Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem oprogramowanie i cieszy mnie wyświetlanie kanału na wyświetlaczu. EPG faktycznie działa troszkę szybciej, ale jeszcze nie tak bardzo jakbym chciał. Jeden błąd niestety już miałem (znikł przy powtórzeniu potem czynności). Wziąłem wyszukiwanie (miałem w tle eurosport hd) i chciałem wybrać konkretny kanał do wyszkuiwania, wtedy w tle nie było już kanału, który był, tylko czarne tło, po wyjściu z wyszkiwania kanał był zawieszony, musiałem przełączyć. Co do samego wyszukiwania dodano ciekawą rzecz (nie przypominam sobie, żeby to było wcześniej). Przy wybieraniu gatunku np film wcześniej trzeba było jeszcze wybrać komedia itp, a teraz można wziąć wszystkie i będzie szukało wszystkich filmów ze wszystkich gatunków. Sprawdziłem USB (zarówno to przy karcie jak i z tyłu). Podpiąłem kabel od telefonu, podłączyłem telefon. Zaczął się ładować, ale nic więcej dekoder, ani telefon nie reagował. Nie wiem też czy było zasilanie na wcześniejszym oprogramowaniu, bo nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki szybki changelog : RC126

 

-nazwy kanałów na wyświetlaczu

-nagrywanie zaprogramowane na instalacji jednoprzewodeowej wybudza się ze stanu stanby i nagrywa do końca

-Podczas nagrywania audycji sygnalizacja poprzez świecenie się niebieskiej diody

-funkcja pilot dostała 50% szybkości w tym EPG

 

reszta niebawem po testowaniu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zmieniła się grafika wyświetlania napisów - są pogrubione (wg. mnie wcześniej były bardziej wyraziste ) zarówno w EPG, stronie gł. MENU oraz INFO.

Ogólnie chyba pogorszyła się jakość na wszystkich kanałach (wcześniej widziałem wyraźną różnice między kanałami SD a HD, obecnie różnicy prawie nie ma).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem oprogramowanie i cieszy mnie wyświetlanie kanału na wyświetlaczu. EPG faktycznie działa troszkę szybciej, ale jeszcze nie tak bardzo jakbym chciał. Jeden błąd niestety już miałem (znikł przy powtórzeniu potem czynności). Wziąłem wyszukiwanie (miałem w tle eurosport hd) i chciałem wybrać konkretny kanał do wyszkuiwania, wtedy w tle nie było już kanału, który był, tylko czarne tło, po wyjściu z wyszkiwania kanał był zawieszony, musiałem przełączyć. Co do samego wyszukiwania dodano ciekawą rzecz (nie przypominam sobie, żeby to było wcześniej). Przy wybieraniu gatunku np film wcześniej trzeba było jeszcze wybrać komedia itp, a teraz można wziąć wszystkie i będzie szukało wszystkich filmów ze wszystkich gatunków. Sprawdziłem USB (zarówno to przy karcie jak i z tyłu). Podpiąłem kabel od telefonu, podłączyłem telefon. Zaczął się ładować, ale nic więcej dekoder, ani telefon nie reagował. Nie wiem też czy było zasilanie na wcześniejszym oprogramowaniu, bo nie sprawdzałem.

 

czyli złącze USB ma już swoje zastosowanie, może służyc do ładowania odtwarzaczy mp3/telefonów. Ze specyfikacji tunera wynika, że takie było założenie cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. nie zawsze włącza się ze stanu standBY...

 

U mnie jest pobobny problem już od początku użytkowania, od 15 grudnia na softach 123RC1, 125RC1. Najwyraźniej dekoder ma problem z instalacją z konwerterem monoblock Maximum Quad V-24. PACE PVR włącza się jedynie kiedy drugi dekoder w instalacji jest aktywny. Kiedy drugi dekoder jest w standby, można czekać godzinami na wybudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panas plasma 50 cali nie widzę różnicy ,choć włączając kanał np. z Astry einst Festival HD albo Astra HD Promo można odczuć wrażnie jakby cyfra wogóle nie nadawała tego pseudo HD bo jak to inaczej można nazwać

 

ale trzeba zejśc na ziemie jesteśmy w polsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee Panowie zalewacie...

 

1) Dekoder wł. się 33 sek ze stoperem w ręku.

2) Nie ma żadnego pogorszenia obrazu, HD nadal jest dużo dużo lepsze od SD na telewizorze Lg 42 LCD

 

Zaplanowane nagranie dopiero ustawiłem jutro się okaże czy nagrywa :) Irytuje mnie troche że nie wyświetla zegarka po wył. dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sharp 32" lcd, widzę różnicę i to sporą, poza tym na telewizorze CRT nie sądze żeby było widać zmiany ;) Zegarka nie wyświetla, bo przy świecącym zegarku dekoder w trybie czuwania pobiera więcej niż 1W mocy, co jest niezgodne z obecnymi normami UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...