak troszkę zadam pytanie z innej beczki, bardziej od strony chyba instalacji antenowej, wiem że to nie o tym temat, ale nie wiem jak to się ma do dekodera.

 

Problem jest taki że zauważyłem że nie mogę oglądać dwóch programów HD, chodzi o NATIONAL GEOGRAPHIC HD i TVP HD. Problem jest taki że ciągle pojawia się komunikat brak sygnału, czasem pojawi się obraz na chwilkę, ale tylko taka piksela i zaraz znika. Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD i HBO HD działają bez problemu.

 

Po wejściu w ustawienia w celu sprawdzenia poziomu sygnału jest stabilnie troszkę ponad 4. Kolejnym dziwnym objawem jest to że nie zależnie na jakim kanale nacisnę EPG i zacznie pobierać dane, to potem mam ten komunikat o braku sygnału, muszę zaczekać z 30 sekund lub przełączyć na inny kanał i wrócić.

 

Nie wiem czy mam coś z instalacją antenową, czy to dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś wpisać w parametrach odbioru dane transpondera z którego są nadawane te dwa kanały Nat Geo HD i TVP HD - 11.278 V 27500 3/4 i wtedy dopiero sprawdzić na pasku sygnału poziom. Eurosport HD nadaje z tych samych parametrów więc możesz też sprawdzić na tym kanale. Może wystarczy lekko skorygować położenie anteny, poruszaj lekko góra-dół, może lekkie skręcenie konwertera. Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie mnie straszyć a ja jestem bardzo bojący.Jak to Wam kasuje nagrane filmy od tak sobie? Dzisiaj zaprogramowałem sobie 16 filmów do nagrania przez najbliższy tydzień i mam nadzieję ,że mi to sie nagra .Jak mi to wciągnie w otchłań nicości to załamka.

Szkoda ,że nie można nagrywać dwóch filmów równocześnie oraz jeszcze większa szkoda,że gdy nagrywa się film to nie moge ogladać w tym czasie innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ja nigdy nie miałem problemów z nagrywaniem - ani z cyklicznym, ani z dużą liczbą zaprogramowań. A nagrywać dwa filmy naraz, a także nagrywać jedno a oglądać drugie jak najbardziej się da. Nawet z jednym kablem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie można nagrywać dwóch filmów równocześnie oraz jeszcze większa szkoda,że gdy nagrywa się film to nie moge ogladać w tym czasie innych kanałów.

 

 

ależ co ty wypisujesz ? Pewnie, że można. Trzeba tylko podłączyć drugi kabel od anteny sat. Jeśli masz singla, wymień konwerter na twina i możesz jeden program oglądać a drugi nagrywać w tym samym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nagrywać dwóch programów równocześnie nie można ale przy odpowiednim sprzęcie(konwerter,,dwa kable) można nagrywać jedno a oglądać drugie. Założe sobie drugą antene.

Dobrze ,że trafiłem tu do Was na forum bo jestem laikiem w tych sprawach .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tufta napisał, że:

1. nie można nagrywać dwóch programów jednocześnie

2. oglądać jednego programu a nagrywać drugiego.

 

Otóż możliwe jest i jedno i drugie.

1. jeden program nagrywa się bezpośrednio, drugi nagrywamy z timeshiftingu

2. to już wyjaśnione. Montujemy konwerter twin, drugi kabel i jeden program oglądamy a drugi nagrywamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...