Skocz do zawartości

Sharp aquos 40le732 - czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Na wstępie pragnę zaznaczyć, iż bliźniaczy temat zamieściłem na innym forum, jednak z uwagi na niewielki odzew chciałbym zapytać tu.

Mam możliwość zakupu w dobrej cenie (1100 pln) tv jak w tytule. Niewiele znalazłem opinii w sieci stąd też chciałbym zpytać o to, czy warto w ten temat inwestować.

Obecnie mam sony jeszcze LCD - także 40, który nie ma smart 3D i innych nowinek, jednak w połączeniu z opticumem 9500 hd daje bardzo przyzwoity obrazek. Niestety na matrycy pojawiła się plama (nie po uderzeniu, po prostu jest półprzeźroczysta) i chyba czas na nowy tv. Nie mam możliwości montażu większego niż 42 (wnęka w ścianie). Cena wydaje się być atrakcyjna, więc jeśli mogę prosić o opinie i ewentualne porównanie z konkurencją w podobnej cenie (nie przewiduję znaczącej dopłaty), będę wdzięczny. Najbardziej zależy mi na dobrym obrazku a smart, net i inne temu podobne są kwestią drugoplanową.

No i jeszce jedno - muszę się spieszyć więc bardzo proszę o poradę.

Dziękuję

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV jest nowy - ciut grał na wystawie ale z powodu likwidacji sklepu go sprzedają. Jestem pewien krótkiego czasu używania bo pracuje tam dobry kolega. Gwarancja oczywiście jest. Dziękuję za sugestje. Nie znam się aż tak na nowch modelach stąd też moje pytanie do osób bardziej rzeczy świadomych. Ów kolega twiedzi, że jest to jeszcze japoński aquos więc jego zdaniem warto. A co w podobnej cenie - lepszego mogę kupić?

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okej. TV zakupiłem ale teraz mam mały problem w związku z obrazem. Podłączony opticum 9500 HD informuje mnie iż wypluwa 1080i - 60Hz. Przy dynamicznych scenach faktycznie widoczne są małe ciapki podczas gdy statycznie obraz jest żyleta. Telewizor jest z opisu 100 Hz więc mam rozglądać się zalepszym tunerem?? Trudno w to uwierzyć bo obraz przy statycznych scenach jest naprawdę genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...