Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@trax

Tobie nagrywa co chcesz, a mi nagrywa co on chce :/

też mam podłączonego do quada, ustawienie twin i ruchy konika szachowego są bardziej przewidywalne, niż to co i jak nagra... czasami zaprogramuję rano 3 nagrania (oczywiście odpuszczam TVN) i po sprawdzeniu wieczorem - zero nagrań. Czasami zdarzy się, że nagra to co chcę w całości, ale często trafiają się nagrania (filmy) o czasie trwania od 2 do kilkunastu minut, przy nagranej pozycji jest wtedy wykrzyknik.

Nie wiem co decyduje o tym, że jeden dekoder przy tym samym oprogramowaniu (zakładam, że masz 123 RC1) nagrywa OK, a inny do d.... :censored: W każdym bądź razie coraz bardziej oswajam się z myślą, że czas rozstania z tym "dekoderem" zbliża się nieubłagalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.Mam te cudo XXI wieku !!!!!!!!!!! Mam te same problemy ,nie nagrywa TVN,brak EuroSport 2,brak Animal Planet HD a co najbardziej mnie wnerwia BRAK EPG .A zapomniał bym o nagrywaniu.Film trwa 120 miut a on 24,olbo 64 ,albo 3 minuty nagra. CO TO ZA PVR !?!?!? :( .CZY ZA COŚ TAKIEGO MAMY PŁACIĆ ?!?!?!? To nam C + powinno płacić za TESTOWANIE TEGO CUDA XXI wieku. :lol2:ra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o informację , czy restart robi się trzymając 5 sekund przycisk stand-by na pilocie , czy tunerze i kiedy wciskać przy włączonym , czy wyłączonym tunerze.Proszę o dokładny opis jak restartować ten tuner ,ponieważ często mi się zawiesza .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Proszę o informację , czy restart robi się trzymając 5 sekund przycisk stand-by na pilocie , czy tunerze i kiedy wciskać przy włączonym , czy wyłączonym tunerze.Proszę o dokładny opis jak restartować ten tuner ,ponieważ często mi się zawiesza .Pozdrawiam

Tutaj znajdziesz instrukcję obsługi http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-abo/serwis-techniczny/pace_dsr_2221/Pace%20DSR%202221.pdf

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy.Mam te cudo XXI wieku !!!!!!!!!!! Mam te same problemy ,nie nagrywa TVN,brak EuroSport 2,brak Animal Planet HD a co najbardziej mnie wnerwia BRAK EPG .A zapomniał bym o nagrywaniu.Film trwa 120 miut a on 24,olbo 64 ,albo 3 minuty nagra. CO TO ZA PVR !?!?!? :( .CZY ZA COŚ TAKIEGO MAMY PŁACIĆ ?!?!?!? To nam C + powinno płacić za TESTOWANIE TEGO CUDA XXI wieku. :lol2:ra

 

Zadzwoń do APS i się zapytaj czy mają dekodery Pace PVR HD, z Twojego opisu wynika, że masz wadliwy egzemplarz. Postaraj się o wymianę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam ten dekoder...zaznaczam ze nie mam telewizora hd i zależało mi tylko na dysku...

mam tez antenę 60(80 nie miałem jak zamontować za oknem..) i konwerter Quad (do multiroomu)

mam pytanie

normalne jest resetowanie sie dekodera gdy oglądam choć by przez chwile kanał hd(dascylowany do sd) ??

i czy może to być spowodowane zbyt mała antena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem ale wolałem się upewnić ;]

i mam to samo co kolega wyżej fikus1972 :shock:

pvr który nagrywa jak sie podoba :x ..dystrybutor ma mieć dostawę za dwa dni to wymienię na działający egzemplarz(mam taka nadzieje...)

 

a jak sie to ma do wersji oprogramowania? mam 123/rc 1...i nie znajduje żadnej nowej wersji softu..

 

jak tak dalej pójdzie to zamontuje tego segatema co dostałem za jeden grosz...z nim zero problemów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Warto składać reklamacje do cyfry. Przez to ze konsultant wprowadził mnie w błąd w sprawie PRV 500 mam miesiąc za darmo. :

" Szanowni Państwo,

 

serdecznie dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na przesłaną wiadomość, serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności, w lutym 2010 roku nie będzie naliczona opłata abonamentowa.

 

Pragnę wyjaśnić, że w miarę dostępności nowych dekoderów HD PVR w punktach dystrybucyjnych będzie możliwa wymiana dzierżawionego terminalu.

 

Jednocześnie informuję, iż na 3 dni przed planowanym dostarczeniem telewizora, firma kurierska się z Państwem skontaktuje w celu ustalenia dogodnego terminu dostawy.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (0801 066 066, 22 310 45 45), przesłanie faksu (22 310 45 44) lub e-maila (informacje@cyfraplus.com.pl).

 

Z poważaniem,"

 

To jest jednak firma z honorem, nie to co N-ka, ktora przy podobnej reklamacji kazala mi sie wypchac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc01384a.th.jpg

 

Pobawiłem się troszkę w techników cyfry i o to co mamy w środku dysk faktycznie 500GB model wykryty w windows to ST3500312CS Seagate Pipeline HD 500-GB

Format ustawienie partycji na nowo nic nie daje , dalej wiesza się i nie nagrywa z TVN-u ,jutro załatwię HDD raptora z 10000obr. i zobacze czy coś się zmieni :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Warto składać reklamacje do cyfry. Przez to ze konsultant wprowadził mnie w błąd w sprawie PRV 500 mam miesiąc za darmo. :

" Szanowni Państwo,

 

serdecznie dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na przesłaną wiadomość, serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności, w lutym 2010 roku nie będzie naliczona opłata abonamentowa.

 

Pragnę wyjaśnić, że w miarę dostępności nowych dekoderów HD PVR w punktach dystrybucyjnych będzie możliwa wymiana dzierżawionego terminalu.

 

Jednocześnie informuję, iż na 3 dni przed planowanym dostarczeniem telewizora, firma kurierska się z Państwem skontaktuje w celu ustalenia dogodnego terminu dostawy.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (0801 066 066, 22 310 45 45), przesłanie faksu (22 310 45 44) lub e-maila (informacje@cyfraplus.com.pl).

 

Z poważaniem,"

 

To jest jednak firma z honorem, nie to co N-ka, ktora przy podobnej reklamacji kazala mi sie wypchac...

 

Na jaki adres składałeś reklamacje ?

bo dodzwonić się do nich graniczy z cudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Warto składać reklamacje do cyfry. Przez to ze konsultant wprowadził mnie w błąd w sprawie PRV 500 mam miesiąc za darmo. :

" Szanowni Państwo,

 

serdecznie dziękuję za kontakt.

 

Odpowiadając na przesłaną wiadomość, serdecznie przepraszam za zaistniałą sytuację.

 

W ramach rekompensaty za powstałe niedogodności, w lutym 2010 roku nie będzie naliczona opłata abonamentowa.

 

Pragnę wyjaśnić, że w miarę dostępności nowych dekoderów HD PVR w punktach dystrybucyjnych będzie możliwa wymiana dzierżawionego terminalu.

 

Jednocześnie informuję, iż na 3 dni przed planowanym dostarczeniem telewizora, firma kurierska się z Państwem skontaktuje w celu ustalenia dogodnego terminu dostawy.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań, uprzejmie proszę o kontakt telefoniczny (0801 066 066, 22 310 45 45), przesłanie faksu (22 310 45 44) lub e-maila (informacje@cyfraplus.com.pl).

 

Z poważaniem,"

 

To jest jednak firma z honorem, nie to co N-ka, ktora przy podobnej reklamacji kazala mi sie wypchac...

 

Na jaki adres składałeś reklamacje ?

bo dodzwonić się do nich graniczy z cudem

 

Przez infolinie, dostalem odpowiedz na maila dosc lakoniczna, wtedy opisalem sprawe dokladnie do menagerki i dzien pozniej dostalem miesiac gratis.

A adres do nich to: reklamacje@cyfraplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no udałem sie do centrum cyfry i oto co mi powiedzieli

problem z softem,proszę czekać na nowy soft... :(

 

mam pytanie co do wersji 250 gb

 

chodzi lepiej niz 500?? "chodzi" czyli : nagrywa to co chce i ile chce(do limitu dysku) nie resetuje sie po wejściu na epg ?? ile godzin filmów można nagrać na te 100 gb dostępne(wiem ze 150 gb połyka cyfra na vod i inne)

czy wersja softu do philips 250gb działa stabilnie?

 

edit

jest sposób na nagranie całego filmu czy serialu na tym dekoderze..trzeba ręcznie włączyć nagrywanie i tak samo wyłączyć..nagrywanie poprzez menu egp działa jak działa(nagrywa parę minut i stop)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie połowa menu jest po włosku. Nie nagrywa. Nie można wejść w moje nagrania . Pokazuje że nagrywa ale nie nagrywa , nie zapala się nic na wyświetlaczu poza numerem programu. Brak obrazu z sat przez HDMI. Instrukcja zawiera inne funkcje niż menu dekodera. Jakaś masakra. Jutro ma podobno być update softu. Jeśli nie będzie dekoder trafia do dystrybutora tak samo jak Sagem dodawany za 1grosz. Sprzęt kupiłem w piątek . Sagem już zaliczył wymianę. Żal. Mogłem kupić N-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ci programiści od softu c+ to widocznie jacyś idioci,jak można wypuścic na swiatło dzienne takiego BUBLA?

Ja tego nie jestem w stanie zrozumiec,ok może coś nie działac lub miec jakieś błędy ale taki CHŁAM pościc to za co oni biorą kasę się pytam,za picie kawki co godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś wieczorkiem dostałem to "cudo".Odbierałem go z mieszanymi uczuciami co chyba normalne po przeczytaniu wszystkich postów.Umowa z 2 grudnia,od wtedy miałem czasowo Pace SD.Nie wojowałem z C+ bo z umowy która kończy mi się w styczniu miałem Philipsa 250GB który był mułowaty ale wszystko działało (po 3 wymianach).

Nowy dekoder podłączyłem do quada bo mam mieć multiroom (na razie mam 2 karty) i przez HDMI do telewizora 42" Manta

plazma 1024x768.Chodzi tak już sobie ok 4 godź.

Pierwsze wrażenia:

skakałem po kanałach i nigdzie się nie zawiesił

obraz jest wyraźnie ładniejszy niż przy Philipsie 250GB

zaprogramowałem nagranie i rano zobaczę co nagrał

Wymieniono mi Pace SD na nowy bez problemów ,pytałem czy są co kilka dni w różnych punktach i dziś trafiłem na dostawę kilku sztuk w jednym z nich.

Jedyne czego mogę się czepić to wolna reakcja na przyciski pilota,ale ogólne wrażenie pozytywne.

Czekam więc na nowy soft bo chcę wiedzieć czy w danym momencie coś się nagrywa,widzieć jaki program oglądam,czekam na szybsze działanie komend i na naprawę kilku jeszcze drobnych usterek o których piszecie wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...