Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię malkontentów, którzy ciągle narzekają. Ja jestem zadowolony z TOYI. Ma najlepszą ofertę spośród wszystkich graczy na rynku (lepsza niż UPC, Vectra, czy Multimedia). Cierpliwie czekam na nowości (szczególnie KINO POLSKA MUZYKA) i mam nadzieję, że się doczekam. Niedawno TOYA niezwykle rozbudowała radio internetowe, o którym jakoś cicho. A mi się podoba! Chciałbym tylko jeszcze taki pakiecik "sąsiedzi", z kanałami naszych sąsiadów (LTV, BELARUS TV, UKRAINE TV, STV, CT, czy 1 ARD + Channel 1 Rossija) i byłoby super. Może inne stacje komercyjne (szczególnie ze Słowacji czy Czech - język jakby podobny...) Może kiedyś... Nie obstawajmy tylko przy polskich kanałach. Ja chętnie bym je oglądał. Czekam TOYA!...

no to jak jestes taki zadowolony, to spytaj toyowcow, dlaczego tak dlugo czekamy na VOD i inne uslugi 3G, dlaczego zegar sie pozni,dlaczego tak wyje dekoder pvr, dlaczego programy HD nie rozna sie od SD, itd. Jezeli jestes tak zadowolony to zdopinguj Toye, aby poprawili odbior sygnalu. Placimy i wymagamy dobrego odbioru i dekodera, ktory da nam wspanialy odbior. Wypowiedz sie abonencie zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dodam jeszcze do powyzszych argumentow odebranie 2 kanalow sportowych przy utrzymaniu tej samej oplaty za pakiet Sport - oczywiscie nie dajac nic w zamian... To tez malkontenctwo?

ps. dlatego tez domagam sie dodania Polsatu Futbol do tegoz pakietu, bo gdy podpisywalem umowe to wszystkie dyscypliny byly w 2 kanalach Polsatu a to ze utworzyli sobie nowy kanal wylacznie na pilke i tam ja przeniesli, powinno byc natychmiast przez Toy'e zalatwione poprzez dodanie kanalu;

w UPC potrafili to jakos pozytywnie rozwiazac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię malkontentów, którzy ciągle narzekają. Ja jestem zadowolony z TOYI. Ma najlepszą ofertę spośród wszystkich graczy na rynku (lepsza niż UPC, Vectra, czy Multimedia). Cierpliwie czekam na nowości (szczególnie KINO POLSKA MUZYKA) i mam nadzieję, że się doczekam. Niedawno TOYA niezwykle rozbudowała radio internetowe, o którym jakoś cicho. A mi się podoba! Chciałbym tylko jeszcze taki pakiecik "sąsiedzi", z kanałami naszych sąsiadów (LTV, BELARUS TV, UKRAINE TV, STV, CT, czy 1 ARD + Channel 1 Rossija) i byłoby super. Może inne stacje komercyjne (szczególnie ze Słowacji czy Czech - język jakby podobny...) Może kiedyś... Nie obstawajmy tylko przy polskich kanałach. Ja chętnie bym je oglądał. Czekam TOYA!...

no to jak jestes taki zadowolony, to spytaj toyowcow, dlaczego tak dlugo czekamy na VOD i inne uslugi 3G, dlaczego zegar sie pozni,dlaczego tak wyje dekoder pvr, dlaczego programy HD nie rozna sie od SD, itd. Jezeli jestes tak zadowolony to zdopinguj Toye, aby poprawili odbior sygnalu. Placimy i wymagamy dobrego odbioru i dekodera, ktory da nam wspanialy odbior. Wypowiedz sie abonencie zadowolony?

Wypowiadam się zatem. Masz takie samo prawo do narzekania i niezadowolenia jak ja do zadowolenia. Prawdą jest fakt, że w TOYA nie mamy jeszcze VOD i ciągle na to czekam (podobnie jak Ty). Mój zegar na PVR nie późni się, nie wiem dlaczego Twój. Mój PVR nie wyje, nie wiem dlaczego Twój wyje. Programy HD są naprawdę lepszej jakości niż SD, szczególnie jak porównuję TVN, EUROSPORT, NGC, czy NGC Wild, bo takie mogę. Jeśli Ty widzisz to inaczej, to może skontaktuj się z BOA lub kup lepszy telewizor. Mój PVR nie zawiesza się i wszystko jest w porządku, dlatego jestem tak zadowolony z TOYI. Mamy n Film, propeller, Nat Geo Music... czego więcej? Jeśli jesteś tak niezadowolony, zawsze możesz zrezygnować. Ok, budują Hotel Film. Myślę, że to będzie ciekawy budynek w naszej Łodzi. Czekam na finał. Wiem za co płacę i nie narzekam. Pozdrawiam Cię ogromnie i życzę pozytywów w Twoim życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebar - co ty tak zachecasz do rezygnacji. Forum sluzy do wolnej wypowiedzi i nie powinno nikogo dziwic, ze ktos jest niezadowolony!

 

Ludzie z Toyi dobrze wiedzą, że mają kiepski produkt, ale nic z tego nie wynika. Dopóki mają klientów, którzy płacą im niemałe pieniądze nic się nie zmieni. Pisaniem na forum nie zrobisz na nich wrażenia. Rowniez Toya powinna wyciagac wnioski o swoich niedociagnieciach. Skoro ty tak jestes zadowolony to twoja sprawa(moze masz wszystko za darmo) jak, tak zachwalasz, REKLAMA za darmo- nie? :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Cyfre oraz Toye i tak sie zlozylo, ze i tu i tu konczy mi sie umowa

Cyfra zaproponowala przy przedluzaniu: optymalny + kanaly HD + 'C+' + dekoder PVR = 79 zl na miesiac

W Toi za podobna oferte jako staly klient bede musial zaplacic: analog 50zl + uslugi cyfrowe 20zl + pakiet cyfrowy plus 15zl + 'C+' 39zl + 'C+ HD' 6zl + dekoder PVR 20zl = 150zl na miesiac

 

Przeginaja na maksa. Takie pieniadze za kabel? Bazuja tylko na tym, ze na 95% osiedli byli, sa i beda monopolista, gdyz niestety rynek tv kablowych w Polsce jet dosyc specyficzny i latwiej jest firmom podzielic sie osiedlami, niz budowac wlasna infrastrukture na terenie rywala, a pozniej walczyc promocja o klienta. Z tv sat jak wiadomo jest inaczej - sygnal dociera z nieba i operacja zmiany operatora wiaze sie tylko z wymiana dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz decydujesz. To prawda, forum jest dla wszystkich i każdy ma prawo do własnych opinii. Jeśli nie odpowiada Ci oferta TOYI - odchodzisz, jeśli akceptujesz jej warunki - zostajesz. Ja, podpisując umowę wiedziałem na co się godzę i za ile. Może dlatego jestem zadowolony (nie mam niczego za darmo!). Nie ma w Polsce kablówki z idealną ofertą, a - wg mnie TOYA ma najlepszą. Cierpliwie czekam na jej rozwój. Będąc jednocześnie abonentem ASTER w Warszawie, to - uwierzcie mi - to jest dopiero dramat! Nie ma w tym żadnej darmowej reklamy dla TOYI. Sam nie raz zgłaszałem swoje opinie i uwagi co do jej funkcjonowania. Mimo wszystko jestem zadowolony, choć nadal brakuje kilku kanałów, które chciałbym oglądać. Dlatego sądzę, że my, jako abonenci TOYA w Łodzi mamy prawo do najlepszej oferty i najlepszej obsługi. Więc tu, na forum, piszmy co sądzimy. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie ze Toba, ze Toya jest najlepsza kablowka z wszystkich mozliwych - bo dla wiekszosci (w tym i dla mnie) to jedyna tv kablowa mozliwa do zainstalowania w miejscu zamieszkania.

Nie musisz pisac truizmow, ze jesli ktos nie akceptuje umowy - to jej nie musi podpisywac. Staralem sie po prostu uniknac wystawiania talerza za balkon z roznych wzgledow, glownie estetycznych. Niestety bede musial to chyba zrobic w najblizszym czasie, a dotychczas w pionie u mnie w bloku tylko ja sie uchowalem, a blok ma dopiero rok - to najlepiej swiadczy o ilosci entuzjastow Toi.

Gdy podpisywalem umowe kilkanacie miesiecy temu dostalem dobre warunki, teraz juz nie (i nie chodzi o to czy mnie stac czy nie - po prostu cena jest nieadekwatna do oferty) i nie podoba mi to, wiec dziele sie swoimi uwagami na forum, podobnie jak Ty piszac ciagle o paru brakujacych kanalach. Jednym zalezy na tv.disco, innym na programie lojalnosciowym. Nie ma konfliktu miedzy jednym żądaniem a drugim, wiec po co siebie wzajemnie krytykowac. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiaslem, ze jest wspaniala. Wspomnialem tylko, ze jest najlepsza kablowka ze wszystkich mozliwych jakie moge sobie wybrac - a moge sobie wybrac tylko Toye, gdyz na moim osiedlu jest monopolista. Taka gra slow.

Osobiscie uwazam Toye za sredniaka, rozpuszczonego brakiem konkurencji i pobierajacym pieniadze nieadekwatne do jakosci. A rzecza, ktora mnie najbardziej irytuje jest traktowanie stalych abonentow placacych regularnie niemale rachunki gorzej niz nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jednocześnie z pojawieniem się polskiej wersji euronews zniknęły inne, szczególnie włoska, którą miałem ustawioną. Nie mamy włoskich kanałów, a do tej pory oglądałem euronews właśnie po włosku. TV5 Europe z polskimi napisami to fajna rzecz. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toya zadowolona z wdrożenia Ipli

 

Łukasz Dec02-06-2011, ostatnia aktualizacja 02-06-2011 18:58

 

 

- Około połowy naszych abonentów, która ma taką możliwość, poświęca statystycznie kilkanaście minut dziennie na oglądanie pozycji z serwisu Ipla – powiedział podczas trwającej w Sopocie 10. Konferencji Technik Szerokopasmowych Jacek Kobierzycki, prezes zarządu i współwłaściciel łódzkiej sieci kablowej Toya.

 

Toya wdrożyła serwis, jako widget, na swojej platformie DVB-C. Dostępny jest w usłudze telewizji cyfrowej Toya 3G. Usługa jest obecnie darmowa dla klientów sieci kablowej. Redefine, spółka z grupy Polsatu, nie pobiera od operatora opłat za udostępnienie serwisu Ipla. - Wdrożenie kosztowało obie strony tylko czas i pracę – powiedział Jacek Kobierzycki. – Kiedy w liniowym kanale kończy się odcinek popularnego serialu zainteresowani nim przenoszą się do serwisu VoD na Ipli. Obserwujemy, że widzowie uciekają do serwisu także w czasie bloków reklamowych w liniowej TV – dodał szef Toyi.

 

Jego zdaniem dla operatorów usług telewizyjnych i dostępowych nie ma ucieczki przed implementacją do swojej oferty serwisów OTT (ang.over-the-top) internetowych wydawców, choćby dzisiaj nawet nie było z tego jeszcze przychodów.

 

Podczas dyskusji na forum 10. KTS Robert Kowalczyk, szef włocławskiego SatFilmu, wskazywał na trudności z wdrażaniem nowych usług. – Z tego co wiem żaden operator w Europie nie zarobił jeszcze na wdrożeniu wideo na życzenie. Ponosimy wysokie koszty inwestycyjne, które nie chcą się zwracać. Abonenci na fali entuzjazmu interesują się nowinkami w ofercie, ale ich zapał szybko opada. Po cyfrowe STB ustawiały się kolejki, ale wiem od zaprzyjaźnionych operatorów, że po pół roku tylko 5-8 proc. ich użytkowników korzysta z jakichkolwiek bardziej zaawansowanych funkcji – mówił Robert Kowalczyk.

 

- Być może na razie tylko mała część abonentów interesuje się nowymi usługami, ale nie zapominajmy, że statystycznie 10 proc. najlepszych klientów generuje 25 proc. naszych przychodów. Nowe usługi, to sposób, aby ich nie stracić – ripostował Jacek Kobierzycki.

 

- Powinniśmy doprowadzić do tego, aby nasz abonent mógł znaleźć maksymalnie dużo treści, jakich poszukuje w naszej ofercie. Nie wyeliminujemy oferty dostawców OTT. Trzeba uzyskać przynajmniej część tego strumienia przychodów – mówił Bogdan Pruszkowski z gdyńskiej Vectry.

 

rpkom.pl jest medialnym partnerem 10. Konferencji Technik Szerokopasmowy :D:D:D:D:D:D

 

http://www.rp.pl/artykul/667884.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, przeczytalem dosc sporo opini, i jestem zaniepokojony, ze takie nieprzychylne opinie sa o telewizji Toya. Ja ma juz prawie pol roku i nie mam zadnych oporow z odbiorem sygnali itp. Skad biora sie te wasze opinie, jest bardzo zastanawiajace. Pobieranie oplat jest zgodne z regulaminem i nie rozumiem waszej frustracji odnosnie Tv - Toya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...