Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam takie do użytkowników: po wciśnięciu przycisku "PROG" na ekranie pojawia się ramka z kanałami i programami do nagrania. Niestety nie mam wśród nich kanału 021 czyli Canal+HD. Jest 20, 22 i potem normalnie 23 itd. Ktoś ma podobny problem czy to tylko na moim dekoderze tak?

Programuj z EPG nagranie z Canal+, a później zmień w ustawieniach zaplanowanych nagrań numer kanału z 20 na 21. Tak jest szybciej niż ręczne programowanie nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tak zaprogramować nagranie jak poradził blue_voyager tydzień temu. Okazało się,że całą noc nagrywało, w sumie 436 minut.Film który mnie interesował miał emisję dopiero o 14-tej.Taka ciekawostka. Ponadto czasami resetuje się przy zmianie kanałów przyciskami numerycznymi.Jak wprowadzili Canal+ na życzenie to wykasowało mi 10 najstarszych nagrań.Dysk był zajęty w 92%,a nagrania nie były zablokowane,ale nie powinno się chyba tak stać itd,itp...Można to wszystko jakoś przełknąć,ale 15 zeta za mies. każą płacić. Ps:kanały HD po HDMI bardzo ładne,kanały SD lepsze na euro złączu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam takie do użytkowników: po wciśnięciu przycisku "PROG" na ekranie pojawia się ramka z kanałami i programami do nagrania. Niestety nie mam wśród nich kanału 021 czyli Canal+HD. Jest 20, 22 i potem normalnie 23 itd. Ktoś ma podobny problem czy to tylko na moim dekoderze tak?

Programuj z EPG nagranie z Canal+, a później zmień w ustawieniach zaplanowanych nagrań numer kanału z 20 na 21. Tak jest szybciej niż ręczne programowanie nagrania.

Też tak robię i wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wiem że jest już ponad 300 stron odnośnie tego dekodera ale nie mogę znaleść odpowiedzi czy jest możliwe a jak tak to jak to zrobić aby rozdzielczość na kanałach zmieniała się domyślnie np: z 4:3 na 14:9, 16:9 (jest to dość wkurzające ciągłe klikanie przcisku hd) --> dekoder mam podłączony poprzez hdmi. A drugie pytanie jest odnośnie zegarka czy istnieje mozliwosc aby wyswielała sie godzina w czasie wyłączonego dekodera???? Z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od końca, nie ma możliwości by wyświetlał godzinę w STAND-BY. Proporcję obrazu ustawiasz wchodząc w menu->4. i tutaj nie pamiętam gdzie to jest, chyba jako druga lub trzecia opcja. No i na koniec, instrukcja od dekodera nie gryzie, nie zawiera wąglika ani bakterii e-coli, strony nie są pokryte uranem. Tam masz opisane jak masz rozpisane co do czego jest w menu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, zaczyna mi się wieszać Pace, a dokładnie nie chce za każdym razem odpalić. Muszę go po kilka razy odłączać z prądu, dopiero za którymś razem działa. Co robić. Może po prostu go oddać do punktu. Jeśli tak, to czy w każdym punkcie go mogę zamienić na inny, czy w tym, którym go odbierałem przy podpisywaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączonej suszarce odpala o wiele szybciej . : )

 

Ja nie mam takiego strasznego modelu chyba jak tu opisują , odpala się całkiem szybko, a przynajmniej na to nie narzekam , ostatnia zacinka była w maju.

Jedyne co mnie w nim wkurza to , to że jest On strasznie ograniczony softem , mamy tu USB (którym ładuje swój telefon :D ) , złącze LAN ( które świeci kiedy jest podpięty kabel :mrgreen: )

Mogłby być one wykorzystywane do serwisów internetowych , oglądania filmów z dysku. A tak to mamy zwykły dekoder z HDMI i HDD za który niektórzy muszą płacić AŻ 20 zł miesięcznie

co się w ogóle nie mieści w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z niego 16 miesiąc, od niedawna podobnie jak u „tomcio123” bardzo trudno go /po całkowitym wyłączeniu/ odpalić! Poza tym nie jest w stanie zapamiętać wersji językowej! U mnie pamięta wyłącznie niemiecki; polskiego i innych nie pamięta! Na EuroNews muszę każdorazowo ustawiać język polski, który i tak jest sporadycznie. Co do startu ze Stand by to 35 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 13 miesiącach użytkowania stwierdzam, że jedyną jego zaletą jest w miarę nowoczesny wygląd ( ale to rzecz gustu). Dobrze, że mam go za 0 zł. Jakbym miał płacić 15-20 zł za dzierżawę, to wolałbym kupić własny.

No można miec własny ale własny z takimi możliwościami to pewnie ok 1500 zł i ograniczona gwarancja czasowo i spadek wartości sprzętu bardzo szybki itd. - ja tam przymykam oko na te wady trochę. U mnie w sumie tylko co kilka tygodni utnie jakies nagranie zwykle na tvn (wykrzyknik przy nagraniu jest wtedy) no i wolno zmienia kanały - reszta w zasadzie działa i to wystarcza w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak już wspomniałem w innych wątkach, jestem z CYFRĄ+ od jej narodzin, więc spędziliśmy wspólnie niemało czasu, ale zaczynam budzić się z przydługiego snu, czy też zamroczenia i widzę coraz to więcej tak dużych minusów w cyfrze, że zdają się już absolutnie nie do przeskoczenia, ani obejścia.

 

Jednym z nich jest właśnie odbiornik PACE PVR, o którym napisałem już w tym wątku tyle, że pozwolę sobie się już nie powtarzać.

 

Powiem tylko tyle, że kiedy porównuje się to urządzenie do najnowszego nboxa, to ... szczęka opada aż do ziemi i smuta, że tak długo człek musiał borykać się ze sprzętem, który naprawdę niewart jest by go ustawiać w domu pod telewizorem.

 

Jedyna różnica na korzyść flagowego odbiornika CYFRY+, to ... pilot, który jest poręczniejszy, mniejszy, lżejszy i lepiej zaprojektowany, ale to tyle przewag i resztę bierze w cuglach nbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z niego 16 miesiąc, od niedawna podobnie jak u „tomcio123” bardzo trudno go /po całkowitym wyłączeniu/ odpalić! Poza tym nie jest w stanie zapamiętać wersji językowej! U mnie pamięta wyłącznie niemiecki; polskiego i innych nie pamięta! Na EuroNews muszę każdorazowo ustawiać język polski, który i tak jest sporadycznie. Co do startu ze Stand by to 35 sek.

Pewnie masz w menu dekodera ustawione na oryginalną ścieżkę dźwiękowa, albo jakąś inną niż polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...