Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak beda mieli francuska, wloska i hiszpanska zakładajac tylko te dwa kanały Eleven to za duzo tych spotkan z tych lig nie beda w stanie pokazac majac jeszcze w zanadrzu lige belgijska czy szkocka, nie ma takiej opcji a znowu jak nie dołacza do kablowek i platform satelitarnych to nadajac tylko w internecie długo nie przetrwaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

@Solderowy123

Jeśli dobrze widziałem, to w ten weekend nie ma żadnego wyścigu Formuły E, ani turnieju ATP 250, do których mają prawa, więc wielce prawdopodobne jest, że będzie sama piłka w weekend. Ciekawi mnie czy pojawi się kanał Eleven Plus, który mógłby odciążyć piłkarsko zapchany Eleven Sports, bo kolejne weekendy czarno widzę, szczególnie jak rozpocznie się LM piłkarek i piłkarzy ręcznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strona na smatfonie działa adres dokłdany jest taki http://www.elevensports.pl/ .

A link do stream Eleven http://eleven-ch01.leaseweb.hls.live.cd ... ylist.m3u8

 

Stream przez stronę (żeby nie używać VLC :) )

http://overonocc.cdn.customers.overon.es/frameplayer/eleven.htm?params=width=100%;height=100%;autostart=true

 

lub przez stronę skracającą ten adres http://tinyurl.com/pllive11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

@Solderowy123

Ja patrzę jak to wygląda we Francji z Bein Sports, tam są trzy kanały BS 1-3 plus BS MAX 4-10 (dodatkowe wydarzenia). Podobnie może być w Polsce jeżeli Eleven przekształci się za rok, dwa na BS. Teraz będą pewnie 3 kanały plus ew. dodatkowe transmisje w sieci (jak Eurosport Player z Bundesligą), a po rebrandingu powstaną dodatkowe kanały na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

 

Wszystko działa. Oglądałem nie raz i ani razu nie miałem żadnego problemu z płynnością i zacinaniem. Większość z Was ogląda w przeglądarce, przez flasha, więc się nie dziwcie, że brak płynności. Często na I7 brakuje płynności, a co dopiero inne, starsze komputery.. :)

Bawi mnie to, że nie mając o czymś pojęcia hejtuje się kogoś, kto robi wszystko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umkwatata

 

Wszystko działa. Oglądałem nie raz i ani razu nie miałem żadnego problemu z płynnością i zacinaniem. Większość z Was ogląda w przeglądarce, przez flasha, więc się nie dziwcie, że brak płynności. Często na I7 brakuje płynności, a co dopiero inne, starsze komputery.. :)

Bawi mnie to, że nie mając o czymś pojęcia hejtuje się kogoś, kto robi wszystko OK.

 

To wytłumacz mi kolego, czemu ipla chodzi mi płynnie w 720, na YouTubie w 1080 nic mi się nie zacina. A jak tylko wchodzę na stronę Eleven, to mi się zaczyna ciąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.Przed chwila moj znajomy ktory jest osoba zwiazana z NC+powiedzial mi ze dla nc+ licza sie teraz liga mistrzow,polska liga i angielska oraz zuzel.Ligi wloska i francuska przynosily straty ze wzgladu na nikle zainteresowanie tymi ligami.Prawa drogie a ogladalnosc marna.Dodal ze sa ugadani z elevenami na dodanie tych kanalow do nc+ tylko to potrwa.Biurokracja.Takze za jakis czas moze 22 sierpnia kanaly maja byc dodane.Oczywiscie za oplata beda dostepne.Powiedzial ze to jest biznes ktory sie oplaca i nc+ i elevenom.Kazdy zarobi swoje.

 

pod tym artykułem: https://satkurier.pl/komentarze/118555

 

Jest w tym sporo prawdy,nc+ na tej utracie jeszcze sporo zarobi pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi kolego, czemu ipla chodzi mi płynnie w 720, na YouTubie w 1080 nic mi się nie zacina. A jak tylko wchodzę na stronę Eleven, to mi się zaczyna ciąć?

 

Bardzo możliwe, że twój dostawca Internetu ma problemy z łącznością z "dawcą", z którego leci stream. Ipla leci z Polski, YouTube to wiadomo, globalna marka, musi działać dobrze. Ale stream z IP holenderskiego może ci już ciąć. Powinny być stosunkowe dobre łącza do Holandii, ale połączenie najprawdopodobniej trafia na jakieś wąskie gardło, przez które twój operator "łączy się" z resztą Europy i masz efekt. Ile to razy były problemy z łącznością z UPC z np. Francją w godzinach szczytu.

Zrób tracert'a do IP, z którego leci stream, a później popatrz na obciążenia tych węzłów, po których wychodzisz już z Polski :) Z tego co pamiętam wąskie gardło jest najczęściej gdzieś w Wielkopolsce. Mi idzie przez inne i nie mam żadnego problemu ze streamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...