Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam ten zlom Pace i nienagrywa mi progamow i filmow zaplanowanych w czym moze byc problem ?? wersja softu 129 w zaplanowanych sa widoczne do nagrania przychodze z pracy nic nienarane zajetosc dysku 0 % masakra :(

a konfiguracja instalacji antenowej jak wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec wyobrazcie sobie ze dzisiaj ten wspanialy PEJ[beep] kompletnie wymazal mi caly dysk z danymi ... kompletne zero zostalo. wczoraj wszystko oki - z 10 filmow na dysku nieobejrzanych ... a dzisiaj odpalam i kicha ... wszystko poszlo sie je..ac... i co teraz ? mam odpuscic te zawartosc dysku ? przeciez nie po to place za dzierzawe tego syfu zeby znowu wszystko stracic ... to jest dekoder z dyskiem ? to jest kompletne [beep] nie dekoder ... nie znacie dnia ani godziny kiedy u was wszystko sie usunie samoczynnie ... niezly szajs ... co teraz mam robic ? reklamowac po raz kolejny ? tyle dobrych filmow poszlo sie jechac ... DNO ... ten sprzet powinien byc zakazany ... fajna zabawka do czasu ... pozniej juz nic sobie nie obejrzysz z dysku ... pokazuje teraz info - zajetosc dysku 0% .... da sie to odzyskac ?

 

Ten nowy soft jest zwichrowany. U mnie od czasu do czasu ignoruje zaplanowane zadanie. Przed chwilą się obudziłem i zerknąłem na dekoder, na którym migała czerwona lampka. Następnie na zegarek, tam 20:30 i myśl "a k**** moje Modern Family?".

 

W ustawieniach masz włączone ręczne zarządzanie dyskiem?

 

Wytrzymam do końca umowy, potem się zastanowię nad innym rozwiązaniem. Nie podoba mi się narzucone pobieranie danych dla vod i hbo digital. Dzisiaj VOD był priorytetem, choć zaplanowano nagranie. Za 12 zł można dostać na allegro DVD którego mi nie odbiorą po upływie 24h.

 

Ciekawa zabawka od Fergusona: Ferguson Ariva TT HD PVR. Kto wie, czy nie będzie trzeba skorzystać z kilku platform cyfrowych w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Konfiguracja instalacji antenowej : mam dwa twiny i dwa diseqi na hotbirda i astre jeden kabel idzie do pace i drugi kabel idzie do Arivy 200 8)

 

pozdrawiam

Spróbuj pominąć chwilowo DiseQ w Pace. No i sprawdź ustawienia parametrów odbioru w Pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od kilku dni mam dekoder PACE HD PVR 500 GB.

Gdy pojawiłem się na tym forum i zobaczyłem ze na temat tego funera jest 180 stron postanowiłem napicać

Poszukuję informacji czy można zgrywać filmy z twardego dysku.napewno ktos ten poruszał temat alce nie chce mi się szukac w tych 181 stron postów.

Prosze o informację czy mozna jak to w jaki sposób.

Z góry dziekuje za takie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od kilku dni mam dekoder PACE HD PVR 500 GB.

Gdy pojawiłem się na tym forum i zobaczyłem ze na temat tego funera jest 180 stron postanowiłem napicać

Poszukuję informacji czy można zgrywać filmy z twardego dysku.napewno ktos ten poruszał temat alce nie chce mi się szukac w tych 181 stron postów.

Prosze o informację czy mozna jak to w jaki sposób.

Z góry dziekuje za takie informacje

Można jak najbardziej.Ja mam podłączoną do Pace 500GB nagrywarkę Panasonic DMR eh 58 przez kabel EURO(podobnie było z Pace 250GB) i wszystkie ciekawsze pozycje do archiwizacji zgrywam na panasa a potem na płytkę,albo pendrive i na kompa.Zapewniam że działa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

A ja będę próbował podłączyć bezpośrednio Pace pod komputer. Podejrzewam, że może go wykryć jako "dysk wymienny", bo podłączyłem pod USB Pace'a swoją komórkę i ta przeszła w tryb przesyłania danych (podpinając pod n-kę nic się nie pojawiało, jedynie ładowało telefon). Potrzebny będzie jedynie A męski - A męski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko:

Czy po podłączeniu dekodera złączem HDMI bezpośrednio pod kino domowe, uzyskam dźwięk Digital 5.1?

Obecnie mam podłączony dekoder bezpośrednio pod telewizor a kino domowe przewodami chinch analogowe pod dekoder.

Zastanawiam się też czy jak podłącze to w taki sposób że dekoder HDMI do kina a stamtąd do telewizora to czy wtedy będzie mi nagrywał zaplanowane programy?

Pytam ponieważ mam telewizor LG LCD FULL HD i miałem podłączony dekoder pod wejście 1 w TV. Wtedy dekoder nie nagrywał zaplanowanych programów.

Okazało się że w tych telewizorach, dekoder trzeba podłączyć pod wejście HDMI 3. Odkąd tak mam nagrywa mi wszystko i czy jak podłącze to w taki sposób jak opisałem wyżej to czy dalej będzie nagrywał zaplanowane programy czy też nie.

Orientuje sie ktoś może w tej kwestii? Ma ktoś jakoś to wszystko dobrze rozwiązane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie wszystkich forumowiczów.

 

  • Czy może ktoś orientuje się, czy posiadając na własność Pace 500GB, istnieje możliwość wymiany napędu, np na 2TB?
  • Czy należało by przekopiować obraz dysku na nowy dysk i rozszerzyć partycję?
  • Jaki interfejs ma dysk w Pace, równoległy czy szeregowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko:

Czy po podłączeniu dekodera złączem HDMI bezpośrednio pod kino domowe, uzyskam dźwięk Digital 5.1?

Obecnie mam podłączony dekoder bezpośrednio pod telewizor a kino domowe przewodami chinch analogowe pod dekoder.

 

Pewnie będzie działało tak jak napisałes powyżej, tylko zastanów się czy zawsze oglądasz z dżwiękiem kina domowego. W dekoderze masz wyjście cyfrowe SPDIF, którego możesz użyć do dżwięku DD słuchanego przez kino domowe. Wystarczy zwykły kabelek z chinch-ami. Telewizor podłącz przez HDMI bezpośrednio do dekodera.

 

Jak będziesz chciał oglądać TV ze ścieżką DD przez kino włączysz kino, a jak nie, to będziesz miał dźwięk via HDMI w TV. To chyba najprostsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...