Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Tak zupełnie serio. Myślałem, że Toya utworzyła swoje konto na facebooku, by móc kontaktować się z abonentami, by abonenci mogli zadawać pytania, wyrażać swoje opinie i przekazywać swoje sugestie. Tymczasem Toya w ogóle nie zwraca uwagi na opinie i komentarze, kompletnie lekceważąc większość postów.

Chyba myśleli, że będą tylko i wyłącznie same pochlebne opinie. Niestety rzeczywistość okazała się bardziej okrutna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu byłem abonentem TV TOYA. Ale kiedyś zapytałem czemu muszę płacić za TV analog skoro płacę za cyfrowy sygnał i takie programy tylko oglądam. Oczywiście odpowiedź mogła być tylko jedna: bo tak jest i już. W związku z tym rozstałem się bez żalu z TV TOYA (żeby nie było: mam internet bo tu jest OK) i zainstalowałem sobie talerz z N. Dziś z ciekawości podliczyłem koszty. I co się okazuje.

Turbodekoder z N za 49,00 (aktywacja) talerz - 80,00, montaż - 100,00, razem 229,00. Mam opcję full i płacę 99,00 m-c. Rocznie zapłacę w sumie 1417,00. Aby w TOYA mieć to samo musiałbym wydać:

dekoder - 49,00 aktywacja, 20,00 m-c opłata za dekoder. Pakiet bogaty - 71,00, extra - 15,90, HBO Maxpak - 38,90, Sport Plus - 15,00, Pociecha - 10,00, Filmbox - 14,90. Opłata za rok wyniosła by 2277,40. Podsumowując, rocznie oszczędzam na abonamencie 1040,40. Nawet teraz biorąc ofertę N-ki zapłaciłbym 149,00 co i tak da mi oszczędność 432,00. Więc o czym tu rozmawiać? TOYA bazuje na tym, że wiele osób po zakończeniu umowy przechodzi na czas nieokreślony, nie zawracając sobie głowy czy jest inna alternatywa i płaci jak za zboże.

W chwili obecnej TOYA jest nieopłacalna i długo się to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturro: ipla działa na dekoderze 3G PVR, czasem tylko niektóre materiały pojawiają się nieco później niż w tradycyjnej wersji ipla. Ale to już nie jest zależne od TOYI jak się domyślam. Poza tym można płynnie wszystko oglądać korzystając z tej platformy:)

 

A multiroom to pierwsza pozytywna wiadomość od dłuższego czasu, co nie zmienia faktu, że jeste drogo. Mnie jednak trzyma przy tej kablówce możliwość oglądania sportu z wszystkich praktycznie platform cyfrowych. Tylko Orange Sport, Sportkluby i ESPN America nie są dostępne. No ale to da się przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya wprowadziła multiroom.. Przykładowo za 20 zł/miesięcznie można na 3 odbiornikach mieć kanały cyfrowe. Jaki więc jest sens dla kogoś kto wykupi taką opcje posiadania "kanałów wielopokojowych" w wersji analogowej? Oczywiście "za darmo" tyle, że ich cena została sprytnie dodana w cennikach nowych pakietów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy ktoś wie dlaczego zniknął austriacki kanał TW1 z naszych telewizorów? Nie ma również TOYAcyfrowa info. Podobnie jak Nat Geo MUSIC. Ok, ten ostatni miał być wyłączony 31.08.br ale ciągle był. Szkoda, że zniknął. Macie jakieś niusy w tej kwestii?

 

Przepraszam, że nie narzekam... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...