Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Monitor masz racje od 1500 wzwyż .Jak komu nie pasuje to niech sobie kupi indywidualnie tuner a nie narzekaJak uda się go od Cyfry wziązc za darmo a nie z dzierżawą to dekoder super.Wszyscy chwalą dekoder N-ki poza paroma bajerami które do niczego nie są potrzebne dekoder według mnie gorszy ,ciągle się zawiesza a z cyfry jeszcze mi się ani razu nie zawiesił

 

Nie zgodzę się z zarzutami wobec nboxa:

 

Mi się nobx nie wiesza, w porównaniu do Philipsa, to nbox jest o klasę wyżej.

Zalety nboxa w porównaniu do Philipsa:

-szybko się włącza

-kanały szybciej wskakują

-nigdy nie wystąpiły zaniki nie współgrania pilota z dekoderem

-na wyświetlaczu nboxa wyświetlają się kanały, na philipsie nie

 

Czy ty korzystałeś kiedyś więcej niż miesiąc z nboxa. A może po prostu nie lubisz enki. Każdy ma prawo sie wypowiadać, ale z głową, a nie pisać bzdury.

 

Odniose sie do Twoch rewelacji:

 

-Oba szybko sie wlaczaja, pace cyfry duzo szybciej po wylaczeniu zasilania

- kanaly Na n rekorderze szybciej wskakuja? Chyba w Twoich myslach, po ostatnich aktualizacjach przelaczenie kanalu na turbo zajmuje 5 sekund

- Mi na obu nie wystepuja zadne zaniki, z tymze ze pace reaguje na pilota 5 razy szybciej

- mi na obu dekoderach pojawia sie nazwa kanalu

A po kazdej aktualizacji n-ka coraz bardziej skopuje turbo ( po ostatniej nie ma napisow na Vod, vod sie slabo sciaga itp itd)

 

Tu nikt nie kasuje postow, Tu jest wolne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wiecie ale dzwoniłem wczoraj na infolinie i to nie w celu przedłużenia umowy tylko poprostu chciałem się dowiedzieć na jakich warunkach mogę sobie wziąć dekoder PVR HD bo do tej pory mam SD i pani powiedziała że mam 2 opcje...

 

-albo wynająć dekoder za 20zł

-albo moge też tego Pace PVR HD wykupić na własność za 450zł( oczywiście ta propozycja mnie zszokowała bo nie wiedziałem że można go wykupić na własność)

 

Oczywiście odmówiłem jedno i drugie i podziękowałem za informacje. Także bądźcie świadomi że ten dekoder można wykupić na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem philipsa pvr na pace hd pvr no i nie wiem czy tylko mnie się wydaje, czy tylko ja to widze , że na pace jest o wiele gorszy obraz szczególnie na programach hd. Mniej kontrastowy , mniej szczegółowy. Philipsa miałem 2 lata więc jak podłączyłem pace to od razu mi się to rzuciło w oczy. Obraz w tym tunerze jest największym minusem właciwie jak dla mnie to go dyskwalifikuje. Gwoli ścisłości Pace mam po hdmi 1.3a podłączony do denona avr 4308a a denona po hdmi 1.3a do panasonica TX-P50V10E . Jeśli coś z tym nie zrobią / a nie zrobią/ pozostaje kupić sobie własny tuner satelitarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wiecie ale dzwoniłem wczoraj na infolinie i to nie w celu przedłużenia umowy tylko poprostu chciałem się dowiedzieć na jakich warunkach mogę sobie wziąć dekoder PVR HD bo do tej pory mam SD i pani powiedziała że mam 2 opcje...

 

-albo wynająć dekoder za 20zł

-albo moge też tego Pace PVR HD wykupić na własność za 450zł( oczywiście ta propozycja mnie zszokowała bo nie wiedziałem że można go wykupić na własność)

 

Oczywiście odmówiłem jedno i drugie i podziękowałem za informacje. Także bądźcie świadomi że ten dekoder można wykupić na własność

...chyba raczej chodziło o dekoder Philipsa HD DSR6201 i nie za 450 a za 499,-

Nigdy PVRy nie będą na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy wiecie ale dzwoniłem wczoraj na infolinie i to nie w celu przedłużenia umowy tylko poprostu chciałem się dowiedzieć na jakich warunkach mogę sobie wziąć dekoder PVR HD bo do tej pory mam SD i pani powiedziała że mam 2 opcje...

 

-albo wynająć dekoder za 20zł

-albo moge też tego Pace PVR HD wykupić na własność za 450zł( oczywiście ta propozycja mnie zszokowała bo nie wiedziałem że można go wykupić na własność)

 

Oczywiście odmówiłem jedno i drugie i podziękowałem za informacje. Także bądźcie świadomi że ten dekoder można wykupić na własność

...chyba raczej chodziło o dekoder Philipsa HD DSR6201 i nie za 450 a za 499,-

Nigdy PVRy nie będą na sprzedaż.

 

też tak myślałem ale powiedziała że to chodzi o Pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoj PVR mam od kilku dni i zauwazylem, ze czasami znika obraz i sie pojawia dopiero po nacisnieciu dowolnego klawisza na pilocie. Dodam, ze polaczenie jest po HDMI i telewizor wyswietla wtedy informacje "brak sygnalu" zachowujac sie jakby zaden sprzet nie byl podlaczony. Mam najnowsze oprogramowanie w wersji 129. Czy podobna sytuacje ktos rowniez zauwazyl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem philipsa pvr na pace hd pvr no i nie wiem czy tylko mnie się wydaje, czy tylko ja to widze , że na pace jest o wiele gorszy obraz szczególnie na programach hd. Mniej kontrastowy , mniej szczegółowy. Philipsa miałem 2 lata więc jak podłączyłem pace to od razu mi się to rzuciło w oczy. Obraz w tym tunerze jest największym minusem właciwie jak dla mnie to go dyskwalifikuje. Gwoli ścisłości Pace mam po hdmi 1.3a podłączony do denona avr 4308a a denona po hdmi 1.3a do panasonica TX-P50V10E . Jeśli coś z tym nie zrobią / a nie zrobią/ pozostaje kupić sobie własny tuner satelitarny.

 

Ja miałem Philipsa pvr przez rok a od wczoraj mam Pace i u mnie obraz jest taki sam na sd i hd więc może coś z dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWMAT---to chyba cos jest nie tak u ciebie skoro masz taki sam obraz bez roznicy sd i hd , ja tez mialem dekoder philipsa 6201 i potwierdzam ze tak jak kolega , REJTER---po wymianie dekodera na peace pvr 500 g , zauwazam spadek jakosci w kanalach hd tak jak kolega :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowość po aktualizacji na wersję 129 mianowicie :arrow: Menu :arrow: 4 :arrow: 1

Ustawienia terminala i tam jest opcja wyświetlacz na samym dole :

 

1. TRYB Nazwa oznacza - wyświetlanie numeru i nazwy kanału

2. TRYB Czas oznacza - wyświetlanie numeru kanału i aktualnej godz w formie P1 20:00

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nowość po aktualizacji na wersję 129 mianowicie :arrow: Menu :arrow: 4 :arrow: 1

Ustawienia terminala i tam jest opcja wyświetlacz na samym dole :

 

1. TRYB Nazwa oznacza - wyświetlanie numeru i nazwy kanału

2. TRYB Czas oznacza - wyświetlanie numeru kanału i aktualnej godz w formie P1 20:00

 

Pozdrawiam :)

TO JUZ BYLO PRZY WERSJI OPROGRAMOWANIA 128 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze w najnowszym sofcie nie zmienili informacji o rodzaju programu i tak leci sobie FILM DOKUMENTALNY, a dekoder informuje ze jest to PROGRAM DZIECIECY. Mysle, ze to jest najlatwiejsze jesli chodzi o usuniecie takowgo bledu. No coz pozostaje jeszcze poczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wciaz ten kompletny szajs sam sie restartuje .... niezly bubel, myslalem ze nowy soft cos zmieni a tu nic. ilu z was sam sie wlacza i wylacza ? zaznaczam ze w tym czasie jesli jest cos nagrywane to oczywiscie przerywa nagrywanie .... a technicy za info w EPG typu dla przedszkolakow, pilka nozna (na tvn style np.) mistrzostwa/olimpiada na wojewodzkim powinni dostac chyba nobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża wadą wg mnie w tym dekoderze jest to że gdy podczas oglądania jakiegoś programu wciskamy nagrywanie i program

wg rozkładu kończy się np za 30 minut to dekoder wyłącza się za 30 minut.

Np dzisiaj włączyłem nagrywanie programu z C+ HD Mistrzowski Organizm który zaczął się z 30 minutowym opóźnieniem przez powtórki meczów Ekstra Klasy to nie ma możliwości nagrania całego programu na dysk bo dekoder wyłączy się 30 minut przed końcem emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...