Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż skoro chcesz odbierać dźwięk 5.1 tam gdzie go nie ma, to Twoja sprawa.

 

Jestes absolutnie na 100 % pewny ze NG HD nie nadaje w 5.1 pomimo ze tego nie zaznacza? Bo jesli tak to moglem miec wielokrotne zwidy bo amplituner informowal ze dzwiek wejsciowy jest 6 kanalowy.

 

No i w koncu udalo mi sie zgrac sprzet, okazalo sie ze problem byl na styku dekodera z amplitunerem. I co dedykuje autorowi cytatu wlasnie na NG HD i TVP HD jest dzwiek 5.1 tam gdzie go nie ma w programie. Cud!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz dokladny typ tego modelu 4/1 ? ja ma u siebie GI 411 i mówie działa non-stop 8 lat :) już nawet nalot taki zielony się pojawił ale działa

a tak apropo dobrze masz podpięte HB i A może warto zmienić miejscami ,w PVR nic nie trzeba ustawiać wystarczy przeszukać niebo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz pakiet nie Prestiżowy HD+, a Prestiżowy+, ale z bezpłatnymi opcjami HD? Jeśli taki wariant wybierałeś przy przedłużeniu umowy, to musisz dopłacić za HD Mixa żeby oglądać TVP, Nat Geo, BBC i Fox Life w HD 8zł. Póki co nie ma opcji podłączenia sobie po 5zł wybranego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz pakiet nie Prestiżowy HD+, a Prestiżowy+, ale z bezpłatnymi opcjami HD? Jeśli taki wariant wybierałeś przy przedłużeniu umowy, to musisz dopłacić za HD Mixa żeby oglądać TVP, Nat Geo, BBC i Fox Life w HD 8zł. Póki co nie ma opcji podłączenia sobie po 5zł wybranego kanału.

Nie,mam pełny prestiż HD+ , wszystkie pozostałe kanały mam ,nie mam tylko TVP HD na 4 pozycji.

Śrem również zwiększył pozycję DVB-T w mpeg4,dekoder wyłapuję 14 pozycji zamiast wcześniejszych 7,ale na liście nadal jest tylko 7 pozycji,ale jak się domyślam pozostaje to w gestii cyfry+ by zrobić miejsce przy ładowaniu listy kanałów programów naziemnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki masz dokladny typ tego modelu 4/1 ? ja ma u siebie GI 411 i mówie działa non-stop 8 lat :) już nawet nalot taki zielony się pojawił ale działa

a tak apropo dobrze masz podpięte HB i A może warto zmienić miejscami ,w PVR nic nie trzeba ustawiać wystarczy przeszukać niebo 8)

 

Typ modelu to 2/1 GI 211 :) HB mam podłączone pod LNB1, a A pod LNB2. No spróbuje zmienić.

 

PS: Po zmianie nie działały żadne kanały ani z 13E, ani z 19,2E. I również po zmianie nie mogłem przeszukać nieba :( "brak kanałów. sprawdź ustawienia anteny". :evil: Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem nie bawić się z tym przełącznikiem i czytając na ten temat w internecie wpadłem na pomysł. Mianowicie czy nie warto byłoby kupić monoblock: Konwerter CYFROWY TWIN monoblock OPTICUM HD i założyć go do czaszy cyfry+(posiadam antenę 80cm HD) i poprowadzić 2 kable do tunera. Czy wtedy będzie wszystko działało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poczekamy...

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że nie posiadam informacji o dodaniu nowych programów do listy naziemnej telewizji cyfrowej.

Pragnę poinformować, iż z nadajnika RTCN Śrem rozpoczęto testowe transmisje trzeciego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej bez określenia czasu trwania emisji.

 

Odpowiedź z działu technicznego c+ na zapytanie kiedy zostanie zaktualizowana lista NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NooExist

 

ciekawe że jak 1 multiplex nadawał testowo to Cyfra z marszu dołączyła z niego kanały do listy programów...

pozatym o ile mi wiadomo to nadal emisja 1 multiplexu jest testowa..

widać tutaj wyraźny konflikt interesów (TVP Sport,TVP HD)

 

nie pozostaje nic innego jak napastować cyfre mailami ;) ( ja te kanaly mam, ale niech innym się przyda!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tuner ma tylko jedna zalete - ladnie wyglada! Wymienilem go szybko na Philipsa HD PVR, bo Pace to niedorobka i nie ma oprogramowania MediaHighway a to nie typowe dla sieci C+. Obsluga radia lub kanalow muzycznych Music Choice na Pace HD to porazka. Nawet na Mediasacie wyswietlala sie plansza na MC z tytulem piosenki, nazwa wykonawcy i rokiem wydania plyta a bez tego Music Choice traci wartosc, bo to fajny taki git! :D Po za tym Pace na Astrze 19E nie wczytuje francuskich radiostacji z paczki CanalSat, poniewaz do tego potrzebne jest wlasnie oprogramowanie MediaHighway. Naciska sie guziczek "Serw" (wreszcie mozna go uzyc na pilocie :)) i wchodzi do serwisu z radiami, to bylo nawet juz 10lat temu z mojim pierwszym starym Mediasatem mozliwe a w tym Pace tego nie dopracowali! Szmelc!!! Ja chce tego Cube z Francji.... :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NooExist

 

ciekawe że jak 1 multiplex nadawał testowo to Cyfra z marszu dołączyła z niego kanały do listy programów...

pozatym o ile mi wiadomo to nadal emisja 1 multiplexu jest testowa..

widać tutaj wyraźny konflikt interesów (TVP Sport,TVP HD)

 

nie pozostaje nic innego jak napastować cyfre mailami ;) ( ja te kanaly mam, ale niech innym się przyda!)

 

Dokładnie. Napisałem dzisiaj podobną wiadomość do c+. Otrzymałem odpowiedź, że problem został przekazany do odpowiedniego działu i tam mają się nim podobno zająć. Zasugerowałem w mailu iż c+ blokuje dostęp do darmowych kanałów z NTC, które posiada w płatnej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tuner ma tylko jedna zalete - ladnie wyglada! Wymienilem go szybko na Philipsa HD PVR, bo Pace to niedorobka i nie ma oprogramowania MediaHighway a to nie typowe dla sieci C+. Obsluga radia lub kanalow muzycznych Music Choice na Pace HD to porazka.

 

W pierwszym sofcie MHW było i dopiero potem, nie wiedzieć czemu, wywalili - strasznie wkurzające :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...