Skocz do zawartości

LG LA 660 vs 690


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest miedzy tymi TV jakaś różnica

 

poza tym że 660 jest rocznik 2013 a 690 to obecny?

 

czy tylko marketing?

 

 

przykładowe aukcje

 

 

http://allegro.pl/telewizor-led-3d-lg-4 ... 38713.html

 

ci się reklamują że ramka 1mm

 

http://allegro.pl/lg-42la690s-3d-smart- ... 43369.html

 

a ci nawet nie wkleili fotki TV

 

 

660

 

http://allegro.pl/tv-led-lg-42la660s-fh ... 55264.html

 

ogólnie jest +- 300zł różnicy

 

 

 

jakiś komentarz przeciw za? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest lepszy procesor niż w modelu zeszłorocznym, co usprawni działanie sprzętu. Ja bym brał oczywiście nowszy. Decyzja należy do Ciebie, przecież ja na twoim TV nie będę oglądał :P

Też myślę nad marką LG, ponieważ chcę wymienić swojego 5-letniego SONY Bravia i też się zastanawiam jaki model LG-ka kupić. Teściowie mają jakiś model z 2013 i są zadowoleni.

Pozdrawiam

Piotr Woronin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja jeszcze decyzji nie podjąłem bo byłem w saturnie w innej sprawie i widziałem że już 660 nie ma a były 690 . Niby +- 300zł różnicy nie robi ale każdy zapewne mi powie po co mi model zeszłoroczny dołóż se PAN i kup model tegoroczny .

Cena praktycznie nie odbiega w salonie od allegro.Oczywiście jest subwoofer a co najśmieszniejsze to model 47' to jest FULL LED i szkoda że nie 42.

 

 

Skoro posiadasz SONY czemu chcesz się przesiąść na LG? jakiś powód? dodam że znajomy który ze mną kupił ten sam TV Plazma ale to było pierwsze HD nasze jemu się zepsuł i kupił sobie Sharpa no i się rozczarował bo jest lipton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SONY to się ceni ja to doskonale wiem to co ma LG to do SONY trzeba dołożyć zazwyczaj 300-800zł

 

jednak zbędne są dla mnie wbudowane tunery dvb-s2 z prostego powodu.

jak nie masz zew tunera sat to niczego nie nagrasz jak tv nie włączysz czyli żadnego nagrywania

poza tym czeka nas przejście na standard dvb-s2x co daje możliwości ogromne nowa modulacja od 16psk wzwyż i co wtedy zrobisz kolejny tv kupisz bo wprowadza nowy standard na ten nie będzie obsługiwać?

 

 

napisałem na allegro do 1 firmy która ma LG 690 odpowiedź śmieszna jedyna różnica to głośność głośniki o mocy o 4w wyższa niż w 660 kolejny nawiedzony :)

troche porównaleś nie na miejscu obecny LG z Bravia to tak jakbym miał prównać do swojego starego LCDa z 2008 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...