Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogę podać źródła znaleziska, przynajmniej na razie nie. Jest tam jeszcze kilka ciekawostek, ale nie potwierdzonych info nie ma co rozsiewać. Do 2 już nie daleko powinno się więcej wyjaśnić, aczkolwiek jeśli wszystko się potwierdzi to całkiem fajna alternatywa do obecnej sportowej oferty pl tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę podać źródła znaleziska, przynajmniej na razie nie. Jest tam jeszcze kilka ciekawostek, ale nie potwierdzonych info nie ma co rozsiewać. Do 2 już nie daleko powinno się więcej wyjaśnić, aczkolwiek jeśli wszystko się potwierdzi to całkiem fajna alternatywa do obecnej sportowej oferty pl tv.

EXIF obrazków

Software / Firmware Version = Adobe Photoshop CS6 (Windows)
Last Modified Date/Time = 2015:07:15 09:06:08

Software / Firmware Version = Adobe Photoshop CS6 (Windows)
Last Modified Date/Time = 2015:07:15 09:45:06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio nie musisz mi wierzyć :) w zasadzie wrzuciłem je by pokazać grafiki ekranowe bo wydają mi się całkiem niezłe. Zobaczymy jak to się będzie miało w już realnych transmisjach tv, bo co do praw, które są na zapach mam lekkie obawy czy do wszystkiego mają prawa.

 

http://oi58.tinypic.com/15poq4j.jpg <- w pełnym rozmiarze gdyby ktoś szukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę podać źródła znaleziska, przynajmniej na razie nie.

Po tym jak cię rozszyfrowali brniesz dalej, wydaje mi się, że kręcisz.

Jest tam jeszcze kilka ciekawostek, ale nie potwierdzonych info nie ma co rozsiewać.

Dlaczego niby wrzuciłeś screen o NHL, to wg Ciebie nie plotka? Nigdzie nie było info oficjalnego, a rzekomo plotek nie chcesz rozsiewać.

 

Dziwne, to Twoje zachowanie, ale może się czepiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wiele osób pisało właśnie o NHL w tym ja również jestem zainteresowany akurat hokejem. Równie dobrze mogłem wrzucić piłkę ręczną a nie zrobiłem tego. Słowa nie napisałem że NHL będzie w nowych kanałach.

 

A i z czym mnie rozszyfrowali , że zmniejszałem zdjęcia na forum ? :) sam to przyznałem ;)

Koniec OT z mojej strony pogadajmy lepiej o nowych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem "Jedenastka" odpaliła chyba swój profil na Facebooku: https://facebook.com/elevensportspolska

Piszę chyba bo nie jestem w stanie zweryfikować autentyczność umieszczonego w linku profilu.

 

Niech ktoś napisze do Mirosławskiego to się dowiemy stawiam że kolejny fejk. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już profil Eleven Sports Network na Vimeo ze spotami promocyjnymi i są tam też ciekawe fragmenty np. z ligą brazylijską w piłce nożnej i chyba ligą hiszpańską w koszykówce :arrow:https://vimeo.com/elevensportsnetwork :)

 

@Tokić, Jakoś dziwne, że nie da się znaleźć strony z tymi grafikami, nawet wyszukiwanie obrazem w Google nie pomaga. Mógłbyś chociaż zrobić screena z tej strony, na której to znalazłeś, żeby były widoczne te grafiki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...