Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako oryginalną mam ustawioną przez siebie od początku ścieżkę niemiecką. Może ktoś u siebie zmienić ścieżkę na dowolną inną, wyłączyć /pilotem/ tuner i po chwili ponownie go włączyć? Jaka będzie ścieżka? Nowa czy stara? Błąd oprogramowania czy mój tuner jest felerny? Zależy mi ponownie na ścieżce polskiej a nie mogę jej przywrócić. Serwis telefoniczny C+ jest zaskoczony i na razie bezradny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio edytowano 3 lip 2011, o 10:15 przez pitter, łącznie edytowano 1 raz

Powód: To takie zabezpieczenie chroniące małoletnich, wykrywa drastyczne sceny i się wyłącza. Bardzo zaawansowana funkcja.

 

Pitter, bardzo śmieszne :]

dobrze, że to nie czasy jak Andrew walczył po kilkadziesiąt sekund bo dekoder nie zdążyłby ponownie wstać a byłoby już po walce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś u siebie zmienić ścieżkę na dowolną inną, wyłączyć /pilotem/ tuner i po chwili ponownie go włączyć? Jaka będzie ścieżka? Nowa czy stara?

Tuner ustawia po włączeniu taką ścieżkę, jaka była ustawiona jako domyślna. Ale oczywiście mówimy o ustawieniach ścieżki domyślnej w MENU głównym tunera a nie o wyborze ścieżki podczas oglądania jakiegoś programu. Zmienia zawsze na domyślną, nawet po zwykłej zmianie kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma "fajny" feature - już drugi raz przerwał nagrywanie "w tle" (rozpoczęte podczas stand by), gdy go włączyłam, aby obejrzeć coś innego (mam dwa kable), ech... - włączam: dioda z niebieskiej zmienia się na niebiesko - czerwoną, a po chwili gaśnie i po nagraniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób, żeby przy podpisywaniu umowy otrzymać fabrycznie nowy dekoder PVR 500GB? W punkcie sprzedaży wesoły pan powiedział, że chcieć to sobie mogę a dostępne są tylko poserwisowe lub ze zwrotów. Czy faktycznie nie ma szansy na 'wyszarpanie' nówki sztuki nie śmiganej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz? O jakich znajomościach? Na jakiej podstawie ktoś ma stwierdzić czy dekoder jest nowy czy refub? Myślisz, że ktoś go będzie rozkręcał i analizował bebechy? Daj spokój...

A poza tym w czym problem, przecież nie kupujesz go tylko wynajmujesz, więc jeśli coś będzie nie tak, więc wymienisz go i po sprawie. A wcale nie zdziwiłbym się, gdyby używany pracował lepiej niż nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...