Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Taki skrót myślowy od "zacinania się" kanałów HD, bo SD chodziły bez problemu. Natomiast w dalszym ciągu czasami pojawia się taki "metaliczny przydźwięk" w audio, który mija po przełączeniu na inne kanały, oraz nie zawsze TV rozpoznaje mi dekoder po HDMI - szczególnie po przełączaniu między różnymi źródłami HDMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać poprzednik nic nie zrobił tylko skopiował bezsenu to co jest na stronie TOYA dostepne. (Jesli ktos umi zadac pytanie na forum to znaczy ze strone TOYA juz przeglądał), a i tak nie pomyslał zę w zaden sposób nie odpowiedział osobie która oczekiwała ceny za pakiety analogowe

 

 

Jeśli chodzi o cene pakietyu socjalnego to ona jest rózna, a to dlatego ze cena za ten pakiet negocjowana jest z włascicielem/spółdzielnią budynku/ów.

 

Wiec musisz niestety zadzownic na infolinie aby sie dowiedziec szczegółów.

Także i oferta wyższa (analog) nieznacznie sie różni stąd dla danego miasta jest to inna cena (są tez rózne promocje, szczególnie są atrakcyjniejsze gdy jest mniejsza lub większa konkurencja w danym budynku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj otrzymałem info tel.z Toya iz bede musiał do konca roku wymienic modem, dziwne ze musze sie udac z modemem do siedziby i oddac stary a dostane nowy.Zastanawia mnie to gdyz modem jest własnoscia Toya a ja mam latac ? czy nie powinni sami przyjsc i wymienic ? Drugie pytanko : czy bede musiał od nowa konfigurowac to i tamto......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zauważyłem nową przypadłość odbiornika 3G-PVR - nie można odtworzyć większości nagrań z kanałów, do których straciło się uprawnienia (np. Canal+, HBO). Co ciekawe, niektóre da się odtworzyć ale na większości pojawia się komunikat 'brak dostępu - brak aktywacji - kod błędu 5". Stąd ostrzeżenie dla nowych użytkowników - na nic się zda nagrywanie "na zapas" odkodowanych promocyjnie w okresie 30 dni wszystkich pakietów, bo i tak później tego nie obejrzycie bez wykupionego dostępu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Seriale - kiedy w Toyi? :(

 

Od 6 grudnia br. do oferty telewizji n dołącza TVP Seriale, nowy kanał tematyczny telewizji publicznej, oferujący popularne seriale produkcji Telewizji Polskiej. To kolejny przedświąteczny prezent telewizji n, która 1 grudnia udostępniła swoim abonentom dużą dawkę sportowych emocji, dołączając do oferty kanał Orange sport info. TVP Seriale zostanie włączony na pozycji 24. na liście kanałów platformy n w ramach pakietu „Hity filmowe”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...