Skocz do zawartości

LG BH9430PW


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś to posiada bądź posiadał?

 

http://www.euro.com.pl/zestawy-kina-dom ... bhtml#opis

 

jedynie jaki kontakt nawiązałem to userzy ale za oceanem i skarżyli się na to że tylne głośniki się wieszają w komentarzach z euro nikt na te temat nic nie mówi tylko narzekają na napisy i to w DIVX Divx w czasach 1080p :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem prawie pewna że mój kolega ma to kino, nie wiem jaki ma numer ale wygąda tak samo. Nie przypominam sobie żeby był jakiś problem z napisami do filmów. Wg specyfikacji obsługuje m.in. sub, srt i txt, to są raczej najpopularniejsze napisy do filmów. Można pochwalić za jakość dźwięku to kino, a przynajmniej to z którym oglądaliśmy filmy. Zwróć uwagę na to, że we wrześniu kończy się ta obniżka ceny, potem będzie droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem bratu do nowego mieszkania taki prezencik. Poszperałem w internecie trochę o tym sprzęcie o zdecydowałem się na niego. Jest to dobry kompromis, ponieważ cena jest fajna jak na taką jakość. Dodatkowo mi przypadł do gustu design. Działanie; testowaliśmy w salonie 32m kw. , mega fajnie. Różne gatunki muzyki, ale filmy również. W zasadzie nie było się do czego przyczepić. Dobrze rozstawiony gra bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, działa dobrze, nie odkręcaliśmy do na maksa, ponieważ jest ustawiony w taki sposób, żeby także dzieci nie drażniło zbyt dużo dźwięków. Generalnie, wiadomo, można odkręcić, ale chyba lepiej skonfigurować wszystko adekwatnie do pomieszczenia, sposobu użytkowania, itd. Ogólnie Ten model LG brzmi dobrze, głębia jest fajna, przy filmach basik daje o sobie znać, wysokie także fajnie słychać. Polecam jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem dzieci lubią mocny dźwięk a wiem to doskonale jak się po koniec lat 90 kupowało konsole do gier i podłączało po analogowe amplitunery to była frajda więc dziwie się że to mówisz ale nie ważne

 

Najważniejsze pytanie jak sprawa tzw strzelaniem nie wiem czy to antyreklama ale mówili coś o tym że po przejściu ze źródła 5.1 na stereo [ np satelitarny kanał ] następuje strzał głośny

 

inni z tym kończyli w serwisie

 

Ja wiem że jest regulacja tonów niskich ustawia się w zasadzie na 3/4 ja będąc w saturnie korzystałem z takiego SUba ale starszy model głośniki przewodowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...