Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różnic żadnych? U mnie na sofcie 150 nie mogłem wyszukać programów DVBt- dlatego wróciłem do 147.

A nazwy języków w wyborze ścieżki dzwiękowej były pisane po angielsku. 8)

Nie to, żeby to był jakiś problem ale zawsze jakaś różnica, skoro szukamy różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem ale zadnego efektu, pojawia sie okienko wprowadzenia pinu... wprowadzam i nadal ciemnosc. karta oczywiscie ma uprawnienia poniewaz na pilipie 7201 idzie ten kanał. moze to wina oprogramowania? mam wciaz wersje 146 i w tym jest problem?

 

Najprawdopodobnie tak, mając stary soft masz też starą listę kanałów, w weekend pobierz soft 147, potem nową listę i wtedy próbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos może to prosze o rade, prponuja mi w ofercie oprzedłużeniowej Pace za free, na ta chwilę mam Sagemcoma. Jak wypadaja te dwa sprzęty w porównaniu co zyskam co stracę zamieniając Sagemcoma, głównie chodzi o jakośc i szybkośc działania?

To tak jakby porównać 30 la temu nowego Poloneza [Pace] do Malucha [sagecom]. W porównaniu do zachodnich szrot, a na naszym rynku, obydwa [nowe] auta były powodem zazdrości. [zawiści pewnie też]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, tylko że w ten sposób pobrałeś oprogramowanie testowe w wersji 150, które jest jeszcze w stadium prób i zawiera różne błędy. Oficjalnie w weekendy nadają soft w wersji 147 jeszcze bez obsługi usług internetowych. Lepiej wróć w menu do ustawień poprzednich i w piątek jak puszczą znowu dotychczasowy soft to dekoder po włączeniu ci o tym zamelduje i będzie chciał wrócić do wersji 147. Ta jest moim zdaniem bardziej sprawdzona.

 

 

Dobrze a jak to zrobić bym jutro mógł pobrać wersje oprogramowania 147

 

Mam problem przy włączaniu dekodera włączam dekoder tv i amplituner jednak nic się nie dzieje wszystko gra ale jednak nie ma obrazu ani głosu z dekodera.

 

Drugi problem ile powinno trwać ściąganie filmów do c+ życzenie bo od 30 stycznia mam jedynie jeden film i dwa odcinki serialu jakiegoś reszta dostępna wkrótce. Na razie dek podłączony 1 kablem antenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

po wyczyszczeniu Flash i Eeprom przez 3 tygodnie był luksus. teraz znowu przewijanie i odtwarzanie materiału HD to jakaś porażka, przerywa, przeskakuje samoczynnie, obraz nie "zdanża" za dźwiękiem. a już się cieszyłem, że to pomoże na dłużej...

Ile masz zajętego miejsca na dysku przez nagrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie może być problem?

Czy skasują mi się nagrania jak zmieie soft z 150 na 147

 

Nie masz żadnego problemu. U mnie pobieranie VOD ruszyło dopiero po około tygodniu- wtedy pojawiły się pierwsze pozycje. Natomiast większość filmów ściągała się stopniowo przez kolejne 3 tygodnie (miałem wtedy jeden kabel antenowy). Ale i obecnie rzadko kiedy wszystkie pozycje są dostępne, u mnie 2-3 filmy są zwykle "dostępne wkrótce" bo filmy pojawiają się w ofercie i znikają a na ich miejsce wchodzą nowe.

A jesli chodzi o soft to nie- ani nagrania, ani pozycje w VOD nie znikają po zmianie softu a więc można aktualizować bez obaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Od 3 lutego abonenci CYFRY+ poprzez dekodery PACE PVR uzyskają bezpłatny dostęp do aplikacji ICA (Internetowe Centrum Abonenta) oraz serwisów Moje Polskie Radio i tuba.FM.

 

Od dzisiaj można sprawdzić stan swoich płatności czy dokonać reaktywacji karty w Internetowym Centrum Abonenta, posłuchać muzyki w serwisie tuba.FM czy odtwarzać audycje dzięki usłudze Moje Polskie Radio

 

Aby korzystać z aplikacji sieciowych, należy zaktualizować oprogramowanie dekodera i podłączyć go do Internetu. Wejście do menu serwisów odbywa się poprzez wciśnięcie na pilocie przycisku „serw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...