Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już było o złej współpracy tego szejsa z tv sharp. W podziałce ustawionej w tunerze na 720p częściej załapuje synchro niż na 1080i. Wymiana nic nie da, bo to taka konstrukcja. U mnie w tv sharp D44 po włączeniu i wyłączeniu funkcji TYLKO DZWIEK załapuje obraz i dźwięk za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszałem już ten temat wcześniej, ale chciałbym wrócić do niego bo nie wiem czy to taka uroda tego dekodera, czy może czeka mnie wymiana.

Chodzi mi o EPG i możliwość jego przeglądania. Praktycznie zawsze jak wchodzę w EPG i w tym trybie przełączam na inny kanał to przez kilka / kilkanaście sekund mam wyświetlony tekst ""Wyszukiwanie informacji". To jeszcze bym przeżył (chociaż wq***jące to jest nieźle), ale często też po takim wyszukiwaniu zamiast tytułu aktualnie trwającego programu wyświetla się "Brak informacji". I dotyczy to różnych kanałów (bez żadnej prawidłowości), a co ciekawe często takie info wyświetla mi się na kanałach C+ lub HBO. Na stareńkim mediasacie nie mam żadnego problemu, na PVR 250 też wszystko chodziło jak złoto, a tu na "nowoczesnym" sprzęcie "nie abla".

Może jakiś doświadczony użytkownik tego szajsu podpowie czy mam wymieniać, czy muszę się męczyć bo to taka przypadłość w tym urządzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszałem już ten temat wcześniej, ale chciałbym wrócić do niego bo nie wiem czy to taka uroda tego dekodera, czy może czeka mnie wymiana.

Chodzi mi o EPG i możliwość jego przeglądania. Praktycznie zawsze jak wchodzę w EPG i w tym trybie przełączam na inny kanał to przez kilka / kilkanaście sekund mam wyświetlony tekst ""Wyszukiwanie informacji". To jeszcze bym przeżył (chociaż wq***jące to jest nieźle), ale często też po takim wyszukiwaniu zamiast tytułu aktualnie trwającego programu wyświetla się "Brak informacji". I dotyczy to różnych kanałów (bez żadnej prawidłowości), a co ciekawe często takie info wyświetla mi się na kanałach C+ lub HBO. Na stareńkim mediasacie nie mam żadnego problemu, na PVR 250 też wszystko chodziło jak złoto, a tu na "nowoczesnym" sprzęcie "nie abla".

Może jakiś doświadczony użytkownik tego szajsu podpowie czy mam wymieniać, czy muszę się męczyć bo to taka przypadłość w tym urządzeniu.

 

U mnie jest podobnie jak u ciebie - więc myślę że to urok tego NOWOCZESNEGO SPRZĘTU... pozostaje ci się pogodzić albo wrócić do staroci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobierając pace lub philips pvr hd 500 giga za 20 miesięcznie trzeba płacić za aktywację 99 zł jak nowi klienci? I który lepszy pace czy philips? Obecnie mam tylko kartę cyfry

 

Jak Ci nie zależy na większym dysku i wyświetlaniu nazwy kanału na dekoderze to bierz Philipsa 250GB . Jest stabilniejszy i nie sprawia żadnych problemów przy nagrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i polecam. Jeśli ktoś "obchodzi" się z tym dekoderem tak jak to przewiduje instrukcja to jest dobrze. Odbiera DVB-T, ma duży dysk, wyświetlacz alfanumeryczny, bardziej przyjazne względem grafiki menu niż 250-tka, no i jest w tej samej cenie na wynajem.

 

Nie, nie jestem pracownikiem Cyfry+. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ale to nic mam nadzieję,że nagrywanie działa ok . NO i jeszcze jedno pytanko , żeby nie było że jestem zachłanny czy mogę najpierw dokupić moduł cyfry ten za 49 zł bo mam cyfrę w diablo i ten się strasznie grzeje i resetuje jak jest razem z Polsatem to się czę sto gryzą i mam nadzieję ,że moduł cyfry jest lepszy . A po dokupieniu modułu chcę dobrać ten Pace 500 giga mam splitter to sobie podzielę dla brata na drugi pokój . Moę tak po dokupieniu modułu dobrać dekoder pvr?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie między zakupem modułu a wynajmem dekodera powinien upłynąć rok

(taka procedura Cyfry - zmiana zasad świadczenia usług, jest możliwa raz na rok)

ale w praktyce... może nich się wypowie "cyfra.tv"

...w/g mnie, wystarczy, że konsultant na infolinii wstawi na kontrakcie "ZGODĘ" na zmianę zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze przez ten dekoder jestem juz bliski rezygnacji z cyfry w lutym kiedy konczy mi sie 13 miesiecy. poprzedni ktory mialem wciaz sie zawieszal, do tego prawie nigdy nie nagrywal zaprogramowanych nagran. wymienilem. dzialal poprawnie przez miesiac. niestety znow zaczal nagrywac wedle wlasnego uznania. jedne programy nagrane, inne nie. bez zadnego klucza- raz nie nagra z TVN, raz z TVP2. prawdziwa loteria.

powiem wam ze biore na swieta N-ke. tam przynajmniej dekoder- jaki by nie byl- po prostu dziala. i juz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam chcesz nagrywać?

...może mecze Ligi Mistrzów żeby je sobie w zimę oglądać w ramach konkurencji do powtórek na nSport?

...a może filmy na nFilm HD? - nie to jest zły przykład... nie mając Polsatu zawsze możesz liczyć na nFilm, podobny (wiekiem) repertuar tylko bez reklam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...