Skocz do zawartości

Sprawdzanie spójności danych


Rekomendowane odpowiedzi

System Win7 postawiony 2011.11

To się dzieje od piątku właczam system i nagle komunikat o takiej spójności danych

W czasach Win 98 2000 i XP miałem takie komunikaty

A ja to się ma do obecnego systemu Win7 ultimate ?

 

HDD to Samsung 1TB 3 partycje 1 to 170 wolne 130 no i pozostałe dwie 370 i 380GB mocno zajęte.

Komp nie chodzi 24/7

 

Sprawdzanie regularnie daje anuluj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość to poleca

 

A jak sprawa się ogólnie ma do dysków ?

 

Wszystko mi działa regularnie kopiuje przenosze kasuje wszystko stabilne no ale czas wreszcie zacząć kasować bo z tego co widzę coraz krótszy jest żywot dysków.

 

Jedni mówią o zbyt wysokich temp no w mojej sytuacje to nie wchodzi w gre mam obudowe specjalnie wybraną pod chłodzenie pól lewej strony obudowy to plastik z całą masa otworów wentylacyjnych i widać całe wnętrze kompa

W środku 2 duże coolery które mają LEDY 1 założony nad płytą głowna drugi pod napędami i HDD

 

Jeśli odpalam 1080p reecode to właczam dodatkowe chłodzenie nimi a są aż 3 tryby chłodzenia

 

Poza tym przeglądałem także wszystkie jpgi i klipy które mam na dysku które też chce przenieść na płytki

 

Gorzej sprawa się ma jeśli po skanowaniu chkdsk który się nazywa starym scandikiem ten proces coś usunie i sie system nie odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niemal każdy szanujący się producent wydaje oprogramowanie diagnostyczne obsługujące jego produkty, więc jakieś tam wiwisekcje chkdsk, to można sobie mówiąc między nami w przysłowiowe buty wsadzić.

 

Link do wspomnianego oprogramowania, stosownego dla Samsunga znajduje się już w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To idź na portal Samsunga, tam też powinien ten sam soft leżeć.

 

Z przeproszeniem byle szajsem tego nie ruszysz, zresztą nawet nie warto próbować.

 

ps. Nie wiem skąd dotąd podnosiłeś soft, ale na cdrinfo nigdy jeszcze nie natrafiłem na żaden syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...