Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi, czyli jeżeli EPG w moim Pace w ogóle nie pokazuje rodzaju autydcji nawet błednej, mogę iść do punktu cyfry i prosić w zwiazku z tym o wymianę, bo po waszych odpowiedziach rozumiem, że nieraz błędnie, nieraz w ogóle ale jednak ta funkcja jest

 

Jest ale Błędna np: Fakty na TVN pisze (Dla przedszkolaków ):D i często w ogóle ta opcja nie działa

 

a u mnie jej nie ma wcale. Mogę wymienić dekoder na inny egzemplarz Pace powołując się na brak tej funkcji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wstałem dzisiaj i niestety jestem zdenerwowany, ponieważ mój tuner druga noc ściąga coś na dysk i hałasuje przy tym tak, że nie mogę spać. Jest na to jakieś rozwiązanie? lub może ktoś mi powie czy on kiedyś skończy? Proszę o pomoc kogoś kto się tym bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wstałem dzisiaj i niestety jestem zdenerwowany, ponieważ mój tuner druga noc ściąga coś na dysk i hałasuje przy tym tak, że nie mogę spać. Jest na to jakieś rozwiązanie? lub może ktoś mi powie czy on kiedyś skończy? Proszę o pomoc kogoś kto się tym bawił.

 

Dekoder będzie ściągał codziennie i nigdy się to nie skończy. Jak ci to tak bardzo przeszkadza to zostawiaj włączony dekoder na noc lub wyłączaj z prądu to nie będzie ściągał. W innym przypadku oddaj dekoder, kup sobie bez dysku i będziesz miał spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki sam problem jak kolega:

 

Czy przy sofcie 138, EPG wyświetla oprócz tytułu audycji również jego rodzaj np. komedia, serial kryminalny itp. oraz czy wyświetlane są również dodatkowe informacje odnoście formatu obrazu oraz rodzaju dzwięku tak jak jest to opisane w instrukcji?? Mam dekoder od 3 dni i niestety wyswietla mi się tylko tytuł oraz czas trwania, a jeżeli chce wiedzieć jakiego film jest rodzaju muszę wejść w Program 7-dniowy, wcześniej miałem Philipsa PVR i tam to było, mam również jeszcze starego Mediasata od cyfry i również wyświetla rodzaj audycji. Proszę o odpowiedź bo zastanawiam się czy wymienić Pace na nowy egzemplarz jeżeli u mnie jest cos nie tak, czy wrócić do Philipsa ponieważ mocno zależy mi na rodzaju audycji bo sam tytuł filmu niewiele mówi, a nie chce mi się wchodzić w szczegółowy opis każdego filmu i czytać o czym jest.

 

Tylko, że ja dzwoniłem na pomoc techniczną cyfry i dwaj różni konsultancji powiedzieli, że rodzaju audycji Pace nie wyświetla w ogóle. A z waszych postów rozumiem, że może nie działa idealnie ale jednak jest:

 

Z rodzajem audycji dalej są problemy.

 

Jest ale Błędna np: Fakty na TVN pisze (Dla przedszkolaków ):D i często w ogóle ta opcja nie działa

 

Proszę niech się jeszcze inni wypowiedzą, bo po rozmowach z konsultantami pogodziłem się z tą niedogodnością ale wychodzi, że zostałem wprowadzony w błąd i powinienem również wymienić dekoder. Przepraszam za tak długi post, ale chciałem dokładnie wytłumaczyć swoją wątpliwość i mam nadzieję, że pomożecie bo już sam teraz nie wiem jak powinno być. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taiszo, ale właśnie nie rozumiem bo ludzie piszą, że działa tylko tyle, że niewłaście, błędnie pokazuje albo nie zawsze jest, a u mnie nie ma na żadnym kanale rodzaju audycji czyli poprostu nie działa i nigdy się nie pokazuje. Jak jest u Ciebie? Nie ma w ogóle, czy jednak jakoś działa? Bo jeżeli u ludzi są problemy i nie działa poprawnie to jednak działa, a u mnie nie ma jej wcale i o to pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym co się zangażowli w temat i odpisali, jednak wbrew tego co piszesz "szunaj" to wymiana dekodera w moim przypadku jednak coś da ponieważ jak sam piszerz to "Raz pokazuje raz nie", a u mnie nie pokazuje w ogóle i nigdy!

 

Raz pokazuje, raz nie i wymiana nic nie da na każdym będzie tak samo

U mnie też tak samo.

 

Z tego wpisu wynika, że u innych jednak ta funkcja działa tylko nie zawsze, a u mnie nigdy. W takim wypadku w najbliższych dnia wymieniam dekoder,jeżeli się mylę proszę mnie poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym co się zangażowli w temat i odpisali, jednak wbrew tego co piszesz "szunaj" to wymiana dekodera w moim przypadku jednak coś da ponieważ jak sam piszerz to "Raz pokazuje raz nie", a u mnie nie pokazuje w ogóle i nigdy!

 

Raz pokazuje, raz nie i wymiana nic nie da na każdym będzie tak samo

U mnie też tak samo.

 

Z tego wpisu wynika, że u innych jednak ta funkcja działa tylko nie zawsze, a u mnie nigdy. W takim wypadku w najbliższych dnia wymieniam dekoder,jeżeli się mylę proszę mnie poprawić.

 

Co ci to da jak jest film np. horror a pisze "dla przedszkolaków" innym razem bajka a pisze "horror" itd. tak to na razie działa, ale próbuj Twój czas i Twoje nerwy, zobaczysz po ewentualnej wymianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że wymienią zresztą naprawdę mnie to denerwuje, że nie ma tego rodzaju audycji i jeżeli tej funkcji ma w ogóle nie być to wole już wrócić do Philipsa.

 

Spróbuj zostawić dekoder na kanale TVP1 przez min. minutę i zobacz wtedy czy na innych kanałach nie pojawia się rodzaj audycji (tylko nie próbuj na kanałach TVN-u bo tam są największe problemy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jestem tu po raz pierwszy więc proszę o wyrozumiałość. Dzisiaj wymieniłem dekoder dlatego że znikał mi obraz i doszłem do tego że coś nie tak jest z wyjściem HDMI. W nowym Pace wszystko działa poprawnie po za kolejnym problemem jaki mnie spotkał, czasami zacina mi obraz (na 5 sek. 10 sek. 15 sek.) nie raz jest tak że muszę resetować dekoder wyciągać kartę i wkładać na nowo, czy komuś z was też się tak dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...