Skocz do zawartości

Dziwne rzeczy z Canal +


SebaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz płacić miesięcznie 13 lub 18 miesięcy umowa (na wybrany abonament z wybraną promocją po promocji możesz zmieniać abonament na jaki chcesz)

 

Z góry za 12 miesięcy (jak liczyłem ostatnio gdzieś na forum są obliczenia to nie wychodziło taniej ale teraz się zmieniły promocję więc trzeba by było policzyć no i masz utrudnioną zmianę abonamentów czy opcji jeśli byś chciał)

 

Więc lepiej po prostu co miesiąc płacić a najlepiej stałe polecenie zapłaty złożyć wtedy 10% jest taniej co miesiąc.

 

Co do początku to jeśli nie bierzesz najniższego to aktywacja 1zł i dekoder jeśli chcesz na własność 49zł (używki ale 1rok gwarancji). Antena chyba jest w cenie nawet tylko montaż albo we własnym zakresie albo specjalista za 100-150zł (a i jak byś sam montował to wysięgnik i kabel z końcówkami potrzebujesz jeszcze)

 

Don_Mag

 

Ps. A i zawsze jest tak (z wyjątkiem najniższego) że jak bierzesz 2-iego dnia miesiąca to ten miesiąc masz cały free. Znaczy można tez 3 czy 10 dnia ale drugiego jest najkorzystniej.

 

Aha dziękuje :)

 

Ale jak to antena ?

 

Ja chce tylko miec C+ żółty C+ sport przedewszystkim i zwykły... i tylko to.

 

Cyfry plus nie chce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam jestem tu nowy i chcialbym zasiegnac jezyka,mianowicie czy wiadomo cos wam szanowni koledzy w temacie czy po zmianie sygnalu przez na canal + na cyfowy mozna karty tv wyrzucic na smieci i nie bedzie mozliwe odbieranie tej stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...