Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za jakość - w necie powinni nadawać w HD też.

Mirosławski coś mówił,że będą mieli małe studio - a takie były zapowiedzi jaka to świetna tv będzie, nowa jakość na polskim rynku.

Masz za darmo i wybrzydzasz? Jak już będą mieli miejsce w tv, to internetowe streamy za pewne będą płatne i w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za jakość - w necie powinni nadawać w HD też.

Mirosławski coś mówił,że będą mieli małe studio - a takie były zapowiedzi jaka to świetna tv będzie, nowa jakość na polskim rynku.

Masz za darmo i wybrzydzasz? Jak już będą mieli miejsce w tv, to internetowe streamy za pewne będą płatne i w lepszej jakości.

To jest byle jakość w wykonaniu Eleven.

Nie mają profilu na Facebook'u nawet.

Na tvpsport.pl masz chociaż 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to, że obejrzeliście mecz otwierający sezon Ligue 1 z polskim komentarzem :P

 

Mnie osobiście nie zwieszał się przekaz, jakość znakomita, no i cieszy, że jutro będzie komentował trener Białas :D Choć prędzej wolałbym zamiast Grzywki Mirosławskiego u jego boku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim łączem wszystko w porządku, komputer mam dobry, tylko jakość jest słaba. Ręce mi opadły gdy ktoś wyżej napisał "znakomita". Nie raziłoby mnie to aż tak w oczy gdyby nie to że to w tej chwili ich główny kanał. No ale co się dziwić, dobry widz to niewymagający widz.

No i co z tego, że za darmo ? Streamy w necie raczej z reguły są za darmo. Totalny brak profesjonalizmu Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz jest w porzadku, nie ma co narzekac. Ogarne przez ten Pot Player moze bedzie lepiej niz przez VLC (osobisice w to nie wierze, bo VLC jest od kilku lat najlepszy na rynku moim zdaniem a o tym Pot nawet nie slyszalem).

 

Zas w temacie jakosci - 1500 kbps czy cos kolo tego - tak czy siak - to jest VHS, nie ma mowy o niczym innym :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 kb/s = 187,5 kB/s

mecz 90min x 60x 187,5 : 1024 = 988,76 MB o ile nie będziesz oglądać przerwy a mecz będzie trwać równe 90 min :D

 

Dzięki Wielkie :D

Czyli nie najgorzej. Parę meczyków przy limicie 25GB sb obejrzę :P

 

PS. Nie wiem czemu, ale linki podane wcześniej przez VLC nie działają mi, jakiś błąd wywala. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 lokalizacji FTTH (PON). W 2 lokalizacji FTTB-ETTH.

W obu miejscach sa chwile ze chodzi ladnie i sa chwile ze co chwile przycina.

 

Opoznienia do zrodla nie sa duze: 64 bytes from 185.28.69.37: icmp_seq=1 ttl=54 time=34.3 ms

Predkosc Internetu takze nie jest problemem (min 100/50 mbps). Poprostu pewnie ich lacza nie wyrabiaja, w szczegolnosci ze leci to zza granicy ;-)

 

Inna bajka, ze wszedzie chwala sie, iz nadaja w HD, co poraz kolejny pokazuje jak mijaja sie z prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja twierdzę że jest dobra może warto zmienić tv na lepszy lub lepsze łącze :) za friko ogladasz i jeszcze ci źle :)

 

Ja tam mam całkiem dobry tv i oglądanie streamu na tv mnie osłabia, można to porównać do normalnej wersji SD. Wolałbym zapłacić i oglądać normalny kanał w wersji HD na tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację owszem, ale co będzie jeśli nie dołączą do żadnej satki, kablówki na czas? Myślisz, że utrzymają się z transmisji internetowych? Albo dołączą tylko do tych najmiejszych operatorów:) W moim przypadku modlę się aby C+ zakupiło prawa na La Ligę, bo nie zdzierżę oglądania meczy Barcy czy Realu, czy nawet innych klubów (hiszpańskich)przez neta w tej wersji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię sie niektórym piszącym że"macie za darmo i narzekacie" ..ludzie to ma byc kanał telewizyjny a nie stream w internecie. Zreszta streamów jest w necie pełno,żadna mi rewelacja. Spójrzcie o czym dyskutujemy?

Kto ma jakie łacze ,komu tnie ,na czym oglądać,inne problemy...a co nie którzy juz 30 zł wywalają na tego streama.Chyba nie o to chodzi.

Szczerze przyznam, że komentarz meczu PSG mnie mile zaskoczył.

Kanał Eleven wiele obiecał a co dostaliśmy? jak na razie łaskawie przekazy w internecie.Ja wierze że w końcu kiedyś wystartują i mam nadzieję że wszystko co obiecali będzie na ich kanałach.

Te kanały muszą być w TV ,aby miało to wszystko sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak na CP będzie, a nc+ nie.

Jest jakaś plotka, że nc+ wygrało przetarg na La Ligę.

Będzie w obu platformach, proszę nie panikować ;) kanał ma być dostępny u jak największej liczby operatorów, więc to byłby strzał w stopę dla ESN jakby ich kanały nie były dostępne na obu platformach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem czym tak niektóre osoby sie jarają, w necie można było od x czasu wszystko oglądać, a tak jest teraz z eleven zadnego kanału na w tv, przeciez jak bylo L1 na ncplus tez było mozna znajsc streama by ogladać:) z tego to na razie telewizja żadna a wy sie jaracie jakbyscie świętego mikołaja zobaczyli:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...